• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sudziba] Costa_Matthews


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Rons_Akmenkalns

2. Administrātora niks spēlē :Costa_Matthews

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://streamable.com/6bm3yt  https://failiem.lv/u/dp2wfrf9h

4. Apraksts par situāciju : Evan_Jameson piesedza ballasus, mes sadirsamies visi, ienaca discord un saka blatot kaut ko, pectam evan iejauca shito adminu, peec kaa saka mus visus targetot karoc, un tagad iemeta jail par cs, es pat nezinu par ko, admins saka ka tas ir jajauta rp celja XD 

 

 

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).

Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Akmentish said:

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Rons_Akmenkalns

2. Administrātora niks spēlē :Costa_Matthews

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://streamable.com/6bm3yt  https://failiem.lv/u/dp2wfrf9h

4. Apraksts par situāciju : Evan_Jameson piesedza ballasus, mes sadirsamies visi, ienaca discord un saka blatot kaut ko, pectam evan iejauca shito adminu, peec kaa saka mus visus targetot karoc, un tagad iemeta jail par cs, es pat nezinu par ko, admins saka ka tas ir jajauta rp celja XD 

 

 

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).

Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

Cik skatos, tad šeit es esmu pieminēts. Ar mani te sakara nekāda nav.  Jūs man visulaiku reportā sakat, ka es piesedzu BG, kaut arī paši hujnu esat vārījuši visulaiku un bez iemesla taisat dm. Speciāli priekš jums ņemšu instant replay, lai nedirstu virsū, ka es kaut ko piesedzu. Ja bg pārkāpj kaut ko, tad tie ir tikti jailoti, jus nemākat atzīt savu vainu, ka jūs esat hujnu savārījuši.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MentolsMAD said:

Cik skatos, tad šeit es esmu pieminēts. Ar mani te sakara nekāda nav.  Jūs man visulaiku reportā sakat, ka es piesedzu BG, kaut arī paši hujnu esat vārījuši visulaiku un bez iemesla taisat dm. Speciāli priekš jums ņemšu instant replay, lai endirstu viesū, ka es kaut ko piesedzu. Ja bg pārkāpj kaut ko, tad tie tir tikti jailoti, jus nemākat atzīt savu vainu, ka jūs esat hujnu savārījuši.

Tad kapec musejo iejailoji par mix, un savus ballasus nomutoji uz 2 minutem. Un ka ar discord sarunu? ka Costa mus nodirsis, ta ka kauns bus serveri radities. Vai tad neatnaci ar ballasiem saruna? ja jau neesi ar viniem coms, ka tad salasiiji visus? :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Akmentish said:

Tad kapec musejo iejailoji par mix, un savus ballasus nomutoji uz 2 minutem. Un ka ar discord sarunu? ka Costa mus nodirsis, ta ka kauns bus serveri radities. Vai tad neatnaci ar ballasiem saruna? ja jau neesi ar viniem coms, ka tad salasiiji visus? :D

Pirmkārt, es nevienu par mix nejailoju, par mix es dodu visiem 5 min chat banu , nevienu es neesmu mutojis uz 2  minūtēm, tu to savā galvā izdomā un tagad liec par to sūdzību, kas nav bijis. 

Es ar tiem cilvēkiem kontaktējos jau sen un jūs vārījāt hujņu, jūs dmojāt pēc kā tikāt jailoti, viņi palūdza, lai es iemetu viņus pie jums sarunā aprunāties, jūs sākāt kaut ko tur dirsties es jums pat ne vārda neteicu. Nevajag mani tagad te iejaukt šajā sūdzībā, jo neko neesu nedz pārkāpis , nedz aizsedzis 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MentolsMAD said:

Pirmkārt, es nevienu par mix nejailoju, par mix es dodu visiem 5 min chat banu , nevienu es neesmu mutojis uz 2  minūtēm, tu to savā galvā izdomā un tagad liec par to sūdzību, kas nav bijis. 

