• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] GSG/VG biedri.


Recommended Posts

Metu Collin vieta, viņam suspis. https://prnt.sc/wh0lr8

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Curt_Collin

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jackey_Howard, Bryan_Barnett, James_Heal, Tony_Melendez, Keon_Krewazz, Lucas_Grave, Ed_Gold;

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :

Jackey_Howard - WH + SK + DM + CS + HPH

Bryan_Barnett - HPH

James_Heal - DM + SK + CS

Tony_Melendez - DM + SK + CS

Keon_Krewazz - CarDM + DM

Lucas_Grave - CarDM + DM

Ed_Gold - CarDM

4. Kā vainas dēļ tas notika : GSG un VG biedru. 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : Viss video ir redzams.

 

  • Like 6
  • Upvote 2
  • Downvote 12
Link to comment
Share on other sites

Kas vins slims ir? Dzeks atbrauc uz mūsu hood taisit RK, mēs vinu nosauj jo nu tas ir gsg rajons, un dzeks sudzibu met. Kur tik deb*li cilveki rodas. 

  • Like 7
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@JackeyMAD ir read only lieku viņa vietā. WH man nav tajā vid, jo kad iebrauci hood redzēju ka aizskrēji aiz mājas un Es vienkārši apskrēju apkārt un atradu tevi un lowaku kā Tevi atvācu. Tur kur saki ka man hph neparādiji pingu tākā sūdzība kopsumā aplama par mani.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, W22D said:

@JackeyMAD ir read only lieku viņa vietā. WH man nav tajā vid, jo kad iebrauci hood redzēju ka aizskrēji aiz mājas un Es vienkārši apskrēju apkārt un atradu tevi un lowaku kā Tevi atvācu. Tur kur saki ka man hph neparādiji pingu tākā sūdzība kopsumā aplama par mani.

 

Collin: Nav ko fantāzijas stāstīt. Ja būtu "Skraidījis apkārt", tad tas nebūtu so abvious.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mūsu lielais Curts kas nelieto hax :DDDD Iemeta video kur pat gandrīz nevienu lodi nevar trāpīt , kautko tur cenšas ar tjip cbug , un lodes garām 

Čuvaks pats mūsu hood no sākuma iemauca , un sāka mūs hujārīt , pēctam brauc mūsu rajonā , un domā , kapēc mēs viņu šaujam :D  Lowakiem te nav vietas ākst !!!

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Ramzze1 said:

Mūsu lielais Curts kas nelieto hax :DDDD Iemeta video kur pat gandrīz nevienu lodi nevar trāpīt , kautko tur cenšas ar tjip cbug , un lodes garām 

Čuvaks pats mūsu hood no sākuma iemauca , un sāka mūs hujārīt , pēctam brauc mūsu rajonā , un domā , kapēc mēs viņu šaujam :D  Lowakiem te nav vietas ākst !!!

Pierādijumus lūdzu studijā! Neesu braucis iekšā, lai šautu nost.

Kā arī @W22D Paprasi jackey howard , lai noscrīno savu gta sa folderīti.

 

So obvious skriet uz manu virzienu ''ķipa meklējis" , bet anyway pieķerts pie haku lietošanas neesi ne pirmo reizi Jackey Howard.

 

+Paldies, kad ielika manā vietā sūdzību+

 

Ja jums ir kaut kādi pierādijumi - Kad "ES" esmu kādu dmojis n shit, tad metat sūdzību.. Nevis huiņu ar teksta palīdzību mest iekšā.

Nav ko pārkāpt rp terminus lowballeri <3 

  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, CollinMAD said:

Pierādijumus lūdzu studijā! Neesu braucis iekšā, lai šautu nost.

Kā arī @W22D Paprasi jackey howard , lai noscrīno savu gta sa folderīti.

 

So obvious skriet uz manu virzienu ''ķipa meklējis" , bet anyway pieķerts pie haku lietošanas neesi ne pirmo reizi Jackey Howard.

 

+Paldies, kad ielika manā vietā sūdzību+

 

Ja jums ir kaut kādi pierādijumi - Kad "ES" esmu kādu dmojis n shit, tad metat sūdzību.. Nevis huiņu ar teksta palīdzību mest iekšā.

Nav ko pārkāpt rp terminus lowballeri <3 

Tad kāda.huja pēc tu brauc uz gsg rajonu?un skraidi ar wep, kko slēpies kā dau*is. Un kā ari vnk brauc uz vg hood.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, healzs said:

Tad kāda.huja pēc tu brauc uz gsg rajonu?un skraidi ar wep, kko slēpies kā dau*is.

Mēs taisijām Ghetto, bet Jackey Howard ar wallhack pārtvēra.

Izkāpu laukā un noslēpos. Nepagāja pāris sec un jau atrada. 

Cik viņš pats teica "aiz mājas un Es vienkārši apskrēju apkārt un atradu tevi un lowaku kā Tevi atvācu. " Ar wallhack mēs visi esam "Pro" - trulu haku lietošanas pazīmes.

Tik žēl, kad adminiem neprasīju - lai paspeco, sen jau būtu zem bančika parauts par wh. 

 

Karoč labs piedāvājums..

