• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Mega sūdzība par [Charly Vendetta]


Recommended Posts

Tak ņemant nost viņam adminu,pietiks te huiu dzīt,lai iet mācās

 

Edited by Keitija
lieks posts
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

lmao tas charly tak ir bots . no mates maka panemis naudiņu un iedevis kovam . <33

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Njaam, ieraugot šo mainās domas par viņu :d

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Varat dot man +1wp anyway zinu, ka dos! @Keitija

Pirmkārt @CCastellani nezinu ko tu ar šo visu post vēlies panākt, bet skaidrs ir tas...

Tu vēlies taisīt RP situācijas, veidot normālu komūnu, laikam bez hax, bez huiņu dzīšanas, bet paskaties no otras malas, tu šodien uz MAFBIZZ ierodies ar 20 cilvēkiem, varbūt tev tas liekas normāli, bet paskaties no citu mafiju malas, kuri (mafijas nepērk, unbanus nepērk, organizācijas nepērk) spēlē godīgi un neko nedara nelegālu! Iedomājies sevi mūsu vietā “Latvian Mafia” tu ar mums karo un pēkšņi tevi iespamo 20 purni, kautgan jūs varat būt MAX 15! 
Neaizstāvu nevienu administratoru, šajā skaitā Charly, bet pareizi viņš darīja! Šodien mafbizz 20 bet vakar 18! Tu būtu bījis viņa vietā, tu arī banotu. Ja vairākas dienas pēc kārtas dari vienu un to pašu, bet pohu*. Ja gribi sīkāk par šo diskutēt, vari man droši uzrakstīt discord - DiiivsssJR#5571 

Kautgan saprotu arī tevi, visi grib labumu, bet negrib taisnīgumu! 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, DiiivsssJR said:

Varat dot man +1wp anyway zinu, ka dos! @Keitija

Pirmkārt @CCastellani nezinu ko tu ar šo visu post vēlies panākt, bet skaidrs ir tas...

Tu vēlies taisīt RP situācijas, veidot normālu komūnu, laikam bez hax, bez huiņu dzīšanas, bet paskaties no otras malas, tu šodien uz MAFBIZZ ierodies ar 20 cilvēkiem, varbūt tev tas liekas normāli, bet paskaties no citu mafiju malas, kuri (mafijas nepērk, unbanus nepērk, organizācijas nepērk) spēlē godīgi un neko nedara nelegālu! Iedomājies sevi mūsu vietā “Latvian Mafia” tu ar mums karo un pēkšņi tevi iespamo 20 purni, kautgan jūs varat būt MAX 15! 
Neaizstāvu nevienu administratoru, šajā skaitā Charly, bet pareizi viņš darīja! Šodien mafbizz 20 bet vakar 18! Tu būtu bījis viņa vietā, tu arī banotu. Ja vairākas dienas pēc kārtas dari vienu un to pašu, bet pohu*. Ja gribi sīkāk par šo diskutēt, vari man droši uzrakstīt discord - DiiivsssJR#5571 

Kautgan saprotu arī tevi, visi grib labumu, bet negrib taisnīgumu! 

@Keitija Ja vari, nedod WP šim jaunietim, normāls cilvēks, kurš normāli atbildēja.
 

No vienas puses Tev ir taisnība, bet no otras gan nav. Es esmu tas cilvēks, kurš 2 gadus nospēlēja LSRP, es zinu kas ir RolePlay un kā to pielieto, es zinu kādi tur ir admini un to attieksme. Vienkārši ierodoties uz šejieni spēlēt atpakaļ, viņš ir iedomīgāks par adminiem no LSRP. 
Es gribētu šajā serverī tieši attīstīt RolePlay pasākumus, like RP bandas, RP mafijas utt.. Kā es to dariju agrāk, bet neviens to nevēlas, jo ir terras un ir mbizzi, kuros var pahaxot un sajusties varonim no tā, kam labāks aims.... Es, piemēram, agrāk jutos baigi kruti no tā, ka kādu redzu caur sienām un zinu, kur visi atrodas, bet tagad, man tas ir galīgi garām, bet tāpat zinu, ka katram te ir wallhack... Rekur piemērs no pagātnes:

