• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

(Sūdzība) Antonio Zanetti


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Curt Collin

2. Administrātora niks spēlē : Antonio Zanetti

3. Pierādījumi par pārkāpumu :  Ievietoju pie apraksta. Ir vēl pierādijumi un būs paplašīnāts ar jaunu postu!

4. Apraksts par situāciju :

Sākšu ar galveno, ka paldies MKK un Darkijam par pierādijumu sniegšanu pret administrātoru @Zanetti - pēc videoklipa augšupielādes - Darkijs a.k.a Drake Howard tika atvienots no Administrācijas grupas, kad pateica tieši to pašu - ko mēs gaidijām no šī Administrātora!

Ar šo personu iepriekš nekādas problēmas nebija, bet tas lielais ienaidnieku saraksts pret GSG , kad vēl vadija @Lauris mēs visi bijām labos kontaktos ar tevīm, bet tad pienāca viena diena, kad persona sāka pārāk blatot.

Administrātora komandu izmantošana saviem nolūkiem = Administrātora zaudēšana.

Visu laiku draudēja mums, ka - mums spēlēšanas nebūs - tikmēr kamēr mēs būsim GSG. Bet beigās raudājis uz pleca iekš Administrātoru grupas "Nevienu no iepriekšējā GSG sastāva neapstiprinat par līderi" - Kaut kā tā dārkijs teica. 

Vārdu vārdos neatkārtošu, bet ar to sapratām kapēc tika pa tiešām atteikts @valca08 no GSG pieteikuma - šeit:

 

Kā arī vēlos administrātora pieteikumu ievietot iekš šejienes. Cik es dzirdēju no foruma, un lai pieteiktos par Administrātoru ir nepieciešama pareizrakstība un gramatika kā arī jāliek pareizi komati! 

Bet manuprāt neviens tā nepievērsa uzmanību personai, kura veica pieteikumu uz ātru roku!

 

Tālāk būs sūdzība pret personu, kura pārkāpa RP Terminu - MG, bet Administrātors @Zanetti nav izpratis tā nozimi:

Uzrakstīšu tev ko nozīmē MG:

   Meta Gaming serverī ir aizliegts un viņa pielietojums var tikt sodīts ar minimālu sodu. Atcerieties, ka MG no vienas puses skaitās arī kā PG, jo Jūs nevarat fiziski zināt to informāciju spēlē, kuru Jūs zināt ārpus tās par kādu citu lietu. Lielākās kļūdas spēlētāji pieļauj, kad runā IG ar cilvēku un uzsākot sarunu ar viņu, Jūs viņu nosauciet vārdā. Tā ir kļūda, jo dzīvē Jums vārds virs galvas nekarājas. Pirms uzsāc ar kādu personu sarunu, vispirms iepazīsties un uzzini viņa vārdu.

 

Tālāk sekos pati sarakste ar Administrātoru @Zanetti iekš'diskorda. ((  Zanetti#1616  ))

Kā arī tur pa fragmentiem ir ievietotas citas bildes, kur viņš uzskata, ka tas arī nav CS,. bet - tad ka ievietoja @MisMia cietumā, kad atradās iekš GSG mītnes pa taisno sekoja cietuma sods!

Diez kāpēc? Noskaties līdz galam!

 

Tālāk ievietošu skaņas ierakstu kurā pats @darkijs ♡ kopā ar Blake dalījās intresantos jautājumos, bet pašās beigās Drake Howard atklāja slēpto informāciju par kuru mēs jau bijām nojautuši,.

 

 

 

Tālāk sekos pārējās bildes no Zanetti "Draugu Diskorda grupa": 

Paldies MissMia par pierādijumiem:

fYMh6Xm.jpg

9fdU1yg.jpg

 

Pēc kā arī aizmirsu pievienot sūdzību no foruma un Drake Howard pierādijumu no spēles:

@Zigulis  - ievietoja citā sūdzībā paslēptos foruma postus, pēc kā arī norisinājās šī sūdzība pret Antonio Zanetti administrātoru!

