• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba par [Johnny_Bambino]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Black_Kent

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Johnny_Bambino

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :krc esmu jaila vins mani nosauca pa pussy un viss (ooc insult) negribu nekadu bullshit par ka tas bija domāts kā kaķis jo visi ļoti labi zin ka tā tas nebija domāts

4. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)https://failiem.lv/u/hnkeg2pt

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KinGツ said:

Tur pat nevar redzet,ka es saku to tev, es pa visam ar citu cilveku runaju, u bad :(  Katrs uztver kā grib.. https://prnt.sc/sl93kp

Paskaties uz viņa sinonīmiem un netēlo ka nedomāji viņa īsto nozīmi. Nabadziņš banu negrib paraut to var saprast ka ar mani tu runā sory ka tu aizskrēji prom :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Sniedzinjsh said:

Paskaties uz viņa sinonīmiem un netēlo ka nedomāji viņa īsto nozīmi. Nabadziņš banu negrib paraut to var saprast ka ar mani tu runā sory ka tu aizskrēji prom :)

Gailīti, nelec tik augstu , cik nevari uzlekt. Sudigs tavs proff, tikpat ,cik tava šaušana. Pussy nav apvainojums, ja vien tu neesi memesdēliņš . :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 5/21/2020 at 10:56 PM, Sniedzinjsh said:

Paskaties uz viņa sinonīmiem un netēlo ka nedomāji viņa īsto nozīmi. Nabadziņš banu negrib paraut to var saprast ka ar mani tu runā sory ka tu aizskrēji prom :)

ko tu tur visur vari ņaudēt ibio, tev kautkādi mazvērtības kompleksi vai??

 

paskaties vārds - pussy definīcijas tulkojumu, kur tev tur insults, tapēc ka tevi nosauca par peteni?? moš tevi nosauca par pūkaino vai kaķēnu! 

padomā pirms taisi sūdzību, savādāk pats sevi uztaisi par - PUSSY!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sūdzība aplama viņš runā Black Kent , tu nebiji iesaistīts šajā čatā. Paldies par sūdzību!

Link to comment
Share on other sites

  • Mealon locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...