• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Ivars Krauklis HPH


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Nikko Tweety

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Vidaka var redzet

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :hph

4. Kā vainas dēļ tas notika :viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

https://streamable.com/syuxi9

  • Like 3
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

es nedzivoju latvija un man dazreiz ir ping spike nav pirma reize kad mani nevar noshaut vai es nevaru noshaut.. atvainojos ka ta sanaca bet es chist nechitoju... man ir dead aims ka pats redzi un nafigam lai es hph kad admins ir online.....

 

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, krauklis ivars said:

es nedzivoju latvija un man dazreiz ir ping spike nav pirma reize kad mani nevar noshaut vai es nevaru noshaut.. atvainojos ka ta sanaca bet es chist nechitoju... man ir dead aims ka pats redzi un nafigam lai es hph kad admins ir online.....

 

Vec tev ir 70 pings,nevaig tikai dirst

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tweety said:

Vec tev ir 70 pings,nevaig tikai dirst

man tak poh ko tu saki. es tev saku ka es nehakoju un *** lai es to daritu. es vispar esmu jauns serveri nezinu ka dabut hakus es pat nezinu ka erpot. es atvainojos ka tada situacija sanaca ja esi butt hurt un nevari peinemt manu atvainoshanus ej *** netaisos teret savu laiku uz chali kursh mani false hacuseito.....

 

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, krauklis ivars said:

man tak poh ko tu saki. es tev saku ka es nehakoju un *** lai es to daritu. es vispar esmu jauns serveri nezinu ka dabut hakus es pat nezinu ka erpot. es atvainojos ka tada situacija sanaca ja esi butt hurt un nevari peinemt manu atvainoshanus ej *** netaisos teret savu laiku uz chali kursh mani false hacuseito.....

 

Droši pats vari iet dirst,zem bana sēdēsi tāpat :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tweety said:

Droši pats vari iet dirst,zem bana sēdēsi tāpat :)

ok ja admini iskatis un vini domas ka es hackoju np tikai dabujat

 savus factus right.. tagad saprotu *** tev tik daudz down vote xDDD ej paraudi mammai ka nevareji mani noshaut ja bed tad bed. nomiri chalim kurs nebij spelesjis samp nekad ieprieksh...

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, krauklis ivars said:

ok ja admini iskatis un vini domas ka es hackoju np tikai dabujat

 savus factus right.. tagad saprotu *** tev tik daudz down vote xDDD ej paraudi mammai ka nevareji mani noshaut ja bed tad bed. nomiri chalim kurs nebij spelesjis samp nekad ieprieksh...

Bučas :1f63d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, krauklis ivars said:

ok ja admini iskatis un vini domas ka es hackoju np tikai dabujat

 savus factus right.. tagad saprotu *** tev tik daudz down vote xDDD ej paraudi mammai ka nevareji mani noshaut ja bed tad bed. nomiri chalim kurs nebij spelesjis samp nekad ieprieksh...

tu taksh esi dalbajobs :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Edited by BrianSAD
+1wp + suspis // Lieks posts? Biedru aizvainošana
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...