Offtopick netaisam - Gaidam, kad admins izkatīs multi sūdzību <3

Enjoy cietumu + enjoy bančikus. 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, CollinMAD said:

Mēs taisijām Ghetto, bet Jackey Howard ar wallhack pārtvēra.

Izkāpu laukā un noslēpos. Nepagāja pāris sec un jau atrada. 

Cik viņš pats teica "aiz mājas un Es vienkārši apskrēju apkārt un atradu tevi un lowaku kā Tevi atvācu. " Ar wallhack mēs visi esam "Pro" - trulu haku lietošanas pazīmes.

Tik žēl, kad adminiem neprasīju - lai paspeco, sen jau būtu zem bančika parauts par wh. 

 

Karoč labs piedāvājums..

Offtopick netaisam - Gaidam, kad admins izkatīs multi sūdzību <3

Enjoy cietumu + enjoy bančikus. 

 

Taisijat ghetto? Ble es neredzeju ka jus kliegtu ghetto. Vnk atbraucāt un skrēji slēpties. Atbrauc taisit ghetto un slēpjas kā mīkstais

Link to comment
Share on other sites

Just now, healzs said:

Taisijat ghetto? Ble es neredzeju ka jus kliegtu ghetto. Vnk atbraucāt un skrēji slēpties. Atbrauc taisit ghetto un slēpjas kā mīkstais

Vaitad ir jākliedz "Ghetto" , lai divatā ar čomu uztaisītu Ghetto?

Parādi noteikumu kaut vienu, kad ir jākliedz, lai uztaisītu Ghetto. :D 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CollinMAD said:

Vaitad ir jākliedz "Ghetto" , lai divatā ar čomu uztaisītu Ghetto?

Parādi noteikumu kaut vienu, kad ir jākliedz, lai uztaisītu Ghetto. :D 

Darit nav ko noteikumu meklet del tevis, brinums ka taja vidika nav 30sec intro. Megini kkadu cbug/croll taisit, knapi 2lodes trapiji

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, CollinMAD said:

āPierādijumus lūdzu studijā! Neesu braucis iekšā, lai šautu nost.

Kā arī @W22D Paprasi jackey howard , lai noscrīno savu gta sa folderīti.

 

So obvious skriet uz manu virzienu ''ķipa meklējis" , bet anyway pieķerts pie haku lietošanas neesi ne pirmo reizi Jackey Howard.

 

+Paldies, kad ielika manā vietā sūdzību+

 

Ja jums ir kaut kādi pierādijumi - Kad "ES" esmu kādu dmojis n shit, tad metat sūdzību.. Nevis huiņu ar teksta palīdzību mest iekšā.

Nav ko pārkāpt rp terminus lowballeri <3 

Oj blja . Lielais garo tekstu dirsējs :D  Šis cilvēks tikai māk rakstīt garus tekstus , un sūdzēties , ka viņu visi šauj dmo, bet tajā pašā laikā viņs no sākuma jums iešaus, un pēctam mauks video filmēt .. 

Priekš tevis video ;) Nošāvi mani , jo iekoda acīs taisnība 

 

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ramzze1 said:

Oj blja . Lielais garo tekstu dirsējs :D  Šis cilvēks tikai māk rakstīt garus tekstus , un sūdzēties , ka viņu visi šauj dmo, bet tajā pašā laikā viņs no sākuma jums iešaus, un pēctam mauks video filmēt .. 

Priekš tevis video ;) Nošāvi mani , jo iekoda acīs taisnība 

 

@CollinMAD ko tad teiks par.šo? Un speciali prieks tevis

20210106_010247.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

takā esmu gsg biedrs varu pateikt, ka curts collins ir garīgi atpalicis jaunietis, vislaik mūs provocē.

next time iebāz tos hashtagus sev dirsā, kā savu urlu dziesmas, kuras liec 20 sec intro.

Man arī ir hashtags 

#CurtsCollinsBezOtca

Par tēmu runājot - atbrauc uz mūsu hood, dabūn damage, ko tu domāji, mēs tev bļe iedosim milionu?

Par HPH runājot - nevienam nav parādīts pings, pat Jackey Howard tur nereāli lagoja, var redzēt, kā arī man tajā laikā vislaik apstājās laiks (servers pārgruzīts, jo jaunieši iet pēc skolas, var teikt RUSH TIME), tā ir servera kļūda, to atzina Kamars, gaidi drīz serveram jauns hosts būs.

Vienīgais, ko redzu te, tas ir :

1) Jackey Howard 3 d bans par croll +SK.

2) Curt Collins 3 d bans par croll + RK + QS.

 

 

PS. Curt Collin, es pat zinu, kādu tu multihack lieto, kad nākošreiz spiedīsi savu mīļo podziņu z, atceries, ka man ir tāda lieta kā anti aim, speciāli priekš tava free cheat.

PS2. Tie, kas vēlās, lai es iemet http video, kur tas cheats ir, raksta vai reacto, būsiet getto tasheris kā CurtsColinsDievs (nc nickname discord btw).

 

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jackey - Aplams. Tik pat labi varēja randomā skriet.

Par HPH nav ping.

Bryan Barnett - 365

Keon Krewazz, Lucas Grave - DM, CarDM.

Ed Gold CarDm

Curt Collin - CS, DM. 

TC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...