Es ar tiem cilvēkiem kontaktējos jau sen un jūs vārījāt hujņu, jūs dmojāt pēc kā tikāt jailoti, viņi palūdza, lai es iemetu viņus pie jums sarunā aprunāties, jūs sākāt kaut ko tur dirsties es jums pat ne vārda neteicu. Nevajag mani tagat te iejaut šajā sūdzībā, jo neko neesu nedz pārkāpis , nedz aizsedzis 

Williams uztaisis sudzibu, tur ari bus video, kur ir redzams, ka iejailoji Nikolu par mix, un tiks noscreenots ari shis teksts, kur tu melo, ka neesi neko tadu darijis.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Akmentish said:

Williams uztaisis sudzibu, tur ari bus video, kur ir redzams, ka iejailoji Nikolu par mix, un tiks noscreenots ari shis teksts, kur tu melo, ka neesi neko tadu darijis.

Es neesmu nevienam  /mute devis uz 2 minutem. Nikolu? Varbut iejailoju, bet es tiešām to aizmirsu, bet parastie s envienu nejailoju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MentolsMAD said:

Es neesmu nevienam  /mute devis uz 2 minutem. Nikolu? Varbut iejailoju, bet es tiešām to aizmirsu, bet parastie s envienu nejailoju.

Protams, tad pasaki ka neesi metis, tagad esi metis, bet neatceries. Jabeidz vienreiz sita meloshana.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Akmentish said:

Protams, tad pasaki ka neesi metis, tagad esi metis, bet neatceries. Jabeidz vienreiz sita meloshana.

Es teicu varbūt, es tak neatceros ko esmu jailojis .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

https://streamable.com/6bm3yt

Jūs mācaties atpazīt dažādus cilvekus. Dzirdeju savu vārdu, hz ko jūs tur nomurminājāt tā itkā krāns mutē būtu iebāzts, bet nu nejaucat mani ne ar vienu. paldies. un iemacaties neraudāt. ganjau pienāks, laiks kad varēsiet kko izdarīt neraudot. paldies par uzmanību.

Tas, ka sampā kkas nesanāk nevajag jau tā uztraukties un te trobeli pa visu pagastu taisīt. Domā par nākotni. Rīt būs jauna diena, jaunas terras, jauni wepi, jauni bani, viss jauns. Nemīz, aizej paguli un pāries :)

  • Like 2
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MelnizMAD said:

tas nebija jāraksta caur /b ? :Dhttps://prnt.sc/vmia46 tas ir mix tu idiot

ludzu nevārnot, prosta sūdzības autors ir kārtīgs atsaldenis :D

vajag gan warnot, tev te nekas nav jasaka, ir jaraksta caur /b bet ir mute nevis jails par to, nesaldeetais XD

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, MentolsMAD said:

Es specoju visu notiekušo un, ja tika pārkāpti noteikumi, tad par to tika attiecīgi sodīti. 

https://streamable.com/t0xefq

Nu, bet kads tur afk williamam? acim redzams, ka vienkarsi vajadzeja izkikot.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Akmentish said:

Nu, bet kads tur afk williamam? acim redzams, ka vienkarsi vajadzeja izkikot.

Bet tu paskaties, es viņu nekikoju ārā, kāpēc šajā sūdzībā esmu iekļauts es? 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, MentolsMAD said:

Bet tu paskaties, es viņu nekikoju ārā, kāpēc šajā sūdzībā esmu iekļauts es? 

nemeti savus draugus ieksa discorda, lai runajas? (ballasus) jus abi ar matthews tur sedzat, nav man video uz rokas tagad par parejo, bet driz williams uztaisis sudzibu, tur ari parejo vares redzet, gan par visam masinam ko stuma prom, gan parejo

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Akmentish said:

nemeti savus draugus iek

Es nevaru visiem reizē izsekot, ja tur notiek tāda mērce. Es tev pat video atsutiju, ja vini šāva, tika jailoti. Un es + ar William chatoju par hood iespamošanu. Es tak nevaru visiem uzreiz izskriet cauri.

https://streamable.com/t0xefq

Par jail vispar nebutu janem video, bet nu es paņēmu, jo jums vienmer viss nepatik.

Skatoties šo video 

 , William Durant netika jailots par cs un nonrp ko veica iekš bg hood. CS - Jo viņš atrodas savu ienaidnieku bāzē pret kuriem karo. Nonrp jo triecas automašīnā un nepielieto roleplay, es viņu par to nejailoju, lai jums labāk, jo jums jau to busu nospēra pie kā esat paši vainīgi.

