• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība[Fake]


Recommended Posts

1. Tavs Niks Forumā : Edza Howard

 

2. Apsūdzētā Niks Forumā : E.Howard

 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : nick name zagšana, lai maina vārdu un uzvārdu uz savu izdomāto, a to vispār ahuj**

 

 

 
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā man *** pa šito,bet labi...

Howardos tiku,jo respect. atļāva nākt un uzliku niku Edward_Howard un forumā niks radās E.Howard un arī sēžu tgd . Protams kad liku vārdu pajautāju Condsty jeb Poteram pa nikiem kādi ir un netika minēts nekāds Edward. To,ka es kaut ko zogu neredzu vsp neko man ir niks Edward un tev ir Edza un  iesauku  ''Edža'' var arī cietiem vārdiem izmantot so ye. vecīt

(Neēsmu latviešu valodas eksperts btw)

Link to comment
Share on other sites

Skatījos vecos nickname tavus un nekur nav redzams, ka esi Edward Howard. Varbūt kaut kur kļūdos un kaut ko greizi apskatījos, bet manuprāt, lai cilvēkam paliek kāds viņam ir pašlaik, jo tev ir Edža Howard. Pārsvarā tas varētu būt arī kā Edgar Howard. 

Viss ir korekti, cilvēks ir uzlicis tādu nickname, ir sazinājies ar respektu un respekts ir viņu apstiprinājis family. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Maini foruma nick name, visi idēāl zin kurš ir īstais edza

2. IG vārdu vari atsāt, bet uzvārdu maini, pats vainīgs.

te mcp būtu jaliek viņam mainīt foruma nick name, bet acc ig

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es īsti neredzu problēmu. Ja ģimenes galva ir atļāvis nomainīt ingame lietotājvārdu uz tādu, kāds tas ir, tad viss ir kārtībā.

On 5/25/2020 at 12:03 PM, Edza Howard said:

visi idēāl zin kurš ir īstais edza

Es jau neko, bet, manuprāt, viņš nepretendē uz vārdu "Edža", tāpēc arī ar foruma lietotājvārdu neredzu problēmas.

TC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...