Iekš videoklipa biju ielicis, bet ja videoklipā nebija redzams - kas tieši norisinājies iekš tā Topika pret "Kizar Krewazz - MG".

RjwPlqa.png

P9milZR.png

 

Pēc kā sekoja arī šis moments no iekš spēles no Antonio Zanetti puses, kad šis saprot MG Termina nozīmi!  00zdKOH.png                                                                                                                                                                      Ja tu nezini MG nozīmi, tas nenozīmē, kad otrs administrātors nezina, kas nozīme Meta Gaming ! 

Vēlos izteikt Lielu Paldies - kad Izvēlējās paspēlēties ar savu administrātora statusa privilēģijām! 

@Sarkanais Kamārs - Aplūko šo sūdzību par Servera Administrātora attieksmi pret sava statusa privilēģijām!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

tu nu gan ar savu uzrasanos visu sapist māki, tūlīt vēl drake papisis adminu dēļ tā ka informāciju nodod. 

Pats lien visiem dirsā, tajā skaitā adminiem un tad raudi un met sūdzības. 

Būtu ar to zanneti 1v1 aizgājuši ja tik liela mute tev, ganjau sēdi savā Gulbene kā stulbens, un senčiem uz kakla sēdi 20+gados. 

Vienmēr pirmais sāc dzīt hujnu ar savu lielo muti, un kāds tev dirsh vai kko citu izdara, tad automātiski taisi sūdzību un lielo gabalu yt ārā laid. 

Mosh vēl pa visiem vidakus uztaisi, kas tevi apbižojuši ir? 

Būt sēdējis ar savu "Lowards" statusņiku un aizpisies 

low esi low ari paliksi memļak

Edited by Žigulis
+1wp
  • Like 2
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vairāk par visu gribu zināt, kādēļ šeit esmu iesaistīts es. Tādēļ, ka iegāju iekš random sarunas un pateicu, ka neko labu nedomāju? :D  Vidakā pat var redzēt, ka tikko biju joinojies GSG grupai nevis vislaik tur sēdēju un kaut ko dirsu par staffu vai kā jūs to iztēlojāties. Gribu redzēt konkrētus pierādījumus ar to, kur ES nopludinu informāciju vai kaut drusku kaut ko pasaku par to, kas tiek apspriests staff čatā... Jo, cik es skatos, tad vienīgais, ko es redzu ir video, kur tieku invitots random sarunā un atbildu ar neko uz taviem tupajiem jautājumiem.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Blake said:

Vairāk par visu gribu zināt, kādēļ šeit esmu iesaistīts es. Tādēļ, ka iegāju iekš random sarunas un pateicu, ka neko labu nedomāju? :D  Vidakā pat var redzēt, ka tikko biju joinojies GSG grupai nevis vislaik tur sēdēju un kaut ko dirsu par staffu vai kā jūs to iztēlojāties. Gribu redzēt konkrētus pierādījumus ar to, kur ES nopludinu informāciju vai kaut drusku kaut ko pasaku par to, kas tiek apspriests staff čatā... Jo, cik es skatos, tad vienīgais, ko es redzu ir video, kur tieku invitots random sarunā un atbildu ar neko uz taviem tupajiem jautājumiem.

Am watafaks tgd kjip telo kad neko nezin nu ahujena

Edited by Žigulis
+wp
Link to comment
Share on other sites

@Sarkanais Kamars vis tika rakstīts sakarā, kad Administrators izmantoja acc savā labā, lai nesodītu savus draugus. 

Persona neatpazist RP Terminus, un izmanto ACC piejas, lai ieriebtu ienaidniekiem, bet draugus izglābtu no cietuma sodiem.

Visiiem ir vienādi noteikumi un Administratoriem nedrīskt būt ienaidnieki vai draugi, kurus piesegt un kurus - Nē.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, CollinMAD said:

@Sarkanais Kamars vis tika rakstīts sakarā, kad Administrators izmantoja acc savā labā, lai nesodītu savus draugus. 

