• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūzība] Jon_Mendez


Diegs

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Bobs_Diegs

2. Administrātora niks spēlē : kkads Jon Mendez

3. Pierādījumi par pārkāpumu :  image.thumb.png.11b571aceea228c82febf17fa5de9ded.png 

4. Apraksts par situāciju : 

  Izveidoju sūdzību par vienu mentu, kurš taisa ar savu nekulturālo valodu, manuprāt, CS, ja pat arī nē, tad tur j*ptvai bija NONRP JAILS, ja TU - ''admin'' neesi to vēl iemācījies atpazīt. Varbūt, tevi ir redzes traucējumi? Visticamāk, ka nē. Varbūt, neiedziļinājies situācijā? Huļi, tad izskati sūdzību? Bet, gan jau nē. Varbūt, piesedz pakaļu tam nonrp mentam, kuru hz, kurš pieņēma? JĀ! Nu tā, manuptāt, nedrīkst notikt... Pat, ja arī es laidu luni un sāku bēgt, viņam b*e bija jādzenas pakaļ. WHY in RL tā nevarētu būt? KAPĒĒĒC??????? Tas, ka tas nabags ielika nonrp jaila un admins piesedz dirsu, tas ir piz*ec. 

https://failiem.lv/u/637dvbqej   Lūk! Links, kura attēlos ir jāpievērš uzmanību čatam. Tur redzams tīrs nonrp jails, bet šis te, ''admins'' :D to ne sūda neredz vai arī negrib redzēt...

100% uzskatu, ka piesedza dirsu un tā palikt nevar. Es, labprāt, ar pamatojumu ko un kā vēlētos dzirdēt it īpaši šitā te ''admina'' viedokli un nostāju, kā arī citu administratorus ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu viņš ar tevi runāja savādaka tonī ok fine. ja ejam pēc rp  pamato kpe nepamatots jails? Pasties sākumā uz savu rakstīto  viņš tev vispār dokomentus palūdza normāli un tu sāki pretoties jeb atteikties dot tos un runāt jau savādak ar viņu pats pirmais. Tu Real life arī ments tev jautās dokomentus un tu sāksi viņam teikt kaut kādu atvainojos mēslu viņam tas neintresēs un tu no mašīnas izlidosi kā plēsts un tev būs rokudzelži jau uzrokām un varēsi sēsties mašīnā mentu un braukt neviss uz mājam,bet uz iecirkni. Vienkārši pats bijis vainīgs,ka tas noveda tevi līdz cietumam ne viņš, tev bija tikai nieka sods jasamaksā,bet pats sāki visu ar to,ka atteicies dot tos.

Lab vissticamāk teiksi,ka tevi nošāva tad filmē lai pierādītu to,ka bija nepamtots jails un dod dokomentus policistam ja viņš tev palūdz neviss tur marinē gurķi vēl kādu stundu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds nepatiess jails? Ko tu bazarē? NONRP JAIL! PAR TO IET RUNA, BRĀL! Nenošāva neviens un neviens neveda uz nekādu jailu. TUR BIJA NONRP jopcik popcik... Ja skaties čatu, mēs kko bazarējam, es nolamājos, iedarbinu mopēdu un boom, 10min jails. KUR IR RP????????? Nav! Par to iet runa, ka bija NONRP jails, nevis kkads nepatiess... bruh -_-

 

Piebilstu... ja tas ments Arnold Hernandez tiek sodīts par NonRP jail un MG, man pretenziju pret Jon'u nav ')

Edited by JackeyMAD
+wp//tripple post
Link to comment
Share on other sites

Karoc... šodien jautāju Jon'am, kāpēc vins neko neatbild šeit. Es pieļauju, ka čalis parāva ablom. https://failiem.lv/u/zqxeqdzwx sry par ķeburiem. Caur /report pajautāju, kp neatbild neko.

1.atbilde -  ''aij nu to lai skatās 6lvl acc''

2. - ''lai čeko viņi to'' 

A un mani nošāva petroviču gudrīši no SYY, nekas pārsteidzošs...

Bet... es still pieprasu, lai tas ments tiktu iemests pats jaila par NonRP jailu un MG. Par viņu sūdzību un čatā redzamo es iemetu šīs sūdzības augšpusē, kuru aizvēra šitais, par kuru te rakstu. Tur nevar nekā neredzēt, ka tas bija NonRP un MG jails. Viņam bija man jādzenas pakaļ, jāarestē un pēc tam jāieliek mani cietumā, nevis taka... kko nomiza :D   Protams, tas kadrs man forumā rakstīja, ka es nemāku RP terminus, jo tur nebija ne MG, ne NonRP jails, jo serverī attēlo RL xdddd

Edited by JackeyMAD
+wp//tripple post
Link to comment
Share on other sites

Update: image.png.350ae20679e0b9eabd6ecdfe0c20352d.png mudaks uztaisīja QS,DM. https://failiem.lv/u/637dvbqej  čatā, viņš pašā sākumā uzmeta RP, ka no Eagle izvelk stick'u. Pēc tam RP nebija. QS,DM 

Edited by JackeyMAD
+wp//tripple post
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to, ka esmu iesaistīts.

turpināsim ar to, ka QS es fiziski uztaisīt nevaru, jo man ir RPCITIEM lua fails, kurš ļauj tev automātiski noerpot kad nomaini ieročus. Bļe to neredzi gudrīt, jo aizpisi projām un nejau pāri pus mapei redzēsi ko cits RPO, heavy ar tevīm čuvak, DM ok, met jail man pajāt, reāli tur moš bija DM, jo redz es sāku šaut Tevi, jo sāki mukt. Bet bļe no Tevis srazu CS, NONRP, jo sāki mukt, atteicies RPOT dot dokumentus. 

Sēdēsim tad kopā cietumā, Es par DM

Tu par NONRP, CS. :)

Taisam ciet!

Link to comment
Share on other sites

Kāds NonRp? Tu nesāki rpot neko lowak.  Kāds cs? Tu tur kko lamājies, nevis es. Tā neviens kulturāls menta nedara. Bruh

Un es nebiju tikt tālu, lai neredzētu tavu RP. Par kādu pus mapi tu bazarē? Tu man tur rakstīji vēstuļēs, es teicu, lai beidz tripot.    

Es palieku pie tā, ka pa luna laišanu nav nekāds nonrp, jo no viņa rp termini nebija. Cs? Nu tādā gadījumā viņam tās CS pārkāpums bija 2x smagāks

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Blake locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...