• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudzibu par Daniels_Stiflers un Tony mcgaret


Recommended Posts

 Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Arvis_Smith

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Daniels_Stiflers un Tony_Mcgaret

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tatad braukajos ar mahu un biju biski parsniedzis atrumu un mani notureja policija. Velak kad notureja policija un vini bez iemesla atri man uzmeta roku dzelzus ka lieta mani centas apcietinat. kad mani iemeta masina vini mani aizveda uz mezu un saka lietot savas dures un stekus ka rezultata es guvu lielas traumas un mani parubit.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Policistu

5. Pierādījumi par Pārkāpumu https://files.fm/u/kvpk8pnb

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sarkanais Kamars said:

Nav smuki... :1f615:

tony mcgaret ir pilns vidaks, vēlāk ieliks, viss ar rp taisīts ir :D :D  viņš tikai ielicis screenus ir,  ka ar rp nekas netika darīts xdd

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Daniels Stiflers said:

tony mcgaret ir pilns vidaks, vēlāk ieliks, viss ar rp taisīts ir :D :D  viņš tikai ielicis screenus ir,  ka ar rp nekas netika darīts xdd

 

 

Quote

Tatad braukajos ar mahu un biju biski parsniedzis atrumu un mani notureja policija. Velak kad notureja policija un vini bez iemesla atri man uzmeta roku dzelzus

 

Tu muki prom no mums, tevi neviens bez iemesla nenoturēja, spawnā vel drifotoji un triecies mašīnas un ar rp neko nedariji, beidz dirst  :D

 

P.S - vienkārši tēlojām korumpētus mentus, lai izslauktu naudu un neaizvestu uz cietumu, hahah xddd

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Arvis Skarins said:

man tad tāds jautājums kurš taisija db un šava pa mahu un pietam es nemuku es vnk braukājos un driftoju un tad sākāt db taisīt

 

1. tev pa /m vairākas reizes teica lai apstājies

2. tas db viss tika ar rp taisīts. lai tev riepas pāršautu, jo muki prom.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ble tu nesaprotu kad dzīvē neviens ments par mukšanu nepisis riepas un ble nevidīs uz mežu lai adauzītu čista lohi nesaprot kad spēle taisīta kā istā dzīve 

 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Arvis Skarins said:

ble tu nesaprotu kad dzīvē neviens ments par mukšanu nepisis riepas un ble nevidīs uz mežu lai adauzītu čista lohi nesaprot kad spēle taisīta kā istā dzīve 

Tas full chase vēl iekš youtube apstrada SD. Par riepu pāršaušanu nepiekrītu reālajā dzīve lai apturētu likumpārkāpēju mēģinās apturēt visādos veidos. Par mežu runājot, tur tik roleplay. Mana pilnā situāciajs aprakste būs, tad kad video beidzot beigs to savu SD apstradi.

Link to comment
Share on other sites

Tātad... viss sākās ar to, ka Arvis_Smith ar savu elegy sānslidēs slidinājās pa Los Santos staciju redzot, ka tur atrodas ceļu policijas darbinieks viņs nepārtrauca savas darbības, kas liecina par to, ka viņs izaicināja uz pakaļdzīšanos. Tad sanāca satikt Danielu un kopā sākām sekot Arvim, kad viņs turpināja palielināt ātrumu un nestāties (tā fake apstašanās bija domāta lai mēs izkāpjam arā un viņs var aizbraukt kamēr mēs kāpjam atpakaļ iekšā) Danielam nācās izliekties pa auto logu un riskēt ar savu dzīvību mēģinot apturēt likumpārkāpēju. Kad elegy bija piebeigts piebraucām klāt un drošibas apsvērumu dēļ es Arvim uzliku rokudzelžus, jo viņs jau bija pierādijis to, ka ir spējīgs nepakļauties un bēgt, tieši tapēc viņam uzticēties nevarēja. Tad Arvis sāka OOC chatā runāt tur par to skin un visu ko citu (redzams video). Kā arī Arvis ne visai iesaistijās pašā RP un tā arī neatklāja kur atrodas viņa personu apliecinoši dokumenti. Kad viss kaut cik OOC chatā bija izrunāts es ar Danielu izlēmām uztaisīt nelielu neikdienišķu roleplay situāciju, kurā mēs abi iejutāmies korumpētu policistu lomās. Korumpētu policistu roleplay varbūt beigās iznāca nedaudz dīvaini, bet galu galā Arvis nosēdēja cietumā tikai 600 sekundes jeb 10min, kas patiesībā ir Arvim par labu, jo ja mēs nebūtut veidojuši to korumpēto policistu roleplay, es visticamām būtu konfiscējis to elegy (100k) iespējams atņēmis Arvim vadītāja apliecību un vēl pavisam noteikti persnonai būtut jaizcieš 600 sekunžu jeb 10min cietumsods. Es šajā visā aneredzu nekāda veida samp,lv noteikumu pārkāpumu un galu galā Arvis bija savā ziņa ieguvējs.

Šeit arī video ar visu kas notika (sanāca diezgan gari). 

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2020 at 6:18 PM, Arvis Skarins said:

ble tu nesaprotu kad dzīvē neviens ments par mukšanu nepisis riepas un ble nevidīs uz mežu lai adauzītu čista lohi nesaprot kad spēle taisīta kā istā dzīve 

 

kapec lai nesautu, ja muk, paskaties yt. korumpeti menti var darit daudzas lietas, kas nav rakstitas likuma. un seit kip ir rp serveris un rp cela var norpot da jeb ko.

Edited by Krapalis...
+1wp//Lieks posts.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu smejies , tu dzīvē uz 150 db šautu ? :D Padomā kas ir rp :D

Labāk ej mta spēlē kur ir Roleplay, daudzko iemācīsies :D

 

Edited by Krapalis...
+1wp//Lieks posts.
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tur takā nonrp Danielam Stifleram saka pie dirsas vecīt dzīvē pateiksi pie dirsas lidosi ārā kā propka :D @Sarkanais Kamars noskaties to full chase pats sapratīsi ko darīt :)

Edited by Krapalis...
+1wp//Lieks posts.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...