• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Raul_Shady]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Tony_Cayenne, bet tad biju no feika Alex_Walker

2. Administrātora niks spēlē : Raul Shady

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://failiem.lv/u/3eezzvrs gnj sapratīs, kura ir kura.

4. Apraksts par situāciju : Karoč vecis nomixo un Raulam pilnīgi pie kājas par to... :D Un tad arī pats Rauls nomixo :D Baigā tolka no pirktiem adminiem ne? :D 

 

#RaulamOFFAdminu

  • Like 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Karoč, baigais draugs atradies vagos gang palīdzētājs. Pamēģini man vel kādu reizi raudāt, lai var iet palīdzēt. Mēs normāli  visi ierēcām utt. Nezinu kur problēma, jo pēc uzņemtajiem ss iejaucās Enrique World un teica mums visiem ieskaitot man, lai beidzam mixot. Ganjau neieliki speciāli to ss, kur iejaucās pasaule :D Mož ja pasaule atcerās, var apstiprināt. @Pasauliite

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Raul Shady said:

Karoč, baigais draugs atradies vagos gang palīdzētājs. Pamēģini man vel kādu reizi raudāt, lai var iet palīdzēt. Mēs normāli  visi ierēcām utt. Nezinu kur problēma, jo pēc uzņemtajiem ss iejaucās Enrique World un teica mums visiem ieskaitot man, lai beidzam mixot. Ganjau neieliki speciāli to ss, kur iejaucās pasaule :D Mož ja pasaule atcerās, var apstiprināt. @Pasauliite

Nē nu ja vajag varu ielikt arī ss, kur pasaule ooc insulto :D Par to arī varam ierēkt ne?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, _Tonijss_ said:

Nē nu ja vajag varu ielikt arī ss, kur pasaule ooc insulto :D Par to arī varam ierēkt ne?

Pasaule netaisīja ooc ins :D Deniss atļāva teikt "Deniss peniss" un neuzskatīs to par ooc ins. Mēs visi ierēcām, kā arī to pateicu ES ic čatā mixojot bro :D

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es te esmu iesaistīts (mans otrs profils - Deniss), vēlos teikt šīs sūdzības autors ir low, ES ATĻĀVU SEVI TĀ saukt un pa nakti zaga zonas, wepus nozaga un tagad vēl sūdzību rakstīs? Tu esi žurka ej siksnaina klubinaa, RAT

13 minutes ago, _Tonijss_ said:

Nē nu ja vajag varu ielikt arī ss, kur pasaule ooc insulto :D Par to arī varam ierēkt ne?

 

  • Like 2
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Janka Shady said:

Es te esmu iesaistīts (mans otrs profils - Deniss), vēlos teikt šīs sūdzības autors ir low, ES ATĻĀVU SEVI TĀ saukt un pa nakti zaga zonas, wepus nozaga un tagad vēl sūdzību rakstīs? Tu esi žurka ej siksnaina klubinaa, RAT

 

1. Es tevi nevienu reizi nenosaucu tā, kā cip ļāvi... :D

2. Es nebiju tas kurš atdeva zonu un nozaga wepus , tas bija cits čalis no mana profila... :D

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Raul Shady said:

Pasaule netaisīja ooc ins :D Deniss atļāva teikt "Deniss peniss" un neuzskatīs to par ooc ins. Mēs visi ierēcām, kā arī to pateicu ES ic čatā mixojot bro :D

Nejau par to 'Deniss peniss', bet viņš prost zapļotu nosauca par nabagu :D 

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, _Tonijss_ said:

1. Es tevi nevienu reizi nenosaucu tā, kā cip ļāvi... :D

2. Es nebiju tas kurš atdeva zonu un nozaga wepus , tas bija cits čalis no mana profila... :D

DA JUS PROSTA VISI TUR KLAUNI ESAT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Edited by Bārnijs
+wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ernestoz said:

DA JUS PROSTA VISI TUR KLAUNI ESAT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Šitie klauni jums zonas ņem pat, ja viņus nevieni admini nepiesedz :D Jums tur tik Rauls baigais varonis, nepatiesi māk iejailot pirms terras vai terras laikā. :D

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Ernestoz said:

DA JUS PROSTA VISI TUR KLAUNI ESAT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Blja mēs esam klauni? Puishel padomā sākumā, mēs vismaz neslepjamies aiz adminiem ka  vg, Raul Shady kursh jūs aizstāv, blje jums neapnīk shita spēlēt? Plašaik kad klauns vēl ir Raul Shady kursh pisssss visu laiku LSG smadzenes, liek nepatiesus warnus vēl jail, labāk ejat vadīt csdd, un FR mēs esam klauni, mēs tie klauni paceļam zonas no jums. 

 Tad nahuja tam ir admins kursh mixo un vēl occ instultot

Edited by Bārnijs
+wp
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ko tu sūdzies? Kruts jūties salaga? 

Edited by Bārnijs
+wp
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Freaaak said:

Ko tu sūdzies? Kruts jūties salaga? 

To pašu var pateikt arī Tev :D.... Tev ir sūdzība par kamāru. :D

Labāk postus krāj legit, nevis zem citiem random postiem kaut ko ieraksti. :D

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Beidzam krāt ierakstus, nākamais kurš veiks ierakstu kādu, izņemot administrāciju, tiks sodīts ar vienu brīdinājuma punktu! 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tākā esmu servera līdzīpašnieks atļaušos atbildēt sūdzībai.

Raul_Shady saņems 30 minūšu cietumsodu par MIX. TC

Edited by Bārnijs
+wp
Link to comment
Share on other sites

Tak šito verat ciet, tāpat no šitā nav tolkas… :D Viņam takš sodu neiedos :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, _Tonijss_ said:

Tak šito verat ciet, tāpat no šitā nav tolkas… :D Viņam takš sodu neiedos :D 

TC.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...