Persona neatpazist RP Terminus, un izmanto ACC piejas, lai ieriebtu ienaidniekiem, bet draugus izglābtu no cietuma sodiem.

Visiiem ir vienādi noteikumi un Administratoriem nedrīskt būt ienaidnieki vai draugi, kurus piesegt un kurus - Nē.

 

Sāksim ar to kad... kāds admins savā labā? Kurā vietā? Un kāds sakars piesegšanai? :DDDD tas kad es jūs drāzu par terminu pārkāpumiem. kas protams man ļoti patika. Nenozīmē kad kādu piesedzu bruh. Tu jau noteikti pilnu spilvenu esi pieraudājis xddd un tātad dc čatam random serverī un reālo administrēšanu iekš spēles servera nav nekāda kopīga sakara. Takā par tiem diviem vidakiem un visu pārējo tu esi tikai pazaudējis draugus xddd tevi klaunu nekur neņem nopietni. Takā tu esi sūdzību uztaisijis pilnīgi neparko xddd GL āaaaa un jā. Tev pašam vispirms ir jaiemācās rakstīt. xdd man acis sāp šito skatoties

  • Like 7
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Zanetti said:

Sāksim ar to kad... kāds admins savā labā? Kurā vietā? Un kāds sakars piesegšanai? :DDDD tas kad es jūs drāzu par terminu pārkāpumiem. kas protams man ļoti patika. Nenozīmē kad kādu piesedzu bruh. Tu jau noteikti pilnu spilvenu esi pieraudājis xddd un tātad dc čatam random serverī un reālo administrēšanu iekš spēles servera nav nekāda kopīga sakara. Takā par tiem diviem vidakiem un visu pārējo tu esi tikai pazaudējis draugus xddd tevi klaunu nekur neņem nopietni. Takā tu esi sūdzību uztaisijis pilnīgi neparko xddd GL āaaaa un jā. Tev pašam vispirms ir jaiemācās rakstīt. xdd man acis sāp šito skatoties

Es biju šeit iesaistīts, no WP. Zanneti, tu vēl prasi , kāds acc savā labā? Man nav tā video vairāk, karjerā strādājam, tu no klints visu laiku PG taisīji, labi, tu nevari teleportēties pie citiem, bet uz aukšu tu visu laiku teleportējies, pats labākais, ka Jame Forrest neko nedarīja, kad beidzi vadāt rūdu, Jame iejailoja nabaga cilvēku par PG. Tāds tu Administrators esi, tas cilvēks ņēma no tevis pamācību, bet beigās dabūja jailu. Tas, ka esi varens klauns, un uz kuru neattiecas termini, padomā pats, kuru te vajadzētu iznīdēt? Arī aktīvs neesi, mēs kā banda GSG bijām aktīvākā, skaudība uz zonām? Sākam labi celt? 

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Laurisss said:

Es biju šeit iesaistīts, no WP. Zanneti, tu vēl prasi , kāds acc savā labā? Man nav tā video vairāk, karjerā strādājam, tu no klints visu laiku PG taisīji, labi, tu nevari teleportēties pie citiem, bet uz aukšu tu visu laiku teleportējies, pats labākais, ka Jame Forrest neko nedarīja, kad beidzi vadāt rūdu, Jame iejailoja nabaga cilvēku par PG. Tāds tu Administrators esi, tas cilvēks ņēma no tevis pamācību, bet beigās dabūja jailu. Tas, ka esi varens klauns, un uz kuru neattiecas termini, padomā pats, kuru te vajadzētu iznīdēt? Arī aktīvs neesi, mēs kā banda GSG bijām aktīvākā, skaudība uz zonām? Sākam labi celt? 

