• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

*Sūdzība* / Par Administratoru - Paul Mendez


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Andrew_Krewazz 

2. Administrātora niks spēlē : Paul_Mendez

3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

4. Apraksts par situāciju : Bija terra pret Riffa Gang , es iebraucu zonā, šauju pa rg , un tad piebrauc Db nohujārī mani tjipa ārpus, bet mani izkiko, bet RG kaut bija db vinjiem neiedeva ban ;) Zonā es biju , un redzams , ka aizstāv savus riffa puiikas ar šiem ss , un video - Redzams, ka pēc mana kicka nevienu no Rg neiejailoja, vai arī neiedeva banu, bet manējo izkiko par lieks kaut tur nebija lieks ;)  - https://prnt.sc/wenj6k - https://prnt.sc/wenkgq 

Mans video - 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, -Duksis said:

Diemžēl vidaks par šo terru nav, bet manā kartē tu rādījies arpusē, tapēc tiki kikots.. 

Nu kā vienmēr ;) Ja spēlētājiem būs taisnība, tad adminiem video nav xd 

Ja jau tavā kartē es biju ārpus, tad kāpēc tu db nemeti banā :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ramzze1 said:

Nu kā vienmēr ;) Ja spēlētājiem būs taisnība, tad adminiem video nav xd 

Ja jau tavā kartē es biju ārpus, tad kāpēc tu db nemeti banā :D

Tieši tas mājas stūris man rādījās ārpusē. Vienkārši, ja nav bans or smth, tad man nebūs vidaks.. Es specoju tieši to mahu, kas tev virsu uzbrauca +report nāca

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos iejaukties,jo esmu 2ss autors.Kā jau terroju redzu,kad viens no RG sak skatīties no sienas (Impossible pov lai redzētu ar 3 personu pari),mani nošauj,es uzrakstu tur mauc ar wh dzeki un šis gudrinieks mani izkiko par lieku tieši 60 sekundēs,like bļe kur tadam autismam ir jabūt galvā,pēc kick rakstu,kas par sūdu,sis atkal izkiko,ko lai saka,pilnīgi apmaldijies dzeks adm statusā.

 

Edited by BrianSAD
nedodu wp // BrianSAD
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Domāju, ka administrators ir sapratis savas kļūdas un tiks mutiski brīdināts par pirmo lieko reportu. Drošvien, ka pirms 3 mēnešiem administrators arī bija mazāka līmeņa un tikai mācījās, nezināja, ka Escape mapē rādīsies nedaudz citā vietā, atkarīgi no vērotā spēlētāja kameras novietojuma specā.

Tiks pārrunāts ar administratoru. Slēdzu.

Link to comment
Share on other sites

  • Blake locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...