Skatoties tālāk var redzēt, ka hoodā iebrauc Elan Nitti, kurš ir uztaisījis cs. Cs ir , jo tu arī atradies ienaidnieku bāzē un uzdrošinājies šaut, tāpat izskatās, ka nevienam netrāpīji par dm nedevu sodu. 

Kāpēc bg netika jailoti? Elementāri. Jūs iebraucāt viņu hood pēc kā tika pārkāpts termins CS, sekojoši pēc tā Elan Nitti sāka atklāt uguni un apdraudēja viņiem dzīvību un viņi centās pasargāt sevi no nāves

Par to personu, kas pielietoja hax , tam tika piešķirts ban no  @Stjivz , jo viņš bija vienīgais, kam bija /ban opcija.

Neredzu, ka esmu pie kaut kā vainīgs, es darīju savu darbu.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Akmentish said:

sa-mp-009.png?width=1204&height=677

 

 

Costa iemeta, sajaucu, my bad. bet video, driz bus.

Nu jau te parādos ES! Sāksim ar to, KA ADMIN STUFF'a IR 2 COSTA's !!!! NEJAUCAT MANI AR VIŅU!

Es biju specā uz jums, pēc kā uzrakstiju /specoff... Pēdējais kas čatā bija, tā bija, kā Nikola nomixoja , iemetu to jailā uz 5min par MIX, pēc kā jūs sakāt /report kāpēc tu Lucas nemet jailā, piesedz, ko, vai ? Pasakiet man lūdzu, mīļie draugi, kā es viņus varu piesegt, ja pa šodienu terra viņus(Ballasus) 4-5 reizes nobanoju ? Pasaki man lūdzu!!!!!
Runājot tālāk.... Iegāju atpakaļ specā, domāju pagaidīšu, kad sāksies dm, vai mix, tad Steve nobanoja viņu un viss......

Tad es vnk stāvēju Idlewoodā un mūs tur bija 7-8 cilvēki , un JŪS, no Riffas jumta sākāt mūs vienkārši šaut, pēc kā es jūs iejailoju un jūs sakāt reportā raudāt, ko tu jailo utt...? Jums loģika vispār ir ?
Vienkārši Nikola piebrauc pie melnadainajiem bandītiem viena un uzkliedz "Lohu bars", par tādu prikolu es varētu par CS un PG iemest jail, bet pažēloju , jo raudāšana no jūsu puses sāksies vēl lielāka... https://prnt.sc/vmiz0u

Pēc kādām vēl 10-15minūtēm, man vienkārši saka, ka riffas discord channela nodirš mani, to, ka man pa muti sados... Es vienkārši gribu paskatīties kā tu izskaties, ja tu atļaujies kko tādu teikt pilnīgi nezināmajam cilvēkam.. un vēl, kas neatrodas tavu draugu lokā un nezini neko par viņa dzīvi! Padomā, pirms pats nedabuj! Tevi pat aiztikt nevar, 2003. gadā dzimis tik esi. :) 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MentolsMAD said:

Es nevaru visiem reizē izsekot, ja tur notiek tāda mērce. Es tev pat video atsutiju, ja vini šāva, tika jailoti. Un es + ar William chatoju par hood iespamošanu. Es tak nevaru visiem uzreiz izskriet cauri.

https://streamable.com/t0xefq

Par jail vispar nebutu janem video, bet nu es paņēmu, jo jums vienmer viss nepatik.

Skatoties šo video 

 , William Durant netika jailots par cs un nonrp ko veica iekš bg hood. CS - Jo viņš atrodas savu ienaidnieku bāzē pret kuriem karo. Nonrp jo triecas automašīnā un nepielieto roleplay, es viņu par to nejailoju, lai jums labāk, jo jums jau to busu nospēra pie kā esat paši vainīgi.

Skatoties tālāk var redzēt, ka hoodā iebrauc Elan Nitti, kurš ir uztaisījis cs. Cs ir , jo tu arī atradies ienaidnieku bāzē un uzdrošinājies šaut, tāpat izskatās, ka nevienam netrāpīji par dm nedevu sodu. 

Kāpēc bg netika jailoti? Elementāri. Jūs iebraucāt viņu hood pēc kā tika pārkāpts termins CS, sekojoši pēc tā Elan Nitti sāka atklāt uguni un apdraudēja viņiem dzīvību un viņi centās pasargāt sevi no nāves

Par to personu, kas pielietoja hax , tam tika piešķirts ban no  @Stjivz , jo viņš bija vienīgais, kam bija /ban opcija.

