• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Antonio Zanetti


Recommended Posts

Tātad, sāksim ar to, ka banu esmu norāvis, unbanu nopircis, bet par to neiet tēma. Viss iet tajā, ka nobano bez pierādijumiem. Loģiski domājot, jā - man bija liela iespēja nošaut, bet kur ir pierādijumi, ka ES nošāvu?

Pārprasiju citam administratoram, šis teica par maz pierādijumu, lai banotu. Tā nu good luck skatīties sūdzību par mūsu mīļo Antonio Zanetti ( No hate prost bans bez pierādijumiem..? )

820898_m.png

1. Tavs niks spēlē : Kumar_Hernandez

2. Administrātora niks spēlē : Antonio Zanetti

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Pierādijumi ir tādi.. visi zin, ka mani šodien 12.01.2021 nobanoja par stāvošs db uz 14d, BET, bez  pierādijumiem..

Video dēļ kura nobanoja - https://failiem.lv/u/m86qnuzs7#/view/aqchcb9gt

4. Apraksts par situāciju : Sēdēju, čilloju, šis uzraksta wec tew banc 14days bye, tiekās vēlāk. es tāds xd par ko? beigās bams server closed connection.

īsāk sakot nobanoja bez pierādijumiem. vajadzēja apspriest ar citiem adminiem banot vai nē, jo daži saka, ka nepatiess bans.

 - http://prntscr.com/wm214w

Spriežat tālāk paši tur uzšaut pa pakausi Antonio, iedot wp, ***, bet nu nākamreiz reāli vajag full pierādijumus, lai banotu. :(

Kaut arī šeit būs aplama sūdzība, pof, bet vismaz zinās cilvēki, ka mūsu mīļais Zanetti bano arī bez pierādijumiem.

820898_m.png

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Bruzizz said:

Tātad, sāksim ar to, ka banu esmu norāvis, unbanu nopircis, bet par to neiet tēma. Viss iet tajā, ka nobano bez pierādijumiem. Loģiski domājot, jā - man bija liela iespēja nošaut, bet kur ir pierādijumi, ka ES nošāvu?

Pārprasiju citam administratoram, šis teica par maz pierādijumu, lai banotu. Tā nu good luck skatīties sūdzību par mūsu mīļo Antonio Zanetti ( No hate prost bans bez pierādijumiem..? )

820898_m.png

1. Tavs niks spēlē : Kumar_Hernandez

2. Administrātora niks spēlē : Antonio Zanetti

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Pierādijumi ir tādi.. visi zin, ka mani šodien 12.01.2021 nobanoja par stāvošs db uz 14d, BET, bez  pierādijumiem..

 Video dēļ kura nobanoja - https://failiem.lv/u/m86qnuzs7#/view/aqchcb9gt

4. Apraksts par situāciju : Sēdēju, čilloju, šis uzraksta wec tew banc 14days bye, tiekās vēlāk. es tāds xd par ko? beigās bams server closed connection.

 īsāk sakot nobanoja bez pierādijumiem. vajadzēja apspriest ar citiem adminiem banot vai nē, jo daži saka, ka nepatiess bans.

  - http://prntscr.com/wm214w

Spriežat tālāk paši tur uzšaut pa pakausi Antonio, iedot wp, ***, bet nu nākamreiz reāli vajag full pierādijumus, lai banotu. :(

Kaut arī šeit būs aplama sūdzība, pof, bet vismaz zinās cilvēki, ka mūsu mīļais Zanetti bano arī bez pierādijumiem.

820898_m.png

Esmu sūdzību autors, takā tas mani arī kasās.

 

Pirmkārt, tu iekāp mahā ar deagle, un pēc dažām sekundēm, man no tās pašas trajektroijas, kur tu biji iekāpis nošauj,kaut tur neviena nebija, kādus pierādijumus gribi vēl?

 

  3 minutes ago, Legenda* said:

Esmu sūdzību autors, takā tas mani arī kasās.

 

Pirmkārt, tu iekāp mahā ar deagle, un pēc dažām sekundēm, man no tās pašas trajektroijas, kur tu biji iekāpis nošauj,kaut tur neviena nebija, kādus pierādijumus gribi vēl?

Gribēji full pierādijumus? Filmē mani. Kamēr nēesmu redzams šaujam - pierādijumu nav.

WH nav Tev, nezini kas atradās aiz mašīnas, uz jumta etc. PIERĀDIJUMU NAV.

 

 

Kāds nahuy jumts? Man bija 89 hp - tas ir 2 deagle hiti, kā var pa 1 sekundi novākt ar deagle, un tur pat redzams ,ka šauj no deagle ar DB.

Kāds te sakars ar adminu, ja pats nedomā? Aizej padroči un nomierini savas hromosomas. Visi zina, ka tu DMO, nav secret.

Gribi vēl par administrācijas maldināšanu uz 7 + dieniņām pasēdēt?

