• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Edza Howard [Multi acc forumā]


Recommended Posts

1. Tavs Niks Forumā : WnkElvis*

 

2. Apsūdzētā Niks Forumā : @Edza Howard jeb  @edzuks
 
 
3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Izmanto multi acc foruma. Uzgāju netīšām virsū uz viņa profila, un tā uz ko viņš ir piesekojis. 

 

4. Pierādījumi :
 
 
P.S.
 
Vari necensties rakstīt pret manīm to pašu, man ir pierādijumi, kur es pats ar Server īpašnieku visu norunājām. ;) 
Ja tevi nobanos, ta vari droši rakstīt @Sarkanais Kamars - par unsuspend. ;) 
Dots pret dotu! :))
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

oi kā tevi aizskāra 1 wp :1f602:

māki lasīt?)

1. paskaties,kad tas bija rakstīts un kad caur to profilu pēdējo reizi ir iets, tas ir pirmkārt

2. tu neredzi, ka es tur prasu palīdzību, lai man atgūst manu veco profilu ( tas ir tas no kā es rakstu, ja tu atkal kaut ko nesaproti) )

3. un kā redzi es uzrakstiju taja posta, ka visu dabuju atpakaļ :1f602: murgo veci kko tu xd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Edza Howard said:

oi kā tevi aizskāra 1 wp :1f602:

māki lasīt?)

1. paskaties,kad tas bija rakstīts un kad caur to profilu pēdējo reizi ir iets, tas ir pirmkārt

2. tu neredzi, ka es tur prasu palīdzību, lai man atgūst manu veco profilu ( tas ir tas no kā es rakstu, ja tu atkal kaut ko nesaproti) )

3. un kā redzi es uzrakstiju taja posta, ka visu dabuju atpakaļ :1f602: murgo veci kko tu xd

Multi acc paliek multi acc. ;) 

Par to ir suspends. Netici? Pajautā kādam galvenajam moderātoram. ;) 

http://prntscr.com/smxrn6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sūdzība jau ir izskatīta, moderatora lēmumu uzskatu par patiesu, bet man vēl ir, ko piebilst.

Suspendu varētu piešķirt, ja lietotājs izmantotu profilu, lai apietu noteikumus (piemēram, ja ir suspends uz main profila) vai iegūtu labumu (spaidītu sev like). Šādos gadījumos, kad otru profilu izmanto, lai atgūtu veco, mēs lietotāju nesodām.

23 minutes ago, WnkElvis* said:

Vari necensties rakstīt pret manīm to pašu, man ir pierādijumi, kur es pats ar Server īpašnieku visu norunājām. ;) 

Tā kā tev pašam ir dafiga un vēl vairāk citu profilu, palūgšu šos pierādījumus nosūtīt man privāti.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...