• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Evan_Jameson


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Rons_Akmenkalns

2. Administrātora niks spēlē :Evan_Jameson

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://failiem.lv/u/64csa2emg

4. Apraksts par situāciju : Admins iejailoja manejos, izdomaju uzrakstit, par ieprieksejo terru, kura neviens no adminiem ''neredzeja'' pretejo gang braucot huda  mus dmot. Admins neko nedarija par to terras laikaa, izdomaju par to pieminet, ka manus jailo, bet terras neskatas, atbildeja, ka skatas, talak jau var redzet, cik skaisti admins izrunajas, cik profesionals ir shis admins, ka ari melo par filmesanu- viena bridi saka, ka filme tikai mus, ka taisam sudus, bet otra bridi saka, ka patiesiba filme visu terru? Tad galu gala kas notiek?

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, jums viss ir labi vai vajag paārstēties? Es tev teicu, ka filmēšu jūsu jailu, par terru runa negāja galīgi. Kad vajag, tad instant replay paņemu un nobanoju. Par kādu terru tu tur runāji es nezinu. Jūs par katru jailu raudat, jūs vispār noteikumus lasījāt un Rp terminus mācījāties vai prosta uzdiršat kaut ko reportā , gudrinieki? Ko tad es beidzot piesedzu? BG vai RG? Nevaru jau abus piesegt.

 

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MentolsMAD said:

Es nesaprotu, jums viss ir labi vai vajag paārstēties? Es tev teicu, ka filmēšu jūsu jailu, par terru runa negāja galīgi. Kad vajag, tad instant replay paņemu un nobanoju. Par kādu terru tu tur runāji es nezinu. Jūs par katru jailu raudat, jūs vispār noteikumus lasījāt un Rp terminus mācījāties vai prosta uzdiršat kaut ko reportā , gudrinieki? Ko tad es beidzot piesedzu? BG vai RG? Nevaru jau abus piesegt.

 

Kapec id27 nedabuja jail? viņš sēdeja blakam ārstam un viņam ķipa nebija nekādas sekas pēc tāda trieciena?

Edited by Ezerinjsh
lieks +1wp
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Koltreins said:

Kapec id27 nedabuja jail? viņš sēdeja blakam ārstam un viņam ķipa nebija nekādas sekas pēc tāda trieciena?

Neuztraucies, tas arī sodu saņems.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MentolsMAD said:

Neuztraucies, tas arī sodu saņems.

Neuztraucos, prost ir serverī admīni kuri piesedz, rg dabuja jailu bet tas nedabuja. 

Edited by Ezerinjsh
lieks +1wp
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MentolsMAD said:

Es nesaprotu, jums viss ir labi vai vajag paārstēties? Es tev teicu, ka filmēšu jūsu jailu, par terru runa negāja galīgi. Kad vajag, tad instant replay paņemu un nobanoju. Par kādu terru tu tur runāji es nezinu. Jūs par katru jailu raudat, jūs vispār noteikumus lasījāt un Rp terminus mācījāties vai prosta uzdiršat kaut ko reportā , gudrinieki? Ko tad es beidzot piesedzu? BG vai RG? Nevaru jau abus piesegt.

 

Pirmkart, izlasi par ko ir sudziba, neesmu te lai uzzinatu, vai apstridetu jailus, vai banus, bet gan lai paraditu, kada attieksme tev ir pret servera speletajiem, un cik profesionali izturies pret savu amatu. Domaju ka adminam ir jarada labs prieksstats par serveri, nevis jalamajas, ja ir kada problema, ta ir jarisina arpus speles, bet kamer esi darit savu pienakumu, tikmer vajadzetu pievaldities. Nevajag novirzities no temas, bet gan atbildet, par to ko esi teicis, ir ari saruna, ierakstita, kuraa var dzirdet, ka lamajies sauc manu komandas biedru dazados vardos, laba attieksme.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Koltreins said:

Kapec id27 nedabuja jail? viņš sēdeja blakam ārstam un viņam ķipa nebija nekādas sekas pēc tāda trieciena?

Pareizi saki, galvenais redzet ko mes daram, shis ir labs piemers.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Akmentish said:

Pirmkart, izlasi par ko ir sudziba, neesmu te lai uzzinatu, vai apstridetu jailus, vai banus, bet gan lai paraditu, kada attieksme tev ir pret servera speletajiem, un cik profesionali izturies pret savu amatu. Domaju ka adminam ir jarada labs prieksstats par serveri, nevis jalamajas, ja ir kada problema, ta ir jarisina arpus speles, bet kamer esi darit savu pienakumu, tikmer vajadzetu pievaldities. Nevajag novirzities no temas, bet gan atbildet, par to ko esi teicis, ir ari saruna, ierakstita, kuraa var dzirdet, ka lamajies sauc manu komandas biedru dazados vardos, laba attieksme.

Man vienalga, kas jums ir ierakstīts. Jūs katru reizi man kaut ko braucat virsū un gribat, lai man ir laba attieksme? Tā nenotiek. Jūs pat normāli aprunāties nevarat, jūms viss notiek vienā bļaušanā un nodiršanā. Es pie jums ienācu un teicu, ka es jūsus klausos pēdējo reizi, bet tad jūs sākāt kaut ko aurot, kāpēc, lai es kluseētu?