Beidz raudāt. Tu esi maziņš. Nejauc tagat citas lietas. Kā jūs paceļat zonas? Ar saviem dibendraugiem kuri hako. Jūs visi reāli hakojat jūs savādāk nemākat neko pacelt. Tu līderi padirsi savu biedru dēļ ar savu collin priekšgalā un ar savu super draudzenīti Mia kura uzskata ka var gsg hood sēdēt kā legālā un ķip uzmesties par priv ārstu? Wtf men xdddd tur no jums ne smakas nav no rp. Jūs to pat noerpot nemācētu. Jūs petroviči neviens nemācējāt nosēdēt ilgāk par stundu bez jail un nekas nav mainījies. Godīgi pateikt? Reizēm 15yo Leons ir daudz nopietnāks nekā jūs pārējie 18+ lol. Takā nejaucies kur tev nav jajaucas :)

  • Like 3
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Reali visi admini ir tik sekli  un modi jau Keitijai teicu, jus skataties tik uz virsejo "ledus kartu" un pat nepainteresejaties  ka cilveks veido savu RP telu. 

 

Tagad tu lielais Zanetti varonu varoni , tu  aicinaji runat bet nelidi pats saruna , tas vien norāda ka tu nevaretu puranat ka lidzigs ar līdzigu,.

Ja jau mes tesam baigie hackeri un nez kas ka tas terras ceļam, tad mums katra terr domaju butu pa 365 banotajam. Tas ka parejie nevar izturet  sausanas prasmi no musu puses nenozime ka hakojam. Vel fakts ja jau baigi hakojam tad terras ar Vagosiem nebutu tik loti lidzigas. 

Paldies ka uzklausijat dodat WP

Edited by Žigulis
+1wp
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Zanetti said:

Beidz raudāt. Tu esi maziņš. Nejauc tagat citas lietas. Kā jūs paceļat zonas? Ar saviem dibendraugiem kuri hako. Jūs visi reāli hakojat jūs savādāk nemākat neko pacelt. Tu līderi padirsi savu biedru dēļ ar savu collin priekšgalā un ar savu super draudzenīti Mia kura uzskata ka var gsg hood sēdēt kā legālā un ķip uzmesties par priv ārstu? Wtf men xdddd tur no jums ne smakas nav no rp. Jūs to pat noerpot nemācētu. Jūs petroviči neviens nemācējāt nosēdēt ilgāk par stundu bez jail un nekas nav mainījies. Godīgi pateikt? Reizēm 15yo Leons ir daudz nopietnāks nekā jūs pārējie 18+ lol. Takā nejaucies kur tev nav jajaucas :)

Veci, tā nu gan nevar , mēs ar tevi esam pazīstami un ja tev ir konkrēta diršānas ar kādu no gang, nav jānodirš visi un uzreiz . Dibendraugiem - ahujena , es gsg esmu jau no sākuma, bet nav bijis neviens bans un pat sūdzība nav bijusi. Nevajag jau uzreiz par visiem dirst un vispār labāk savu diršanos neizplatiet tālāk forumā.

Paldies par warn 

Edited by Žigulis
+wp
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, valca08 said:

Reali visi admini ir tik sekli  un modi jau Keitijai teicu, jus skataties tik uz virsejo "ledus kartu" un pat nepainteresejaties  ka cilveks veido savu RP telu. 

 

Tagad tu lielais Zanetti varonu varoni , tu  aicinaji runat bet nelidi pats saruna , tas vien norāda ka tu nevaretu puranat ka lidzigs ar līdzigu,.

Ja jau mes tesam baigie hackeri un nez kas ka tas terras ceļam, tad mums katra terr domaju butu pa 365 banotajam. Tas ka parejie nevar izturet  sausanas prasmi no musu puses nenozime ka hakojam. Vel fakts ja jau baigi hakojam tad terras ar Vagosiem nebutu tik loti lidzigas. 

