• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Yoni_Ponal


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Tony_Mcgaret

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Yoni_Ponal

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Es ar kolēģi meklējām personu kura bija izsludināta meklēšanā. Pēc neveiksmīgas pakaldzīšanās kurā Yoni_Ponal bija pašažiera krēslā mums izdevās viņu apturēt, bet viņa draugi mūs iztraucēja un izjauca visu RP ņemot verā, ka Yoni_Ponal mēs nemaz nemeklējām un tikai dokumentus gribējām. galu galā manu kolēģi nošāva kāds no Yoni_Ponal draugiem un mani nošāva pats Yoni_Ponal (DM)

4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : video

 

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zlumb said:

Es esmu Yoni_Ponal. Es tur neredzu problēmu, jo tu pats sāki šaut manam draugam un vēl tu biji mūsu hood. Tādat secinājums neredzu problēmu.

kurā brīdi es šāvu tavam draugam jūsu hood?

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Lizard said:

kurā brīdi es šāvu tavam draugam jūsu hood?

Tu biji mūsu hood. Tu šāvi pa manu draugu tad kad viņš atbrauca ar savu moci.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, JappisKebab said:

Lsg lowaki

Nu ne jau mēs bez hooda sēdējām 

Edited by Krapalis...
+1wp//Lieks posts.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es esmu Aivis_Krumins. Es tur neredzu problēmu, jo tu pats sāki šaut manam draugam un vēl tu biji mūsu hood

Domāju rec būs no manis unbana

Edited by Krapalis...
+1wp//Lieks posts.
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, zlumb said:

Tu biji mūsu hood. Tu šāvi pa manu draugu tad kad viņš atbrauca ar savu moci.

Ja tagad sapratu tas ar NRG bija cits, bet šāvu pa viņu, jo biju pārliecināts, ka tas ir tas pats kurš nošāva manu kolēģi, bet tagad paskatoies video var redzēt ka tas kurš nošāva Jimy nāca aiz stūra. tagad sanāk ka tev bija IC iemesls itkā, bet žel, ka nesapratu, ka persona uz NRG bija nepareiza, tad butu bijis labs DM video, jo nevar redzēt nick tam kas Jimy nošāva. Šitas tagad sanāk TC

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Lizard said:

Ja tagad sapratu tas ar NRG bija cits, bet šāvu pa viņu, jo biju pārliecināts, ka tas ir tas pats kurš nošāva manu kolēģi, bet tagad paskatoies video var redzēt ka tas kurš nošāva Jimy nāca aiz stūra. tagad sanāk ka tev bija IC iemesls itkā, bet žel, ka nesapratu, ka persona uz NRG bija nepareiza, tad butu bijis labs DM video, jo nevar redzēt nick tam kas Jimy nošāva. Šitas tagad sanāk TC

Pirmkārt - Jūs bijāt mūsu hood. Otrkārt - Draugs nošāva tavu kolēģi, jo jūs bijāt mūsu hood. Treškārt - Tad kad mans draugs atbrauca tu pa viņu sāki šaut, tādēļ es arī sāku šaut, es viņam palīdzēju, jo viņš bija uz moča un neko nevarēja izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, zlumb said:

Pirmkārt - Jūs bijāt mūsu hood. Otrkārt - Draugs nošāva tavu kolēģi, jo jūs bijāt mūsu hood. Treškārt - Tad kad mans draugs atbrauca tu pa viņu sāki šaut, tādēļ es arī sāku šaut, es viņam palīdzēju, jo viņš bija uz moča un neko nevarēja izdarīt.

pIEKRITīšu

Edited by Krapalis...
+1wp//Lieks posts.
Link to comment
Share on other sites

Just now, zlumb said:

Pirmkārt - Jūs bijāt mūsu hood. Otrkārt - Draugs nošāva tavu kolēģi, jo jūs bijāt mūsu hood. Treškārt - Tad kad mans draugs atbrauca tu pa viņu sāki šaut, tādēļ es arī sāku šaut, es viņam palīdzēju, jo viņš bija uz moča un neko nevarēja izdarīt.

Nu isti nezinu vai mēs bijām jūsu hood, jo iekša taja pusapli iebraukuši mēs nebijām, bet gan uz ceļa, kā arī mēs tur nemaz nebrauca'm mēs vnk sekojām tam kas muka. Un jā es sapratu ka sajaucu un sāku tam random speletajam šaut, jo likās ka tas tas kurš Jimy nošāva, bet peč kadam 5sec uz manu pusi būtu lidojušas deagle lodes(žel ka nesanāca to nick redzēt)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Lizard said:

iekša taja pusapli iebraukuši mēs nebijām

Nu tā arī ir viena no zonam kas skaitas kā Los Santos Gang hoods

 

32 minutes ago, Lizard said:

bet peč kadam 5sec uz manu pusi būtu lidojušas deagle lodes

Nebūtu gan, pareiktu savējiem, lai nešauj un tad arī nešaus 

Edited by kris͏taps
+4wp
Link to comment
Share on other sites

Es jums sievietes izskaidrošu tas neskaitās DM's ja ir IC iemesls, jo tu apstādini gang member liec viņam pacelt rokas un tūlīt arestēsi un viņa draugi ir tev blakus protams, ka tevi nošaus. Sūdzība aplama! Un hujzin vai tu vari kādam uzreiz šaut ja viņš ar moci tikai piebrauc klāt kamēr tu nebiji identificējis kurš nošāva tavu patneri.

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, zlumb said:

Nu tā arī ir viena no zonam kas skaitas kā Los Santos Gang hoods

 

Nebūtu gan, pareiktu savējiem, lai nešauj un tad arī nešaus 

Nu te es nepiekrītu, Jimy viņs nošāva un nāca lai mani nošautu, bet IC iemesls sanāk, ka bija laigam mēs īsti ti paša hood nebijām, bet gan pie tā

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, TheDurant said:

Es jums sievietes izskaidrošu tas neskaitās DM's ja ir IC iemesls, jo tu apstādini gang member liec viņam pacelt rokas un tūlīt arestēsi un viņa draugi ir tev blakus protams, ka tevi nošaus. Sūdzība aplama! Un hujzin vai tu vari kādam uzreiz šaut ja viņš ar moci tikai piebrauc klāt kamēr tu nebiji identificējis kurš nošāva tavu patneri.

Es viņu negrasijos arestēt, es tikai gribēju dokumentus, jo mēs pazaudejām to personu kurai sekojām  un lai nebūtu MG, bija jāapskata personu apliecinošu dokumenti. Un ar to NRG bija tā, ka ņemot vēra ka moča krasa bija tādi pati ka visam pārējam viņu hood mašīnām un kāds tiko nošava Jimy, mana pirmā reakcija bija, ka viņs brauc mani nošaut, vai arī tevi savākt, bet video redzams, ka kad sapratu ka tas nav viņs es turpinaju tēmēt, bet pārstāju šaut, bet tad tieši uzreiz pēctam mani sāka šaut. Kopumā stulbi sanāca, jo mēs uz to hood mērķtiecīgi nebraucām.šito TC vajag

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...