• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Curt Collin, Ivars Krauklis


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Alex Mccarty

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Curt Collin , Ivars Krauklis

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : DM pēc terrix

4. Kā vainas dēļ tas notika : 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://streamable.com/x69gsu , bišķiņ iefreezoja, jo video no terras ieseivojas. 

  • Like 2
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Terra jau sen bija beigusies, bet jūs piebraucāt pie mums. Beigās parādiju, Ivančikam par parādiņu - kur un kā būs. 

Nošāvām šo , un tevi kā ez lowbālerus. Kā arī jums jja nemaldos ir CS (( Nē ? ))

Link to comment
Share on other sites

Neaizverat ciet iemetīšu es videoklipu no sava skatapunkta , lai nav aizdomu par "hakiem". Tas tā piesardzībai.

Kā arī es filmēju visu terras karu, bet tev par prieku iemetīšu videoklipu. Uzgaidi! :)

Kā arī alexam - CR ((Chicken Run - Centās izvairīties no lodēm skrienot zig zag)) + PG ((Lietas, ko tu realitātē nedarītu kā otras bandas lietpratējs nepiebrauktu pie mums un brauktu uzreiz prom!)) , kā arī vēl ir loģiskā domāšana CS ((Skrietu virsū uz tiem, kas pa tevīm šauj? Ne Tak))

 

Ivans - CS ((Nebļaustītos pret otru bandu , ja tā būtu dzīve - iedomājies tu esi 80's gadu sākumā, kad bandas izplatījās - Tu nekad mūžā acīs neko nepateiktu.  Tevi ātrāk nošautu.))

 

 

 

Un starp citu autor man bija ic iemesls, lai jūs nošautu:

 

Nosaucāt mani par lowaku. Nošāvu. Meklēs admini par ko sodīt? Lūdzu - Sodat!

 

p.s. <3  Safixo gta ka filmē next video 

 

P.S. Par cbug nebano , par to serveris kiko <3 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 Curt Collin , Ivars Krauklis - DM

Par Cbug tādu bano, jo tas paātrina tavu šaušanu, sanāk , ka tev ir lielāka iespēja nošaut viņu, nekā viņam tevi.

bet tev nebūs bans, jo tu trāpīt nevari, TC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...