• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Antonio_Garcia


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : David_antonyos

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Antonio_Garcia

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : DM

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://streamable.com/35fjxh

Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to, ka pats nemaz neerpoji, ka apskaties manu abgērbu, lol. 

Tik pat labi, uzvelku mājas šmotkas , bet esmu advokāts. 

Pamācies RP, nevis raudi visu laiku., :D

 

PS : Man skaista cepure ?

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl es pat neko neteicu par tavu abģērbu, to otrs policists, kas ar mani bija. Lai vai kā dmošanai iemeslu neredzu.
PS. Alans Fox pie dm nebija vainīgs, tāpēck ka, ja tu atklāj uguni pret policistu viņš ir tiesīgs arī atklāt uguni. Tākā Paul_Mendez nesapratu ko tu tur redzēji...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antonyos said:

Diemžēl es pat neko neteicu par tavu abģērbu, to otrs policists, kas ar mani bija. Lai vai kā dmošanai iemeslu neredzu.
PS. Alans Fox pie dm nebija vainīgs, tāpēck ka, ja tu atklāj uguni pret policistu viņš ir tiesīgs arī atklāt uguni. Tākā Paul_Mendez nesapratu ko tu tur redzēji...

Sāksim ar to, ka real life , ja tu iebrauksi bandas territorijā kā ments, dabūsi lodi galvā. Uzdevos par advokātu,labi, viss safe. Sāksim ar to, ka nebija nevienas RP komandas, ka aplūko manu abģērbu, tiesa ?

Tik pat labi,, es varu pidžamā atnāk uz darbu. Tākā jā, man nav grūti nosēdēt tās pāris minūtes, bet jūs CP esat pārāk low

Link to comment
Share on other sites

pēc pases tu tik un tā nepateiksi vai viņš ir advokāts. pašam tev tur bija mazliet MG, bet apsūdzētais nošāva tevi bez iemesla. 

Antonio Garcia saņems cietumsodu uz 40 minūtēm par DM. TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...