• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Raul Quarz


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Rustam Ismailov

2. Administrātora niks spēlē : Raul Quarz

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/v9nq5d 

4. Apraksts par situāciju : Nuu, es rakstiju James Forrest reportus, par viņa darbībām iekš spēles, viņš man sāka likt čata banānus, tad stacijā šaudās, viņiem abiem ir pie pakaļas, viņi pieskata tos, kuriem ir mazs līmenis, kuri ienākuši tikko spēlē, un triecās citās mašīnās.... tad ierakstīju /report ka viņi , dara pilnīgi neko, izņemot rausta savus snikerīšus, un Raul Quarz mani nobanoja, par lieku report https://prnt.sc/v9nsai , labi, saprotu čalis dusmīgs, bet nu..cik es forumā 

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu dusmīgs. Vienkārši ir jādoma ko saka /report nevis tupa kaut ko jābrauc virsū spēlē un forumā..

Cik sapratu no James jūs runājat pa situāciju viņš jau tev bija izskaidrojis to,bet tu turpināji teikt viņam /report vēl kaut ko tad sekoja tev divas /mute pēc kārtas.Runājot pa to vai mums bija pofig pa to,ka stacijā šaudas? Domāju,ka nē es iegāju specā un iemetu divus spēlētājus jaila pa Qs,Cs,Cardm kuri abi šaudijās tieši pie stacijas no domes un tuning un tad no tevis sekoja šāds /report https://imgur.com/a/mOWI1IY  un tad es nobanoju tevi uz 1 dienu pa '' lieku /report'' ja cilvēks nesaprot savadāk ja viņam uzliek divas /mute pēc kārtas.

Un ja Forrest /tp uztaisija tad kpe nevarēji sarunāt kaut ko lai /tp back un pabeigt to RP situāciju ko veidoja? Nevis vnk /report maukt vissu pēc kārtas kas ieskrien galvā un tā jūs arī heitojat katru adminu kas jums nejiet pēc jūsu prāta un nedara ko saka.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es pieņemu, ka, ja tu esi admins, tad tev ir jārāda arī piemērs, man nav viņam jāsaka, vai jāatgādina, lai nāk atpakaļ uz staciju un turpina visu ic, nevis ķip ir admins un var darīt, ko vien grib, kaut saistīts ar IC

+ kā jau es esmu ielicis skrīnu, par to banu nedod, ja pat dod, tad sākumā ir kaut kāds brīdinājums, piemēram - vēlviens lieks /report, 1 dienas bans, bet tāds nebij..UN noteikumos arī ir , ka par to banu nedod <3

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, IsmailovMAD said:

Es pieņemu, ka, ja tu esi admins, tad tev ir jārāda arī piemērs, man nav viņam jāsaka, vai jāatgādina, lai nāk atpakaļ uz staciju un turpina visu ic, nevis ķip ir admins un var darīt, ko vien grib, kaut saistīts ar IC

+ kā jau es esmu ielicis skrīnu, par to banu nedod, ja pat dod, tad sākumā ir kaut kāds brīdinājums, piemēram - vēlviens lieks /report, 1 dienas bans, bet tāds nebij..UN noteikumos arī ir , ka par to banu nedod <3

Par mani runājot, mūsu starpā nebija RP. RP bija ar čali, kas nāca uz pieņemšanu(par to, kā viņš sasveicinājās utml), kuru pēc tam es pieņēmu. Es tev jau visu /report apskaidroju, tu turpināji rakstīt bezjēgā. Pirmais bija 2min mute, otrais 5min, tad tu turpinaji par to pašu. Tak nomierinies.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Forrest said:

Par mani runājot, mūsu starpā nebija RP. RP bija ar čali, kas nāca uz pieņemšanu(par to, kā viņš sasveicinājās utml), kuru pēc tam es pieņēmu. Es tev jau visu /report apskaidroju, tu turpināji rakstīt bezjēgā. Pirmais bija 2min mute, otrais 5min, tad tu turpinaji par to pašu. Tak nomierinies.

Tu viņam IC pateici, ka braucam uz galveno ēku, tu prost, kā burvis teleportējies.. + par to nedod banu, bet nu, admini tak ir lielāki, pareiz.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, IsmailovMAD said:

Tu viņam IC pateici, ka braucam uz galveno ēku, tu prost, kā burvis teleportējies.. + par to nedod banu, bet nu, admini tak ir lielāki, pareiz.

Tu iepriekš rakstiji, ka mums neinteresē nekas, kas notiek serverī. Tajā brīdī, es sasveicinājos ar viņu, noskaidrojus galvenas lietas un ''braucām turp''' Tapēc, lai netērētu lieki laiku un ātrāk varētu atgriezties /spec, teleportējos, pārbaudīju un pieņēmu. Tikmēr Rauls skatijās specā, taču tu raksti bezjēgā /report, kaut tiek doti brīdinājumi, lai tā nedari. (Mute) Ceru, ka tagad domu saprati.

Gaidam augstākos, nevajag malt uz riņķi vienu un to pašu, kā /report, un krāt postus.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Adminstrātori nedrīkst mainīt noteikumus tikai Īpašnieks! to ir teicis Kova tad tā ir jādara

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...