Edited by BrianSAD
par šo nedodu
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Legenda* said:

Esmu sūdzību autors, takā tas mani arī kasās.

 

Pirmkārt, tu iekāp mahā ar deagle, un pēc dažām sekundēm, man no tās pašas trajektroijas, kur tu biji iekāpis nošauj,kaut tur neviena nebija, kādus pierādijumus gribi vēl?

Gribēji full pierādijumus? Filmē mani. Kamēr nēesmu redzams šaujam - pierādijumu nav.

WH nav Tev, nezini kas atradās aiz mašīnas, uz jumta etc. PIERĀDIJUMU NAV.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Bruzizz beidz lūdzu tēlot dārzeni. Video ļoti labi redzams kad no 3 mahām tu esi vienīgais kas sēž pasažiera pusē. Un tiko kā viņš nogrieza kameru tā insta bija db. Principā tur bija pus sekundes taimings. + busiks piebrauca klāt tejā pašā brīdī pie tevis. Un visi labi zinam ka ka db nevar uztaisīt no vadītāja puses. Proti bez q un e jo tu stāvēji tieši priekšā. Takā piedod bet man tevi jasauc par dārzeni jo tu tgt beztolkā uztaisi sūdzību kaut zini ka tas bans ir patiess @Sarkanais Kamars

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zanetti said:

@Bruzizz beidz lūdzu tēlot dārzeni. Video ļoti labi redzams kad no 3 mahām tu esi vienīgais kas sēž pasažiera pusē. Un tiko kā viņš nogrieza kameru tā insta bija db. Principā tur bija pus sekundes taimings. + busiks piebrauca klāt tejā pašā brīdī pie tevis. Un visi labi zinam ka ka db nevar uztaisīt no vadītāja puses. Proti bez q un e jo tu stāvēji tieši priekšā. Takā piedod bet man tevi jasauc par dārzeni jo tu tgt beztolkā uztaisi sūdzību kaut zini ka tā ir patiesa @Sarkanais Kamars

Te Kamārs neko nepalīdzēs tici vai nē, jo Tev vajag burtiski pilnus pierādijumus kā cilvēks nošauj nevis padomā ā nu viņš nošāva viņu nobanos. Gaidīsim @Jims

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bruzizz said:

Te Kamārs neko nepalīdzēs tici vai nē, jo Tev vajag burtiski pilnus pierādijumus kā cilvēks nošauj nevis padomā ā nu viņš nošāva viņu nobanos. Gaidīsim @Jims

Tu tak neesi normāls xddddd piedod kad tā jasaka xddd un btw pa cik tu esi pārāk neizaudzis tad jakas sūdzības par acc izskata tikai kamārs. Iemācies kko saprast pirms spēlē.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zanetti said:

Tu tak neesi normāls xddddd piedod kad tā jasaka xddd

Neviens nav teicis, ka esam normāli. Iepazīsties, mani sauc Hernandezs. Veiksmi. Gaidam Jiminju,

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bruzizz said:

Neviens nav teicis, ka esam normāli. Iepazīsties, mani sauc Hernandezs. Veiksmi. Gaidam Jiminju,

Turpini gaidīt xdddd

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Zanetti said:

@Bruzizz beidz lūdzu tēlot dārzeni. Video ļoti labi redzams kad no 3 mahām tu esi vienīgais kas sēž pasažiera pusē. Un tiko kā viņš nogrieza kameru tā insta bija db. Principā tur bija pus sekundes taimings. + busiks piebrauca klāt tejā pašā brīdī pie tevis. Un visi labi zinam ka ka db nevar uztaisīt no vadītāja puses. Proti bez q un e jo tu stāvēji tieši priekšā. Takā piedod bet man tevi jasauc par dārzeni jo tu tgt beztolkā uztaisi sūdzību kaut zini ka tas bans ir patiess @Sarkanais Kamars

šis vienkārši parāda kā tu attiecies pret šito, un esi piemirsis ka tajā video nav redzams kas nošauj un kā tu vari pieņemt ka tas ir viņš ja TU TO NEREDZI, el buhar noliec to pudeli un nāc pie saprāta

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mayr's said:

šis vienkārši parāda kā tu attiecies pret šito, un esi piemirsis ka tajā video nav redzams kas nošauj un kā tu vari pieņemt ka tas ir viņš ja TU TO NEREDZI, el buhar noliec to pudeli un nāc pie saprāta

Biški reizēm vajag pielietot loģisko saprātu. Kuru redzu kā šeit no tevis nesagaidīšu. Bet nu poh nav ko smatot gaidi kad izskatīs

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bruzizz said:

burtiski

 

9 hours ago, Mayr's said:

šis vienkārši parāda kā tu attiecies pret šito, un esi piemirsis ka tajā video nav redzams kas nošauj un kā tu vari pieņemt ka tas ir viņš ja TU TO NEREDZI, el buhar noliec to pudeli un nāc pie saprāta

 

11 hours ago, Bruzizz said:

Te Kamārs neko nepalīdzēs tici vai nē, jo Tev vajag burtiski pilnus pierādijumus kā cilvēks nošauj nevis padomā ā nu viņš nošāva viņu nobanos. Gaidīsim @Jims

 

Aizpišat jākļus lowaki, kas Jūs vispār esat, lai tā runātu.

