• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Paul_Mendez


k1wi

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Cody_Wyman

2. Administrātora niks spēlē : Paul_Mendez

3. Pierādījumi par pārkāpumu. Rekur mana apelāciju par kuru iet runa.

4. Apraksts par situāciju :Tātad dukurs nobano mani uz 1dienu ar iemeslu atpūties. Cik zinu kova pats izdomāja ka par liekiem report nebano un tas ir arī noteikumos rakstīts. Dukuram rakstot lai viņš liek pierādījumus viņš to nedara jo zina ka ban apelācijās pierādījumi ir jaieliek 48h ,bet bans jau beidzas 24h. Tagad sanāk dukurs var banot visus serverī ar iemeslu atpūties un nelikt pierādījumus? Rekur redzams ka dukuriņš pats to apzinās https://prnt.sc/vkv2pj un šeit screens kur dukurs pats pasaka ka viņam nav pierādījumi https://prnt.sc/vkwrkg. Uzskatu ka vajadzētu atgriezt Laumas ieviesto noteikumu ,ka ja admins neieliek screenshotu apelācijās kur bano uz 1dienu tad admins pats saņem 1dienas banu. Tā vai tad ir normāla attieksme no admina kuram ir 1lvl kas tad notiks ja viņam uzliks 3 vai augstāk? Vēl gribēju teikt ka skatoties banu apelācijas labi redzams ka apelācijās dukurs speco tikai gsg terrās. @Sarkanais Kamars

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

a huļi tev čura raustās? 

kas *** ir ''dukurs'' ??????? pasaki ka vins *** un viss, tas sen pieradits

e: ble, cenzē. tad raksti davvnis

Edited by JackeyMAD
+wp//lieks posts
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kamēr šis noteikums nav par 1d banu, tikmēr šeit es neredzu nemaz iesmeslu raudāt un teikt cik visi admini ir slikti. :DDDD

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, P.Mendez said:

Kamēr šis noteikums nav par 1d banu, tikmēr šeit es neredzu nemaz iesmeslu raudāt un teikt cik visi admini ir slikti. :DDDD

Te iet runa par tevi un neviens cits admins nedara tik debīlas lietas un neizmanto  noteikumi nepilnības savā labā

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, k1wi said:

Te iet runa par tevi un neviens cits admkns nedara tik debīlas lietas un neizmanto  noteikumi nepilnības savā labā

kādi spēlētāji - tādi admini.

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, P.Mendez said:

kādi spēlētāji - tādi admini.

Stulbāku atrunu nevarēji izdomāt?

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, k1wi said:

Stulbāku atrunu nevarēji izdomāt?

Es nesaprotu, kur ir tava problēma? Ja gribi meklēt kašķi, tad ej uz FiveM un bazarē tur ar visādime lowkey kntentiem un utt..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, P.Mendez said:

Es nesaprotu, kur ir tava problēma? Ja gribi meklēt kašķi, tad ej uz FiveM un bazarē tur ar visādime lowkey kntentiem un utt..

Kāds tam sakars ar manu sūdzību? nemeklēju kašķi. Pierādu to, ka tu apzināti neievieto pierādījumus un novelc laiku.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.Mendez said:

Man ir 48h laikā jaievieto pierādījumi. Es līdz tam varu darīt ko gribu.

Nomierinies tu esi pirmā līmeņa admins saprastu ja tu pats vismaz varētu nobanot

Link to comment
Share on other sites

Ew @P.Mendez Cik tu ilgi būsi audi fananats? :D 

Es saprotu ka tu tagat jūties, kā baigais nazis ar 1lvl admin, bet tas ko tu dari ir veido komūnu ar tādiem cilvēkiem, pats ganjau esi bijis viņa vietā vai viņš tev ir kko nodarijis tapēc tagat sevi apmierini ar visu banošanu ar atpūties par mazāko sīkumu un neliec pašapzināti pierādijumus, tikuntā šitā kā admins ilgi nenoturēsies. Ja esi admins, tad esi vismaz normāls, pats par viņiem esi sūdzējies un te tu tēlo pēkšņi baigo bāleliņu. GL aiziet prom no Admina.

 

UP

Edited by Ezerinjsh
lieks +1wp
  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ņemu savus vārdus atpakaļ. Saprotu savu kļudu.. Turpmāk CENTĪŠOS objektīvi reaģēt, nevis agresijas iespaidā. Negribās tomēr adminu tik ātri pakāst..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.Mendez said:

Ņemu savus vārdus atpakaļ. Saprotu savu kļudu.. Turpmāk būs kulē viss..

Par savu rīcību ir jaatbild. Man bans tāpat bija jaatsēž bez iemesla

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...