• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Gordon_Kaman


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Bobs_Diegs

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Gordon_Kaman

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :  Notiek mafbizz pret RM, uz kuru mēs braucam, bet mēs pat tuvu zonai neesam, ka viņi dm'o mūs, nice. Tas kopā notika ar mani reizes 7, ka nošāva vai uzlaida gaisā vāģi, ka es pat pie zonas netiku klāt, kur nu vēl runāt par iekļūšanu iekšā... Visi report, ka RM ārpus, atbilde - nav. Stīvijs piesedz RM? Kāda iespēja, ka viņs visas 20min specoja vienu čali un nereizi nepamanīja, ka kāds RM dalībnieks dm'o ārpus zonas. Tas notika ne tikai ar mani, bet ar pārējiem LM biedriem. Lai nu, bet cerams, ka tagad RM -1 haxors. 

Turpinot pa video... es ieskrienu zona pa mūra augšpusi un piebrauc čalis ar moci, kurš gribēja notriekt mani, es pa viņu beru ar M4 un čalim nenak hp nost. Manuprāt, tā notikt nevajadzētu.

Ceru uz normālu attieksmi pret šo sūdzību it īpaši no adminiem un ne vienīgo pret šo fruktu.  Ja var, lai @Stjivz uzraksta savu nostāju RM, vai tik nepiesedz to haxoru mafiju* ;D

4. Kā vainas dēļ tas notika : manis nē

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  a un uzliekat no 1:55, tad viss sakas

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jūs lowaki pashi shavat db ārpuss vis laik, stīvs afk palubom bija

Edited by JackeyMAD
+wp//lieks posts
Link to comment
Share on other sites

paga pirmkart pingu nofilmeji? otrkārt es tev iemetīsu kur es filmēju savu daļu XD un treškārt LM ir tā mafija kur pieņem kkadus randomus paķer un patom sūdzas kad hako vnks sastavu atrodat normalu un skillus uzkačājat neviss te sūdzaties kad viss slikti. Brīnos kā arī albāņus paņēmāt

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Diegs said:

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Bobs_Diegs

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Gordon_Kaman

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :  Notiek mafbizz pret RM, uz kuru mēs braucam, bet mēs pat tuvu zonai neesam, ka viņi dm'o mūs, nice. Tas kopā notika ar mani reizes 7, ka nošāva vai uzlaida gaisā vāģi, ka es pat pie zonas netiku klāt, kur nu vēl runāt par iekļūšanu iekšā... Visi report, ka RM ārpus, atbilde - nav. Stīvijs piesedz RM? Kāda iespēja, ka viņs visas 20min specoja vienu čali un nereizi nepamanīja, ka kāds RM dalībnieks dm'o ārpus zonas. Tas notika ne tikai ar mani, bet ar pārējiem LM biedriem. Lai nu, bet cerams, ka tagad RM -1 haxors. 

Turpinot pa video... es ieskrienu zona pa mūra augšpusi un piebrauc čalis ar moci, kurš gribēja notriekt mani, es pa viņu beru ar M4 un čalim nenak hp nost. Manuprāt, tā notikt nevajadzētu.

Ceru uz normālu attieksmi pret šo sūdzību it īpaši no adminiem un ne vienīgo pret šo fruktu.  Ja var, lai @Stjivz uzraksta savu nostāju RM, vai tik nepiesedz to haxoru mafiju* ;D

4. Kā vainas dēļ tas notika : manis nē

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  a un uzliekat no 1:55, tad viss sakas

 

 

un pēc mana acu loka tu pa sienu tikai trāpiji un kad kāpj parasti nost no moča vai kāp ārā no mašīnas nekad nenošausi nevienu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Akmeniss said:

un pēc mana acu loka tu pa sienu tikai trāpiji un kad kāpj parasti nost no moča vai kāp ārā no mašīnas nekad nenošausi nevienu

okay, gaidīšu, ko admini domā 

Link to comment
Share on other sites

Sūdzība aplama šāvi pa sienu, jo nevar iešaut spēlētājam, kamēr viņš kāpj iekšā vai ārā mašīnā, tas pats ar močiem, ko arī citi izmanto savā labā atsevišķos gadijumos.

Rekur tas Jay_Enduro moments, ko man ilgi prasa. "visi krievi ar hph" https://streamable.com/xujzp3 Tajā mafbizā biju viens,  specoju abas puses, nevis kā jūs sakat tikair RM. Es tak "piesedzu rifas" nejau RM.

Sūdzība aplama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...