• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par administrātoru] Evan Jameson


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Alex Mccarty

2. Administrātora niks spēlē : Evan Jameson

3. Pierādījumi par pārkāpumu : LowRp invite brīdinājuma punkts. Diemžēl screenshots ar brīdinājuma punktu nav, bet ir moderātora Brian atļauja rakstīt šo sūdzību.

4. Apraksts par situāciju : Zigismunds Vanags ieradās uz GSG hood, lai tiktu pie zaļajiem šāvejiem. Iedevu šim rp , lai uzģērbj apģērbu. Zigismunds attēloja pilnvērtīgu RP situāciju ar vismaz 5 komandām, kas netiek vairs uzskatīts par lowrp invite. Neviens man nepieprasija screenshot uzreiz, kad notika rp situācija, bet gan pagāja veselas 30 minūtes, līdz apsūdzētais administrātors Evan Jameson nolēma uzmest man brīdinājuma punktu par lowrp invite un protams, ka chats sen tika aizspamots ciet un vairs uzņemt pierādījumus par pilnu rp es nevaru. Vēlos redzēt @- Mentols - pierādijumus par esošo situāciju video formātā vai pilnvērtīgu screenshot ar visu situāciju. 

  • Like 6
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl, negribēju nevienam ieriebt, bet es iegāju specā un redzēju jūsu 4 rp komandas.

Pakonsultējos ar El Chapo un viņš teica, ka var dot wp un es arī to izdarīju.

Kā arī El Chapo man teica, ja Tev nav pašam screen ar rp, tad wp paliek.

Un jūs domājat, ka es vadu rg un tāpēc visiem mēģinu hujņu darīt?

Dziļi šaubaties savās domās vai arī ticat tam, ko citi saka. :D Diemžēl, rg vada @kingMAD.

aB7IqOY.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars te ir ar tavu vadīšanu un RG? Es tev prasu, lai tu man iemet pierādījumus ar low rp invite. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Man ir screenshot pierādījums.

Ar El Chapo izlēmām, ka  ņemsim nost wp, jo varbūt arī bija tas RP, bet es redzēju tikai 4 komandas, kas neveikli sanāca.

Diemžēl, nevienam negribēju ieriebt.

Nākamreiz ņem pierādījumus, ka tiek veidots RP, TC.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...