• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jasper_Tahiri


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Tony_Mcgaret

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jasper_Tahiri

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : HPH te daudz, kas nav jāraksta, video visu var redzēt

4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : video

 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

čo za huiņa vec ,es atvičaj man nav hph , bija god mode , bet tagat vairs neiet tur 100% pings , ja tak 100+ pings ko  tu man vēl smadzeni čakarē, tur nav man nekāds hph

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Laumai kāds sudzējas caur /report. Viņai nespecoja to situāciju, tapēc ieliku es. Tur ir HPH.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Lizard said:

Laumai kāds sudzējas caur /report. Viņai nespecoja to situāciju, tapēc ieliku es. Tur ir HPH.

tu ar galvu sienā neesi iepisis? godmode vairs neiet kāds tev hph kad filmēji pingu tur bija 100+ , nekāds hph nav tur + var redzēt ka man pat 1. šāvienu neuzrādīja pašam ekrānā jo tev nostrādāja anims,bet es šāvu ,jo man nekāds anims neuzleca , pingu iemācies filmēt situācijas laikā nevis pēc tam 

 

15 gadīgais wannabe lauķi

Edited by Adamats
tu vispār redzi ka man neviens šāviens nemaz nenoreaģēja pašam? ka varēju turpināt šaut tev vienīgajam ekrānā met to anim lol , ja te nobanos tad admini low as fuck
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

100 Pings tas vēl ir oke, lodes trāpa ? trāpa.. Skraidi ideāli un nefrizo + ja tev neņemtu hp nost pats sen taisītu rr.

Jasper_Tahiri saņem 365 par HPH.  (HPH strādā labi :) )

TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...