• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Tito_Zambrotta]


Recommended Posts

 

 

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

 

820898_m.png

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Colt_Durant

2. Administrātora niks spēlē : Tito_Zambrotta

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://failiem.lv/u/nanwbj2c  https://failiem.lv/u/tpntkt54

4. Apraksts par situāciju : Krč dod pa neko brīdinājumus tad iedod 2/3 brīdinājumiem par nonrp invite pēctam nozemināja uz 1/3 bet kur tas 1 parādījās? Un pēctam mēs sakam lai atsūtu screenus viņš saka 48 h jau pagājušas bet Paul_Durant pat leaders nav 48h.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bez WP, prosta viņš uzrodas uzmet 2x wp un sāk muldēt par nonrp kkur uzsprasu pierādījums un vnk noņēma 1x nost prasīju kur 1x wp uzradās teica ka pirms 48h dabūju, kautvai līderi tik dabūju vakar 22.00

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jā Noņēmu tev vienu WP! Jo man nebij Pierādijumi.! 
Kā lai es zinu no kurienes tev tas viens WP ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tito.Z said:

Jā Noņēmu tev vienu WP! Jo man nebij Pierādijumi.! 
Kā lai es zinu no kurienes tev tas viens WP ?

Man neviens cits neko nav uzmetis, vnk bla gribi lai man atņem līderi lai savas zonas nepadirstu

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, yeeaaz mamba said:

Man neviens cits neko nav uzmetis, vnk bla gribi lai man atņem līderi lai savas zonas nepadirstu

Kādas zonas ? par ko tu runā.! Es ar mafijām cauri, Juris vada un vinjsh tur visu shtuko un lemj.!  ;) 
P.S ne pa ķeksi, bet redzot kas tev tur savākts, tu pat Jurim ( kurš mēnesi atpakaļ bija mehs) Neko neatņemsi. :D 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

kā viņam ir wp ja mēs tik šodien sākām pieņemt visus un pats teici ka 48h pagājušas tāpēc tu meloji ganjau pats iedevi mums to wp un tagad kko melo.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • KNT- locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...