• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

(Sūdzība) Nikko Tweety un Dylan Ortiz


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Curt Collin

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Nikko un Dylan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Vienam čibrikam patīk DB stāvošais, bet otrs ar HPH spēlējās, bet beigās samīzās un izrubija laukā. Ir man tablists un tavs pings Dylan bija 51. ;) Nestāsti, ka servera problēmas or lagi. 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Vagos

5. Pierādījumi par Pārkāpumu 

 

 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Iznem efektus trakais. :D  Netrapija tur man nevienu reizi. :D  Tev paveicas, ka vakar nepamaniju sudzibu un izdzesu video. 

Aizgaji uz vla pats ar pa pareizo paliki? Aiziesi atpakal uz gsg atkal saksi dot vala ar saviem ljevajiem hakiem. :D Un sha paradishu tev, man ir ta pati problema, kas darkijam. Spele pings normals, bet isteniba lago visu laiku.

Nikko tur nebija stavoshais. Stavoshajam jabut vismaz 3 sekundes. 

Un kada sakara zanetti mus aizstav? :D  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Ortiz. said:

Iznem efektus trakais. :D  Netrapija tur man nevienu reizi. :D  Tev paveicas, ka vakar nepamaniju sudzibu un izdzesu video. 

Aizgaji uz vla pats ar pa pareizo paliki? Aiziesi atpakal uz gsg atkal saksi dot vala ar saviem ljevajiem hakiem. :D Un sha paradishu tev, man ir ta pati problema, kas darkijam. Spele pings normals, bet isteniba lago visu laiku.

Nikko tur nebija stavoshais. Stavoshajam jabut vismaz 3 sekundes. 

Un kada sakara zanetti mus aizstav? :D  

Efekti nav aizliegti. Izslēdzi hakus, jo pārmīzi jēgu.

Es jau no GSG laikiem filmēju katru teru, kad izdzēsu hakus par savu pēdējo banu.

Vēl pasaki, ka es redzu tik tālu "s0beit" kaut arī pieejot pie sienas nerādās personas lietotājvārds.

Stāvošais DB - Atrodooties mašīnā un taisīt driveby kura nekustās ne uz priekšu, ne atpakaļ.

Stāvošais viņam bija ilgākā laika periodā .

 

Mana sborka:

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neizskatīšu jau sūdzību, nav mana diena, bet nedaudz iejaukšos atkal.

Šodienas terra be like, daudziem hp bugi n stuff. Tajā vakardienas videoklipā no Curt ar ir 100% hp bugs. Vajadzētu @Sarkanais Kamars ieskatīties, lai paskatās kas tur notiek ar to hostu, ka visiem parādijušies hp - bugi. 

https://streamable.com/u8ubn8

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

*** tu atnaci terras tashit, ej prasi kerzakam palidzibu ar lsrp aplikaciju :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, dev said:

*** tu atnaci terras tashit, ej prasi kerzakam palidzibu ar lsrp aplikaciju :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Atbildēšu uz tavu OFFtopick - es viņam prasīju, servera ip adresi nevis prasīju, lai uztaisa ls** aplikāciju.

Dēļ sborkas redzams tik tālu - samainīšu citu sborku, lai jums nebūtu aizdomu par "sob" ka tik tālu es redzu spēlētāju nikus.

Bet arī tai skaitā katrā sborkā ir savi faili, kurus izņemot ārā sborka met "Crash" un "Error".

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Broens locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...