• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

(Sūdzība) Valdis_Petrovics


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Adam_Eve

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Valdis_Petrovics

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Kr4 redzēju kad pa manējo vienu ir ielikta sūdzīab un ieraudzīju kad pierādijumos ir skinaims naav traks bet ir skinaims ir redzams tas.

4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://streamable.com/1skodi (Ap Divām sekundēm var redzēt kur viņš sāk šaut pa Artjom_Coltrane viņš vēlas tēmet uz galvas bet uzlockojas uz vēdera. )

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Jā? Čist esi pārliecināts varu iemest pilno videoo ja tev baigi vajag, un vēl daudzus citus :D

Tūlīt tev atsūtīšu full vidasu, saproti, es tādas huiņas, kā aimus neesmu izmantojis, varat apstrīdēt cik gribat, ka man aims, tpt neko nēpierādisiet draugi. Ja būs patiess, atsūtīšu visus vidasus, tad redzēsiet kāds man tur ''AIMS"" ir, pašam rēka rauj, ka nav par ko likt sūdzības tad labāk neliekat, vispār nestresoju, jo man aims nav :). Redzēs kurš izskatīs, tam visus video aizsūtīšu, kā arī to FULL video, kurā bij sūdzība par Coltrane. :) No stresss. Vispār, ka es būtu to aimu lietojis, domā es būtu tik stulbs, ka es pats sevi ndodotu? :D Ar galvu draudzējaties.?

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...