• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Edza_Howard]


Recommended Posts

 

 

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

 

820898_m.png

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

1. Tavs niks spēlē : Roy_McCartny

2. Administrātora niks spēlē : Edza_Howard

3. Pierādījumi par pārkāpumu : nav

4. Apraksts par situāciju : Brutāli sadirsa un appisa mani. 10m vietā, elegy pārdevu pa 1.8m , jo Edza teica ka salona 1.6m maksa. Tas nav bļad godīgi brutāli appist citus spēlētājus.

Link to comment
Share on other sites

ko bļa ? :DD

es tev prasiju pa cik elegy pārdod, tu saki 2 milijoni, es teicu ko tā un beigās nopirku par 1,8m no tevis, tu te sāc izdomāt kko

tu pats piedāvaji 2 milijonus un nometi uz 1,8m , kur es esmu vainīgs ? es sev vienkārš nopirku mašīnu

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Herbal Power. said:

tādā gadijumā, kapēc nav jaunumos nekas ielikts ka automašīnām ir cenas paceltas? @Sarkanais Kamars @Edza Howard

tāpēc, ka pilns update vēl nav iznācis, šis cenas ir ieliktas vakar, vēl neviens par to nezin

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Edza Howard said:

ko bļa ? :DD

es tev prasiju pa cik elegy pārdod, tu saki 2 milijoni, es teicu ko tā un beigās nopirku par 1,8m no tevis, tu te sāc izdomāt kko

tu pats piedāvaji 2 milijonus un nometi uz 1,8m , kur es esmu vainīgs ? es sev vienkārš nopirku mašīnu

tu bļe teici ka salona cena ir 1.6m.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Herbal Power. said:

tu bļe teici ka salona cena ir 1.6m dauni.

ko tu murgo ? :DDDD

es tev teicu pa cik pārdod, tu teici salonā 1,6m un tu pa 2 m pārdod, es paņēmu un nopirku

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Edza Howard said:

ko tu murgo ? :DDDD

es tev teicu pa cik pārdod, tu teici salonā 1,6m un tu pa 2 m pārdod, es paņēmu un nopirku

Tu esi čista debīls vai kas ar tavu 10gadīgo prātu notiek? Kam tu mēģini sadirst? Tu teici ka salona cena ir 1.6m, es teicu ka pa 1.8m atdošu, taču nezināju jaunā veikala cenas.

Edited by #77
+wp// Leksika
Link to comment
Share on other sites

mošk otrādāk ?

 tu pats piedāvaji cenu es nopirku, ko tu tagad raudi ? es vairs neatbildēšu, lai nenotiek lieka postu krāšana

jabūt uzmanīgākam kā nekā, es vispār neesmu vainīgs, nopirku mašīnu kā jebkurš cits spēlētājs

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Edza Howard said:

mošk otrādāk ?

 tu pats piedāvaji cenu es nopirku, ko tu tagad raudi ? es vairs neatbildēšu, lai nenotiek lieka postu krāšana

jabūt uzmanīgākam kā nekā, es vispār neesmu vainīgs, nopirku mašīnu kā jebkurš cits spēlētājs

Jebal, Tu esi debīls. NAHUJAM TAD NAV IELIKTS JAUNUMOS KA CENAS IR SAVĀDĀKAS? TU KO *** NERUBĪ PERDELI SĪKAIS? Pārdod man atpakaļ elegy, vai iesim tālāk.

Edited by #77
+wp// Leksika
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...