• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība[Edza Howard]


Recommended Posts

 

 

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

 

820898_m.png

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Kizar Krewazz

2. Administrātora niks spēlē :Edza HujWard

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://prnt.sc/t21kpu    https://prnt.sc/t21nyy         https://prnt.sc/t21ow1  

4. Apraksts par situāciju : Tātad šis nelīdzsvarotais cilvēks piebrauc ghetto rajonā kautko sāka man dirst ne pa tēmu, es viņam sekoju un tad paprasiju problemas, šis te man atbild pis ***, Es viņu nošavu jo tas ir IC iemesls tu ghetto čuvakus sauc par lohiem un saki lai pis nahu? Vecīt iemācies adminēt un pirms pērc adminu iemācies terminus @Sarkanais Kamars Izskati beidzot tas sūdzības #EDZAM NOST ACC LOwaks. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

pirmkārt veci, tev ir WH, es braucu garām tu stāvēji AFK, es uzrakstīju to ko uzrakstīju, TU VISPĀR IC NEVARI ZINĀT KURŠ TO PATEICA, JO TU BIJI AFK

otrkārt - es kā pateicu, tā braucu tālāk un aizbraucu uz winewood uz savu māju, tu ierodies manā teritorijā ar ieroci rokā un kko man saki kas ir ko, es tev rakstu pis *** un turpināju rakstīt no manas teritorijas, nepaspēju uzrakstīt kā tu mani jau DM

tev tur vēl sanāk MG kārtīgs, kāāā tu varēji ic zināt kurš to pateica un kā tu varēji zināt kur es dzīvoju :D

spried pats

  • Like 2
  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Edza Howard said:

pirmkārt veci, tev ir WH, es braucu garām tu stāvēji AFK, es uzrakstīju to ko uzrakstīju, TU VISPĀR IC NEVARI ZINĀT KURŠ TO PATEICA, JO TU BIJI AFK

otrkārt - es kā pateicu, tā braucu tālāk un aizbraucu uz winewood uz savu māju, tu ierodies manā teritorijā ar ieroci rokā un kko man saki kas ir ko, es tev rakstu pis *** un turpināju rakstīt no manas teritorijas, nepaspēju uzrakstīt kā tu mani jau DM

tev tur vēl sanāk MG kārtīgs, kāāā tu varēji ic zināt kurš to pateica un kā tu varēji zināt kur es dzīvoju :D

spried pats

 Vecīt es tieši izgāju no AFK un redzēju kā tu pis prom un Winewood pusi pisu tev pakaļ un redzēju ka nogriezies ko tu tu te meiģini izlocīties,  pieradi ka man WH sākuma bija ar savu 20 fps kartupeļa pc,  iemācies terminus es atkartoju. Tev ir kāds video no situācijas tu tak filmē nē ?  Visi pierādijumi liecina tikai pret tevi, Iemācies adminēt, bet labāk būtu ja tu aizpistu prom no servera visiem būtu miers. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

par jail pierādījumi nav jāņem

man ir atļauts WH un es kad braucu skatījos, ka tu esi vēl AFK

zini ko ? vari izēst vienu vietu :D domā man kkā skar, ka es tev nepatīku ? :D atkārtoju, ka es spēlēju šo spēli priekš sevis, nevis priekš tevis

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Edza Howard said:

par jail pierādījumi nav jāņem

man ir atļauts WH un es kad braucu skatījos, ka tu esi vēl AFK

zini ko ? vari izēst vienu vietu :D domā man kkā skar, ka es tev nepatīku ? :D atkārtoju, ka es spēlēju šo spēli priekš sevis, nevis priekš tevis

Tak tu esi viens liels klauns kas izbēdzis no zoodarza, tu kautkā vari pierāditīk  man wh bija tak paņem savu smadzenes un sāc domāt, tu neko nevari pieradīt tikai gudris dirst. Un vari iet es visiem citiem . Lowaks :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt tur bija CS, pieejot pie random fukaka un  pateikt "cau loh", jebkurš ghetto fujaks nošautu :D

Edited by #77
+wp//Lieks posts.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/18/2020 at 3:32 PM, Edza Howard said:

par jail pierādījumi nav jāņem

man ir atļauts WH un es kad braucu skatījos, ka tu esi vēl AFK

zini ko ? vari izēst vienu vietu :D domā man kkā skar, ka es tev nepatīku ? :D atkārtoju, ka es spēlēju šo spēli priekš sevis, nevis priekš tevis

tu esi 1lvl admins un tev ir janem pieradijumi

speletajs veido rp situaciju bet tu tikai dari visu iespejamo lai nebutu jarpo un varetu talak kacat stundas

Edited by Krapalis...
+1wp//Lieks posts.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/18/2020 at 3:39 PM, no name said:

Pirmkārt tur bija CS, pieejot pie random fukaka un  pateikt "cau loh", jebkurš ghetto fujaks nošautu :D

tava smadzene ir tik attistita es jebal

Edited by Krapalis...
+1wp//Lieks posts.
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • KNT- locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...