• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par administratoru] Jon Mendez


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Owen_Vendetta

2. Administrātora niks spēlē : Jon_Mendez

3. Pierādījumi par pārkāpumu :

4. Apraksts par situāciju : Tātad. Sākšu no paša sākuma. Aizturēju personu par to, ka iztaustot viņu atradu aizdomīgu priekšmetu (./frisk). Nesakot viņam ko atradu, liku pateikt kas tas ir. Tad domāju aizvest uz kādu no iecirkņiem, sapratu, ka neviens ments šobrīd nevar aizturēt, es arī netieku nevienā PD iecirknī ar robežsardzes darbu, nevaru aizturēt. Tad es izdomāju, ja neko nevaru izdarīt, kādēļ lai neizspiestu naudu (dzīvē tak var izspiest naudu). Speciāli aizvedu personu tālāk no publiskām vietām, lai to izdarītu. Naudu nedeva, atstāju kur ir. Meža vidū nebūs neviena kamera. Šeku reku admins izdomā ielikt par CS.

   CommonSense - jeb veselais saprāts ir roleplay attēlošana ar loģiku, proti visam, kas tiek darīts ir jābūt  savai loģikai. Jūs nevarat iet pārdot ieročus pie domes, jo tas jau ir CS termina pārkāpums, jo tas ir neloģiski - reālajā dzīvē Jūs momentāli tiktu arestēti, Jūs fiksētu simts un viena kamera. Kā arī policistu apsaukāšana un provakācija. Tā ir pieskaitāma šim treminam.

Loģika tak bija aizvest ārpus pilsētas (mežā) ne? un kur man te CS?

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Blake locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...