• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par administratoru] Evan Jameson


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Owen Vendetta

2. Administrātora niks spēlē : Evan Jameson? tas mentols krč

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/vnp79o

4. Apraksts par situāciju : nu nezinu.. moš pirms pieņem par adminu varbūt vajag katram atsevišķi taisīt testu cik ļoti rubī. šoreiz vel nekas, bet administrators datu maiņā neprasija ne galvas atļauju, ne ko citu. ja random bomzis uzrakstītu datu maiņu paļubom arī akceptētu. un vispār- IR mērs, ko viņš meklē domes sadaļā? ja mērs negrib izskatīt- liekat kaut wp, nevis random 1.lvl acc- pēc viņa darbībām es vairāk nedotu.. kā tikai 1.acc, jo nezin pat elementāras lietas, izskata datu maiņas

šoreiz lai paliek kā ir, jo es piekritu ka maina.bet sāc domāt.

 
  • Like 6
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ko tu piss bobi, es atļavu viņam! ej raudi talak LEĢENDA ej skruve savam rolerim riepas ziema nak // MAN BIJA BANS

 

Edited by Ezerinjsh
lieks +1wp
  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, ducy said:

Ko tu piss bobi, es atļavu viņam! ej raudi talak LEĢENDA ej skruve savam rolerim riepas ziema nak // MAN BIJA BANS

 

tās riepas tu vari iet mainīt, to miseni jau pārdevu pirms vismaz 2 gadiem, pat vairak. nečiksti un ej labak atpakaļ zem suspenda oldskūls bļe ;D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

viss čotk, nakamreiz apskaties.

kaut vai pajauta no dc ss. jo nav velme iet ari tajas datu maiņas kačat tos postus

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Owendetta said:

viss čotk, nakamreiz apskaties.

kaut vai pajauta no dc ss. jo nav velme iet ari tajas datu maiņas kačat tos postus

'Jā, saprotu. Pajautāja izskatīt datumaiņas, es pajautāju atļauju mēram par cik bija suspis un ļāva. Ātri skatījos visas datumaiņas un sanāca tā, ka nedaudz no galvas tas viss izlidoja.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MentolsMAD said:

'Jā, saprotu. Pajautāja izskatīt datumaiņas, es pajautāju atļauju mēram par cik bija suspis un ļāva. Ātri skatījos visas datumaiņas un sanāca tā, ka nedaudz no galvas tas viss izlidoja.

var tc

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...