• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

sudziba 3 rg biedri


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mednis Vanags

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Derrick Banks, Artjom Coltrane, Paul Durant

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Derrick Banks - db pec terras, Artjom Coltrane - anti stunt ( skrien ar animaciju. pec tam noskipo velreiz shaviena anim), Paul Durant - Fast respawn

4. Kā vainas dēļ tas notika : manas

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  Derrick Banks+ Artjom Coltrane - šeit             Paul Durant - seit ( rekur bus ari vid ja domajat ka vinu izkickoja, taja pasa laika tab lists seit )

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RoLLin said:

Nav tur nekāds anti stun. :D Mid tupienā iešāvi, kāda tur vel animācija. :D 

tu paskaties ka tu sakuma aizskrien ar animaciju :DDDD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MednisBAD said:

tu paskaties ka tu sakuma aizskrien ar animaciju :DDDD

Bruh, Manā ekrāna pat lode tuvumā nebija. :D Es vienkārši prosta aizskrēju paķert coveru, var redzēt, ka es vel izkāpjot nedaudz aizteleportējos. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RoLLin said:

Bruh, Manā ekrāna pat lode tuvumā nebija. :D Es vienkārši prosta aizskrēju paķert coveru, var redzēt, ka es vel izkāpjot nedaudz aizteleportējos. 

hp tev ari kka nerāva nost? pings 500 bija ja??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MednisBAD said:

hp tev ari kka nerāva nost? pings 500 bija ja??

Tu gribi teikt, ka šī tev ir pirmā reize, kad kāds izkāpj no automašīnas un aizteleportējās?
Gandrīz vienmēr, kad es pa kādu šauju kas izkāpj no auto un vel IR dzīvs, nedaudz aizteleportējas un tajā momentā nekad nevaru trāpīt, jo es arī neesmu nekāds hoodini uzminēt kur parādīsies. Tas, ka tavā ekrāna parādija, ka man trāpija nenozīmē, ka man parādija, ka trāpija. :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RoLLin said:

Tu gribi teikt, ka šī tev ir pirmā reize, kad kāds izkāpj no automašīnas un aizteleportējās?
Gandrīz vienmēr, kad es pa kādu šauju kas izkāpj no auto un vel IR dzīvs, nedaudz aizteleportējas un tajā momentā nekad nevaru trāpīt, jo es arī neesmu nekāds hoodini uzminēt kur parādīsies. Tas, ka tavā ekrāna parādija, ka man trāpija nenozīmē, ka man parādija, ka trāpija. :D 

par hph es nepiesienos zinu ka serveri big hujna ir, bet paskaties ari uz to cik tu mani atri nosavi, un tevi pat zeme nenometa anti cbugs ?

Link to comment
Share on other sites

''db pec terras'' nemaz 3 sekundes tur nebija. Un nahujam jus piepisaties kautkadu DM mēģinat?

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Derrick Banks saņems sodu 7d par DB, pēdējā brīdī var redzēt, ka trāpa.

Artjom Coltrane nesaņems banu.

Animācija nestrādā, ja izkāpj no mašīnas, viņš kāpa no mašīnas, bet  jūsu ekrānā viņš aizslīdēja un animācija nesnostrādāja, tas ir bugs jebkuram.

Runājot par croll. Tev varēja būt liels pings vai arī viņam, tāpēc tās pirmās divas lodes tik ātri izšāva, jo vienam no jums pingoja.

Paul Durant saņems 365

unbans.

TC.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...