• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba Arnold_Hernandez


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Tyrone_Cyrus

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Arnold_Hernandez

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :FUjaks vislaik triecas ar sobeita altinu , da zb jau vienreiz 

4. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://streamable.com/zkdap0

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

sobeita alts? alts? tur es pats būtu izārdijis automašīnu arī sev. nākamreiz TAB ar pingu, man viņš pēdējās dienas 100+ mauc, manā ekrānā jā, uzmeti otrādāk, bet nebija tik traki....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hєяηαηɗєz ☭☪ said:

sobeita alts? alts? tur es pats būtu izārdijis automašīnu arī sev. nākamreiz TAB ar pingu, man viņš pēdējās dienas 100+ mauc, manā ekrānā jā, uzmeti otrādāk, bet nebija tik traki....

Tu jau to dari 100x reizes, vienmer tāds trieciens, ar tavu miskasti nevar tik atri ieskrieties lai tā apmestu, tik daudz ataisnojies uzreiz var jus ka tev ir altiņš :)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, W22D said:

Tu jau to dari 100x reizes, vienmer tāds trieciens, ar tavu miskasti nevar tik atri ieskrieties lai tā apmestu, tik daudz ataisnojies uzreiz var jus ka tev ir altiņš :)

es no otra stacijas gala jau sāku braukt, kāds ieskrējiens? saku nākamreiz TAB uzspied, pingu apskaties.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hєяηαηɗєz ☭☪ said:

es no otra stacijas gala jau sāku braukt, kāds ieskrējiens? saku nākamreiz TAB uzspied, pingu apskaties.

Nav jau pirmā reize , Kāds sakars šeit ar pingu? hph sajauci?

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, W22D said:

Nav jau pirmā reize , Kāds sakars šeit ar pingu? hph sajauci?

Ja Tev pings ir liels, dažreiz varbūt esi novērojis, ka priekšējais tev ķip teleportējas šurp turp, šinī situācijā arī ir, ka man izskatijās ne tik traki kā tev. iepist iepisu, ok, cardm, cs ieliec bet tur nav iemesla banot jo nekāds speed netika izmantots. hph tu bļe, noņem savas sborkas saucamās mūsdienās, jebal redzēsi, ka nemaz netrāpi bieži man.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Hєяηαηɗєz ☭☪ said:
1 hour ago, W22D said:

 

Ja Tev pings ir liels, dažreiz varbūt esi novērojis, ka priekšējais tev ķip teleportējas šurp turp, šinī situācijā arī ir, ka man izskatijās ne tik traki kā tev. iepist iepisu, ok, cardm, cs ieliec bet tur nav iemesla banot jo nekāds speed netika izmantots. hph tu bļe, noņem savas sborkas saucamās mūsdienās, jebal redzēsi, ka nemaz netrāpi bieži man.

kungs ludzu bez lamuvardiem, es vienkarsi zinu ka tu esi netirelis, Tev vienmer ir stabils pings, varu iemest full vid ja velies , tur vares redzet tavu pingu , un nav pirma reize kad tu ar atrumu ielido mani iekša !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...