Paldies ka uzklausijat dodat WP

Ja tu nebūtu tik dumšs atvaino tad būtu viss ok. Tu būtu ieraudzijis to kad no jūsu trash grupas dzima fake zanetti xddd no paša makartija man sseskas ir saglabātas. Viņš aicināja sarunā nevis es xddd Jūs varat te raudāt cik vien tīk. Man būs ko atbildēt. :) šeit visii redz tapēc šeit arī visu pateikšu. Neviis lielie vīrii tagat aicina mani savā grupā lai ar mani rēķinātos + draugi velta 19 min video vnk prikola pēc xdd jo tur nebija ko parādīt :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zanetti said:

Beidz raudāt. Tu esi maziņš. Nejauc tagat citas lietas. Kā jūs paceļat zonas? Ar saviem dibendraugiem kuri hako. Jūs visi reāli hakojat jūs savādāk nemākat neko pacelt. Tu līderi padirsi savu biedru dēļ ar savu collin priekšgalā un ar savu super draudzenīti Mia kura uzskata ka var gsg hood sēdēt kā legālā un ķip uzmesties par priv ārstu? Wtf men xdddd tur no jums ne smakas nav no rp. Jūs to pat noerpot nemācētu. Jūs petroviči neviens nemācējāt nosēdēt ilgāk par stundu bez jail un nekas nav mainījies. Godīgi pateikt? Reizēm 15yo Leons ir daudz nopietnāks nekā jūs pārējie 18+ lol. Takā nejaucies kur tev nav jajaucas :)

Neraksti, gaidi lēmumu. Pierādijumi sataisīti un netaisi OFFtopic.

Šeit nav čats! ;) 

3 hours ago, Blake said:

Vairāk par visu gribu zināt, kādēļ šeit esmu iesaistīts es. Tādēļ, ka iegāju iekš random sarunas un pateicu, ka neko labu nedomāju? :D  Vidakā pat var redzēt, ka tikko biju joinojies GSG grupai nevis vislaik tur sēdēju un kaut ko dirsu par staffu vai kā jūs to iztēlojāties. Gribu redzēt konkrētus pierādījumus ar to, kur ES nopludinu informāciju vai kaut drusku kaut ko pasaku par to, kas tiek apspriests staff čatā... Jo, cik es skatos, tad vienīgais, ko es redzu ir video, kur tieku invitots random sarunā un atbildu ar neko uz taviem tupajiem jautājumiem.

Ja nebūtu beigās pateicis, ka šo filmēju nesekotu teksts no tevīm šāds. Pats rēca , kad Darkijs nosauca @Zanetti lamuvārdā. Nelien dirsā čalīt. 

7 hours ago, healz ye said:

cik man zināms, informāciju no administrācijas grupas nedrīkst izplatīt. gg.

 

ieliec pareizi komatus savos teikumos, kā arī vārds “Administrators” rakstās bez jebkādām garumzīmēm. Manuprāt, lai kādam kaut ko pārmestu par pareizrakstību un gramatiku, pašam tā vispirms jāapgūst.


Pirmais sākuma burts vienmēr ir Lielais!

Nejau es piesakos par Administratoru, bet beigās aiz staffa stāvu kā mīkstais, bet nejau man 24 gados ir problēmas ar pareizrakstību - "Par komatiem" - visiem mūsdienās ir vienalga. 

 

Kā arī @Zanetti nejau man ir noslieces uz kāda čaļa izdrāžšanu ((Izmantosi OOC iekš IC?)):

24DAP6J.jpg

n48nXJd.jpg

YJNnKHe.jpg

 

Administrātora raksturs pret spēlētājiem kurus viņš ienīst = 0 ((Administrātoriem nedrīkst būt ienaidnieki/draugi - kur izmantot acc savā labā - izmantojot OOC iekš IC )) 

Pret draugiem kā jau vienmēr piesegšana un ņemšana no cietumiem, jo kāds vairāk zinošākais administrātors zin vairāk nekā TU par visiem terminiem.

 

 

 

@Sarkanais Kamars

 

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...