• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Arnold Hernandzez


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Tony_Mcgaret

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Arnold Hernandzez 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Nu... LogOFF  nav ko te vairāk rakstīt video viss redzams.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : video 

 

Link to comment
Share on other sites

Da tākā dzīvē gribēju ieiet noslēpties beigās dēļ tā ka iegāju prost izkritu no pasaules un kick dēļ antičītiem.

Bet nu karoč Arnold_Hernandez tiek sodīts par LOGOFF 3d BANS.

TC

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hєяηαηɗєz ☭☪ said:

izkritu no pasaules un kick dēļ antičītiem.

Nevarēji tā uzrakstīt, jo esmu diez gan pārliecināts tur LogOFF bija, ņemot vera ka beigās uzrakstiji.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Lizard said:

Nevarēji tā uzrakstīt, jo esmu diez gan pārliecināts tur LogOFF bija, ņemot vera ka beigās uzrakstiji.

Tak es bļe tikko uzrakstiju, ka jā, sodat mani par LOGOFF, man ***, reāli prost apskaidroju situāciju, ka ieejot garažā izkritu no pasaules un izkikoja par čītu lietošanu, FLY. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hєяηαηɗєz ☭☪ said:

Tak es bļe tikko uzrakstiju, ka jā, sodat mani par LOGOFF, man ***, reāli prost apskaidroju situāciju, ka ieejot garažā izkritu no pasaules un izkikoja par čītu lietošanu, FLY. 

Nja... bet varēji tak uzrakstīt sms ka kick un būtu atbraucis atpakaļ un nebūtu tev pat sodu licis tik brīdinajis.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lizard said:

Nja... bet varēji tak uzrakstīt sms ka kick un būtu atbraucis atpakaļ un nebūtu tev pat sodu licis tik brīdinajis.

čatu palasi nekrāj postus. tur var pačatot par situāciju. neatkārtošu ceturto reizi - uzņēmos risku ieejot garažā, okey, logoff, *** NU, kam negadās.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hєяηαηɗєz ☭☪ said:

čatu palasi nekrāj postus. tur var pačatot par situāciju. neatkārtošu ceturto reizi - uzņēmos risku ieejot garažā, okey, logoff, *** NU, kam negadās.

Labi, bet tad kapēc uzreiz kad iegāji nebija kick tu tur kadu bridi biji un tad tik maha pazuda.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Lizard said:

Labi, bet tad kapēc uzreiz kad iegāji nebija kick tu tur kadu bridi biji un tad tik maha pazuda.

Jo es kritu, ne? Galvas hujzin kura puslode loģisko domāšanu neizmanto?

Neatkārtojot piekto reizi apskaidrošu saulrieta gaišumos tavai galvai - Iegāju garažā, sāku krist, protams, ka uzreiz 000.01sec neizkiko, kiko pēc pāris sekundēm ( Labi, kā kuru reizi ), bet bļe ko vairs padarīs? *** jākrāj posti ir? Prost atbildi čatā ja vajag. Situāciju apskaidroju bet tu tāpat uzdod debīlākos jautājumus. Ticu, ka 15gadīgs jaunietis esi kurš nevar pārlasīt 3x teikumu lai sevi apgaismotu. Prost čat OFF ja vajag PM vai čats pieejams. MODI / ADMINISTRATORI izskatat situāciju, liekat banu un viss.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...