Neredzu, ka esmu pie kaut kā vainīgs, es darīju savu darbu.

 

Bļa paši ļavam galigi ahujel?ble viņi atamuca uz fabu ka saucu ar fliperu uzvakoja viņu un hood gaidija kadi 4 purni kas bija gatavi stumt viņu ble ko tu te pļuti zajabal jau , saki kad nespej izsekot lidzi izdoma te savas scenas pectam pats redzesi +kapec nejailoji par nonrp stumšanu pasaki kad bija rp , cubij šauj nonrp tu sedi ka apdirsies kr4 nezinu ko vel teikt kova kļudijas pieņemot

Edited by JackeyMAD
+wp//lieks posts
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, --Tēvocis-- said:

Bļa paši ļavam galigi ahujel?ble viņi atamuca uz fabu ka saucu ar fliperu uzvakoja viņu un hood gaidija kadi 4 purni kas bija gatavi stumt viņu ble ko tu te pļuti zajabal jau , saki kad nespej izsekot lidzi izdoma te savas scenas pectam pats redzesi +kapec nejailoji par nonrp stumšanu pasaki kad bija rp , cubij šauj nonrp tu sedi ka apdirsies kr4 nezinu ko vel teikt kova kļudijas pieņemot

Terminus esi Izmācījies? Tu sudzibu tagad par mani ieliki kaut ari es neko neizdariju, es sedeju foruma skatijos sudzibu par sevi, kamer jus tur serveri ardijaties. 
pasu vainas del to busu nozaga, nevarat nokontrolet vai? Kadu nonrp stumsanu? Vini bija tur vairaki cilveki, kas to masinu stuuma , es pat par pg iejailot nevareeju. Tu liec sudzibu par mani, kur es neko neparkapju bruh.

 

Jūs kad pārkāpjat noteikumus jūs to neatzīstat, tik reportā raudat, ka nepatiess jail un visadas atrunas. Tad man seko jautajums, jus zinat terminus? Jus sudus taisat bet vienmer jus esat nevainigi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MentolsMAD said:

Terminus esi Izmācījies? Tu sudzibu tagad par mani ieliki kaut ari es neko neizdariju, es sedeju foruma skatijos sudzibu par sevi, kamer jus tur serveri ardijaties. 
pasu vainas del to busu nozaga, nevarat nokontrolet vai? Kadu nonrp stumsanu? Vini bija tur vairaki cilveki, kas to masinu stuuma , es pat par pg iejailot nevareeju. Tu liec sudzibu par mani, kur es neko neparkapju bruh.

 Dunduks esi ? Tu pat necenties mums palidzet , pats labi redzeji ka viņi atmauc uz fab un dzen huiņu vienu bridi biji musu puse , tad ar visiem ballas ienaci voice chat reize loģiski ka tu pasauci un kapec lai tu viņus nepiesegtu!? Ka tev uzjautaja kas ir RK tu saki dirst pa chicken Run pajol ej pats pamacies ,  un pasaki kad neredzeji ka nonrp viņi šava par manim , gudritis tu ble

Edited by JackeyMAD
+wp//lieks posts
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, --Tēvocis-- said:

 Dunduks esi ? Tu pat necenties mums palidzet , pats labi redzeji ka viņi atmauc uz fab un dzen huiņu vienu bridi biji musu puse , tad ar visiem ballas ienaci voice chat reize loģiski ka tu pasauci un kapec lai tu viņus nepiesegtu!? Ka tev uzjautaja kas ir RK tu saki dirst pa chicken Run pajol ej pats pamacies ,  un pasaki kad neredzeji ka nonrp viņi šava par manim , gudritis tu ble

Tev viss kartiba? Es tev neteicu neko par chicken run. Tu man jautaji, kas ir RK , es tev saku Revange Kill. 

Un par sarunu to. Esmu AF grupaa, kad nebiju admins es biju AF karojis mb un vienmer runajis tur ar tiem cilveekiem. Tad jus sakat taisit sudus un it kaa jus nebutu vainigi, vini pajautaja vai es nevaru iemest aprunaties vinus ar jums, tad jus sakat blaut virsu bezjegaa kaut ari atnaca ar jums parunat. Es par chicken run neteicu neko, nevajag izdomaat.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...