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MentolsMAD said:

Man vienalga, kas jums ir ierakstīts. Jūs katru reizi man kaut ko braucat virsū un gribat, lai man ir laba attieksme? Tā nenotiek. Jūs pat normāli aprunāties nevarat, jūms viss notiek vienā bļaušanā un nodiršanā. Es pie jums ienācu un teicu, ka es jūsus klausos pēdējo reizi, bet tad jūs sākāt kaut ko aurot, kāpēc, lai es kluseētu?

 

tik tiesam? mes aurojam? 

 

https://failiem.lv/u/wqzq3qe5x

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Akmentish said:

tik tiesam? mes aurojam? 

 

https://failiem.lv/u/wqzq3qe5x

A kur pats sākums? Kur es ienācu un teicu, ka klausos pēdējo reizi jūsus un , ka es nedirsu??? xddd 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MentolsMAD said:

A kur pats sākums? Kur es ienācu un teicu, ka klausos pēdējo reizi jūsus un , ka es nedirsu??? xddd 

video var redzet kur es saku filmet, nebiju gaidijis ka ienaksi, ieraudziju ka mentols ienaca grupa uzreiz rubiju ieksa bandi :P

Link to comment
Share on other sites

Just now, Akmentish said:

video var redzet kur es saku filmet, nebiju gaidijis ka ienaksi, ieraudziju ka mentols ienaca grupa uzreiz rubiju ieksa bandi :P

Es netaisos klusēt, ja mani tur tavs dibendraugs nodirš :D  Man administratora amats to neliedz darit, pastāvu arī par sevi. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, MentolsMAD said:

Es netaisos klusēt, ja mani tur tavs dibendraugs nodirš :D  Man administratora amats to neliedz darit, pastāvu arī par sevi. 

vel joprojam, pat foruma izradi cik loti intelektuals esi, iespaidigi.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Akmentish said:

vel joprojam, pat foruma izradi cik loti intelektuals esi, iespaidigi.

Nerunāsim par jums. https://imgur.com/a/xHXHcdx:D Ļoti gudri . :D

Es pastāvēju par sevi, draudziņ. Ja viņš man nebūtu tur neko pateici, tad es neteiktu neko :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ko jus kkadi noneimi te vispar gribat panākt ar savām sūdzībām un raudāšanu? jūs te neviens neņem vera, jūs esat pedejie klauni šeit. visi par jums smejās, bet jūs katru dienu tik vel un vel sudzibas liekat, tā itkā ar viņam kko panāktu. Paskataties uz sevi, kas jus esat serveri un uz savu attieksmi - jūs citu speletaju acīs esat pedejie lowaki, jūs nevienam neesat svarīgi, nevienu galiigi nepis, ka kkādu riffu ielika jailla, bet kaimiņu Pēterīti neielika

Edited by Ezerinjsh
lieks +1wp
  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MentolsMAD said:

Nerunāsim par jums. https://imgur.com/a/xHXHcdx:D Ļoti gudri . :D

Es pastāvēju par sevi, draudziņ. Ja viņš man nebūtu tur neko pateici, tad es neteiktu neko :) 

Gaidam atbildi no kovas, nav ar tevi te jegas.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MentolsMAD said:

Nerunāsim par jums. https://imgur.com/a/xHXHcdx:D Ļoti 

tas jau pizdet Mest cilvēka numuru kautkada grupa un viņu spamot tas jau ir tik stulbi, jau sen zināms RG lowaku bars savācas, Mentol Tev daudz kursh zvanīja ?

Edited by Ezerinjsh
lieks +1wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Akmentish said:

Gaidam atbildi no kovas, nav ar tevi te jegas.

Atbildi no kovas. XDDDDDD

Edited by Ezerinjsh
lieks +1wp
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Akmentish said:

tik tiesam? mes aurojam? 

 

https://failiem.lv/u/wqzq3qe5x

Tupa pediņbrāļi, *** atrodiet dzīvi *** arī bez sampa pajoļi, tupa nodirš admin un raud par kaut kādu jailu. Tu tiešam esi tik neattīstīs, ka raudi pa 20 min jail par kuru pateici, ka pats saproti ko esi izdariji? Tā nodiršana jau ir iemesls *** jūs dalbajobus neuzklausīt. Es būtu Mentola vietā es jūs neliktu tik maz jail time, muti lieki taisat vaļa, kaut kādus nummurus bļeg metajat, toč no atejas izlīduši. Pazūdiet no kurienes nākuši urodi ***. Besī tādi kropļi kuri atnāk uz samp tupa nodirst administrāciju par to ka paši no RP saprot 0. Pēc tam vel raudāt, ka viņus met jailā. Neaptēsti jaunieši!
Jums piš par ko soda? Bļe viņš skaidri un gaiši pateica, ka stilfers atļāva un miers ***. B chata ierakstot Lowaks pietiek lai banot, es būtu Mentola vieta, pat neprasītu vai par lowaku var banot, tu man B chatā pateiktu "lowaks" Es tevi *** uz 7 dienām nobanotu lai tādu mutes virinātāju nav.

Edited by JackeyMAD
+wp//lieks posts
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...