• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] BG


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Benvolio Cosimo

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : BG drafgi

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : video viss skaisti redzams, bet ta ja kas jasaka randoma iepiss hoda demo. Video redzams ka visiem ir masscs massdm dalai no vieniem un 1 hph

4. Kā vainas dēļ tas notika : Laikam musu jo neatnema zonu nabadzini

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://streamable.com/o6ygns

 

  • Upvote 2
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Tātad šajā video redzams, ka mani divi biedri atpūšās jūsu ērtajā dīvānā, kamēr otri divi pa jums mazliet pašauj, atzīstu, ka šeit ir DM,CS un ka viņi ir pelnījuši sodu. Nesaskatu hph, jo nav parādīts pings

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oky atpusas ja? Tas ir cs ari viniem jo vini ir pretinieku hooda. Gribetu redzet ka tu ja butu gang members aizietu uz vinu hoodu pacilot erta kresla, tevi ble nosautu jau par celam parejot, ka ari aizmirsu piebilst ka  tur ir SK. Ta vecene video ar fastrun cista mauca, jo nedabigi atri mainija posicijas uz skraidija apkart...

Teiksu godigi ja man bija ciena pret BG tad pec sada izgajiena jus esat deat manas acis, zonu nepanemat apraudajas puikini, next time temejat pa cilvekiem kad terra bus moz sajies...

Lai admini spriez par so situaciju bet mana skatijuma tie nav ne dm, cs tass jau ir masscs massdm, ka ari jus hujova zinat ka iebrauc ghetto hodos pretinieku, varu aprakstits... sak ar to ka noblaujas ghettoo tad sauj db no auto ara izlien ja masinai ir *** nevis ja gribas, un nestav hooda un negaida kad iznaks kads ara lai tikai nosautu, BG lovaki neko vairs pateikt nevaru...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skeips_Rivera saņem 25 minutēm jailu pa CS

Aivars_Belis saņem  25 minutēm jailu pa CS

Ivars_Krauklis saņem 80 minūšu jailu pa Cs,Dm,Sk

Maye_Skelby 80 minūšu jailu pa Cs,Dm,Sk

TC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...