• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudzība(GSG)


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Sebastian Costello

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Edward Winchester

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Paslēpos aiz busa, lai neviens neredz. Tieši kā izbrauca čalis no stūra sāk šaut tieši pa to busa vietu kur sēžu es mani tur nekādīgi neavrēja ieraudzīt

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

es jau pa tevi nešāvu :D jo nemaz neredzēju Tevi, Tev blakām bija vēlviens tavējais un šāvu pa viņu nevis pa Tevi

Link to comment
Share on other sites

Parādi momentu kur blakus man ir cilvēks :D  tak čali jūs izbraucat no stūra un tu sāc šaut tieši tajā vietā pa busu nevis kautkur tuvumā busam bet tieši pa busu un nez kapēc tu nepārslēdzies uz citu vietu šaut ja jau tu saki ka blakus man bija čuvaks tad jau blakus čali būtu loģiskāk nošaut ne ?

Link to comment
Share on other sites

es terras nefilmēju ja admini ir on :D  + es aizšāvu garām jo man nav aima :D pēc tam  ieraudziju tev un sāku šaut pa Tevi, varēji pafilmēt ilgāk

 

Link to comment
Share on other sites

Tak čali tur ir skaidri redzams WH blakus man nebija nekāda čuvaka pa kuru šaut un tālāk jūs vienkārši nomirāt jo jūs atšāva no jumta. Video paskatījos 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MemberY said:

Tak čali tur ir skaidri redzams WH blakus man nebija nekāda čuvaka pa kuru šaut un tālāk jūs vienkārši nomirāt jo jūs atšāva no jumta. Video paskatījos 

nespried pēc sevis ja? Kā tu vari to zināt?? ja tu skatijies uz mani un filmēji ka man wh, to kas tev notiek blakus to tu nenofilmēji :D 

Link to comment
Share on other sites

Nē bļe laikam žogājaskatas ja? video var dzirdēt kā sāk tur šaut no tās puses kur jūs braucat laikam bļe mugura man jāskatas vaine?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MemberY said:

Nē bļe laikam žogājaskatas ja? video var dzirdēt kā sāk tur šaut no tās puses kur jūs braucat laikam bļe mugura man jāskatas vaine?

nu bet kā lai es pierādu ka tur Tev blakus bija cilvēks ja es nefilmēju ja admini on? :D 

+ tev 0:03 stāvoš :D 

Link to comment
Share on other sites

Nu varbūt tev ar redz ikautkas nav bēt stāvoš man tur ir uz 1 sec ko es nevarētu pateikt par GSG kas man priekšā stāv :)

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, MemberY said:

Nu varbūt tev ar redz ikautkas nav bēt stāvoš man tur ir uz 1 sec ko es nevarētu pateikt par GSG kas man priekšā stāv :)

 

un? stāvoš paliek stāvoš

Lai skatās admini

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, -Charlyz said:

+ tev 0:03 stāvoš :D 

Es tur nerezdu stāvošo bet redzu ka tev tur wh ;ddd ai brou nevaig chitot

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...