• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Raven_Cammisano]


Facer

Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Keanu_Krewazz

2. Administrātora niks spēlē : Raven_Cammisano

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://www.youtube.com/watch?v=3UF8_GyKTjA

4. Apraksts par situāciju : Tā tad pirmajā vid daļā redzams, ka viens no maniem biedriem šauj pa citas personas auto, persona brauc cauri terrai, nekur noteikumos neredzu minētu, ka nedrīkst šaut citus cilvēkus/ citu cilvēku auto terru laikā, it īpaši, ka auto brauc cauri terrai.. Otrā vid daļā redzams, ka mūs dm pēc terras, bet interesanti kāpēc neviens no adminiem, šajā gadījumā vainošu tieši Ravenu, jo pirms pāris sekundēm tak specoja terru, ne? Pēc tā, ka mani nogalināja mad VLA biedrs, uzrakstīju /report un pagaidīju pāris vēl sekundes, kā jau paši video redzat, neviens no online adminiem nebija sodijis ļoti mad VLA biedru... :(

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sen jau ir zināms, ka terras laikā civilos neviens nešauj tāpat, kā mafbizz laikā. 

Runājot par to cjipa dm, pēc terras, neredzēju, jo kad brauca VLA tieši redzēju, kā viņi db taisa domāju, ka ārpus tapēc uzspecoju vienu no viņiem nezin kuru, un tādējādi nekādīgi nevarēju redzēt, kā tevi novāca..

Un es neesmu vienīgais administrators, kas bija online takā vari paklusēt ;)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, -Ravens said:

Sen jau ir zināms, ka terras laikā civilos neviens nešauj tāpat, kā mafbizz laikā. 

Runājot par to cjipa dm, pēc terras, neredzēju, jo kad brauca VLA tieši redzēju, kā viņi db taisa domāju, ka ārpus tapēc uzspecoju vienu no viņiem nezin kuru, un tādējādi nekādīgi nevarēju redzēt, kā tevi novāca..

Un es neesmu vienīgais administrators, kas bija online takā vari paklusēt ;)

terra beidzas, kill lista vareji apskatities ka vla novaca mani, vg, pec idejas butu jabut common sense lai saprastu ka tas bija dm pec terras

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Facer said:

terra beidzas, kill lista vareji apskatities ka vla novaca mani, vg, pec idejas butu jabut common sense lai saprastu ka tas bija dm pec terras

Es saku velreiz, nebiju vienīgais acc on 

lai skatās @Jims vai @- El Chapo - vai kas izskata acc sūdzibas idk 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Blake locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...