• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība/GSG/Janis Bumbierītis


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Sharlote_Wineizy

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Janis Bumbierītis

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Nu kā jau vienmēr  gsg ar hax un tapāt nepaceļ.

4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņu

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://streamable.com/3c4lv2

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

janis bumberens lika man ietagot @Blake jo vins ir pro saja un tur ir koku hitbox kuru rezultata bumbieritim neatnema hp :/ + vinam tev ari hiti neskaitijas lai gan trapija del koka

Edited by BrianSAD
Iedeva pierādījumus, ka Bumbieris nevar postot, NEDODAT WP!
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MednisBAD said:

janis bumberens lika man ietagot @Blake jo vins ir pro saja un tur ir koku hitbox kuru rezultata bumbieritim neatnema hp :/

 Tu nu gan smieklīgs esi :D  Ko vel izdomāsi?   Skaidri redzams ka čalim iešauj tik duadz puļas un tad tik nomirsti ar 60 ping :) 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lquid said:

 Tu nu gan smieklīgs esi :D  Ko vel izdomāsi?   Skaidri redzams ka čalim iešauj tik duadz puļas un tad tik nomirsti ar 60 ping :) 

 

tur bumbierim noguojas 1 hits jeb neieskaitija del dsync bet parejos ieskaitija pec ka nomira

Edited by BrianSAD
Iedeva pierādījumus, ka Bumbieris nevar postot, NEDODAT WP!
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MednisBAD said:

tur bumbierim noguojas 1 hits jeb neieskaitija del dsync bet parejos ieskaitija pec ka nomira

1 HITTT??????? Tu pasties cik viņam trāpija , nekrāsim te postus. Gaidam kad izskatīs.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

loti smiekligi esat kadi haku jums tur ta ir hosta vaina ta ka tur sudziba aplama luzeri

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, ti ahujel said:

loti smiekligi esat kadi haku jums tur ta ir hosta vaina ta ka tur sudziba aplama luzeri

Ye mada faka, brother form other mother

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
Link to comment
Share on other sites

 Nelikt WP atļaujos iepostos jo biju taja terra un visu redzēju ar savam vanaga acīm

 

Šamejam bija hph pirms tam kad jūs iebraucat es jau ar viņu kopa šaudijamies  zem tilt, kad viņi pat iebrauca vareja redzet to ka es viņam pārstaju šaut jo nebija jēgas, un ari nebija nekādu koku tuvuma un abiem hp nerava nost, takšto te 365 par hph ka ari man bija....

Edited by BrianSAD
Nav pierādījumu, +1wp // Lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Kāds tev no WP jobans rots kur pierādījumi 

5 minutes ago, Koltreins said:

 Nelikt WP atļaujos iepostos jo biju taja terra un visu redzēju ar savam vanaga acīm

 

Šamejam bija hph pirms tam kad jūs iebraucat es jau ar viņu kopa šaudijamies  zem tilt, kad viņi pat iebrauca vareja redzet to ka es viņam pārstaju šaut jo nebija jēgas, un ari nebija nekādu koku tuvuma un abiem hp nerava nost, takšto te 365 par hph ka ari man bija....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pirmais video - bugains koks, otrs video - nav pings un izskatas, ka lago, ja jau tev pat mašīna neapstājās un turpināja braukt līdz uzsprāga. Par maz pierādījumu, TC.

Mentolam esot vēl pierādījumi. @- Mentols - .

Pēc tam, lai izskata tad augstāki...

Edited by Blake
Link to comment
Share on other sites

  • Blake locked this topic
  • Blake unlocked this topic
10 minutes ago, - Mentols - said:

Ar Bleiku testējām un tur varēja izšaut cauri.

 

 Pings - YouTube 

https://prnt.sc/whdd05 kjipa tad kad Blake bija iemetis banu par mani tad hitbox ir tāds ja? Un tad kad sūdzība par bumbieri tad nav hitbox ja? + vēl gribu dzirdēt paskaidrojumu kāpēc jums ar sūdzības autoru ir viens yt kanāls un vienāds gta? + gribu redzēt full terras video ja jau esi admins ;) 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MednisBAD said:

https://prnt.sc/whdd05 kjipa tad kad Blake bija iemetis banu par mani tad hitbox ir tāds ja? Un tad kad sūdzība par bumbieri tad nav hitbox ja? + vēl gribu dzirdēt paskaidrojumu kāpēc jums ar sūdzības autoru ir viens yt kanāls un vienāds gta? + gribu redzēt full terras video ja jau esi admins ;) 

Man tev pilnīgi nekas nav jauzrāda, es jums iemetu šodien visu terru, jo domājāt, ka man aims. Bad af :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Jims locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...