 

Par to, ka vakar mūs bija 18, te es uzreiz Tev pateikšu, ka tā ir aplamība, uz spamu mēs bijām 16, jo 1 iegāja tieši uz spamu. Bet visu mafbizz laiku mēs bijām 13-14 cilvēki, uz beigām nācās saukt cilvēkus no Discorda, lai nāk on. 

Runājot par šodienu, mēs bijām 17:50 vispār kādi 6 cilvēki on , es iedevu paneli @-Ravens, tad es iegāju foruma kko pasēdēju dažas min. , tad es gāju iekšā spēlē, jo bija 3min līdz spam, pa tām 3min es aizgāju uz WC, atnāku atpakaļ, rakstu /members, saprotu, ka mūs ir daudz un saku lai iet off, SS var redzēt. Tajā brīdī man iedod tieši warn. Bez nekādiem brīdinājumiem, bez nekā, vienkārši iedod warn. Darīt, ta iespējams viņš darija visu pareizi, bet brīdināt jebkurā gadījumā vajag un iedot tam laiku, vai tad tā nav?

Katru reizi, kad mēs ar jums karojam, mēs neesam vairāk par 15, ir gadījumi, kad kāds ieiet on mafbizz laikā, bet uzreiz es saku, lai iet off.

Tu saki man, ka es banotu? NĒ! Es būtu brīdinājis un tevis uz to maksimums 3 minūtes, pēc kā banotu.

Tā arī mēs apspriedām vienu situāciju no četrām situācijām. 

Ja vēlies, droši aicini, DC : KOstya#4937 ; Es ar mieru aprunāties par šo. Bet domāju, ka visu izstāstiju. 

  • Like 4
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, CCastellani said:

4. MOMENTS

 

1. Tavs niks spēlē : Costa Castellani

2. Administrātora niks spēlē : Charly Vendetta

3. Pierādījumi par pārkāpumu :  https://prnt.sc/vhjkxm

4. Apraksts par situāciju : Bijām tie paši 12 cilvēki, Idlewoodā uzlikām Boombox, ieslēdzām mūziku, sakāpa vel cilvēki, kopā bija 25 cilvēki kkur. Uztaisijām nelielu party, ATTELEPORTĒJĀS CHARLY's , hmmm.. ADMINS SAVĀ LABĀ? Uzrakstijām tam pa /b pasaki pa /o ka te tuss, lai kaut cik būtu interesanti serveri, pakomunicēt ar citiem, atpūsties no mafbizz un noņemt stressu paklausoties muzončiku.... tas vnk atbild "NEGRIBU" .. Nafig tad tu te pats atlīdi, ja tu negribi ? Kā jau teicu iepriekš, tu negribi, lai RP serverī būtu kas interesants? Mēs taisam RP momentus spēlētāji, mums vajag atbalstu no adminiem, uz ko viņi atbild "Negribu".... Like wtf veci... Padoma pa šo. Un lai tagad visi padomā par tevīm. 

 

Visā topikā, ne reizi neesmu apvainojus doto administrātoru, nebija tam plāns, bija plāns visiem izstāstīt kas viņš patiešām ir! Paldies visiem, kas to visu izlasija! :) 

Piekritu pilnigi visam, bet, kadeļ ja taisa tusu ar 25 cilvēkiem ir jasauc visi /o? Es saprotu shis ir lowrp/dynamic serveris, bet ja taisa tusu (kas gnjau bij kkada ic izpriece) nevajadzētu ooc visus saukt tur. Nedo dievs kadu noshaus un papisis kko kas bij ic un uzreiz uz forumu shaus. 

 

Respect tev ka uztaisiji so lai nahrenizetu visu paslaikejo sastavu

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...