Tur ir čotka redzams, ka tie bijāt Jūs, ko var pierādīt? 

Tiešām kā mazi neattīstīti bērni, ja izdarat huinu, paņemat atbildību, nahuy melot?

Hernandezi vienmēr izcēlās ar autismu, tāpēc es tev dodu 24h ,lai izdzēstu sūdzību un atvainotos, pretējā gadījumā es lieku forumā, kā tavs IG bratans hujārī ar SH.

PS. Varat likt WP kā šitiem šļākiem, bet vismaz es cienu administrātorus.

 

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu visi zina, ka tas bija viņš, bet to nevar pierādīt, jo tikpat labi, kamēr kamera pret viņu netika pagriezta, tur varēja pieskriet kāds cits un to izdarīt. vārds nav redzams, tādēļ pierādījumu ir par maz.

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Video redzams, ka Kumar Hernandez iekāpj automašīnā un pēc kā tiek izdarīti šāvieni pret Freddy Leenan.

Kā jūs visi te sakat: ''Visi varēja nošaut''. Kādi visi? Tur ir acīmredzams, ka šāvieni tiek izdarīti DB veidā.

Un apkārtne bija tīra, neviena cita cilvēka nebija DB. Unbanu pa velti nepirktu , pats saproti, ka esi vainīgs un administrators izdarīja pareizi. :)

Manuprāt, pierādījumi pietiek.

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Legenda* said:

 

 

 

Aizpišat jākļus lowaki, kas Jūs vispār esat, lai tā runātu.

Tur ir čotka redzams, ka tie bijāt Jūs, ko var pierādīt? 

Tiešām kā mazi neattīstīti bērni, ja izdarat huinu, paņemat atbildību, nahuy melot?

Hernandezi vienmēr izcēlās ar autismu, tāpēc es tev dodu 24h ,lai izdzēstu sūdzību un atvainotos, pretējā gadījumā es lieku forumā, kā tavs IG bratans hujārī ar SH.

PS. Varat likt WP kā šitiem šļākiem, bet vismaz es cienu administrātorus.

 

Gaidu video. Pasaki to sejā Hernandeziem, tad var domāt tālāk par taviem draudiem un geju hujņu.

3 hours ago, - Mentols - said:

Video redzams, ka Kumar Hernandez iekāpj automašīnā un pēc kā tiek izdarīti šāvieni pret Freddy Leenan.

Kā jūs visi te sakat: ''Visi varēja nošaut''. Kādi visi? Tur ir acīmredzams, ka šāvieni tiek izdarīti DB veidā.

Un apkārtne bija tīra, neviena cita cilvēka nebija DB. Unbanu pa velti nepirktu , pats saproti, ka esi vainīgs un administrators izdarīja pareizi. :)

Manuprāt, pierādījumi pietiek.

Nav nofilmēts, ka Es iesēžos pasažieru vietā. Apsēdos vāditāj pie ruļļiem un vaino mani. Padomā loģiskāk, varbūt uz to momentu filmējot nebija neviens cits bet bija pietiekami daudz laika, lai uzrastos kāds cits.

 

21 hours ago, Mayr's said:

el buhar noliec to pudeli un nāc pie saprāta

yessir we love you.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bruzizz said:

Gaidu video. Pasaki to sejā Hernandeziem, tad var domāt tālāk par taviem draudiem un geju hujņu.

Nav nofilmēts, ka Es iesēžos pasažieru vietā. Apsēdos vāditāj pie ruļļiem un vaino mani. Padomā loģiskāk, varbūt uz to momentu filmējot nebija neviens cits bet bija pietiekami daudz laika, lai uzrastos kāds cits.

 

yessir we love you.

Par ko tu runā, tur ir redzams kā tu iekāp mahā. 

https://failiem.lv/f/qbn2rgdz5#

Ja gribi par Neo varu ielikt, tagad tici man?

24h laikā dodu atvainoties administrācijai.

 

Edited by BrianSAD
šoreiz nedodu, bet ja vēl šeit postosi, došu wp!
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Legenda* said:

Par ko tu runā, tur ir redzams kā tu iekāp mahā. 

https://failiem.lv/f/qbn2rgdz5#

Ja gribi par Neo varu ielikt, tagad tici man?

24h laikā dodu atvainoties administrācijai.

 

Skatos Tev divreiz jāatkārto.. 

 

34 minutes ago, Bruzizz said:

Gaidu video.

Atšķirības nekādas ieliksi vai nē. gl

Link to comment
Share on other sites

  • Broens locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...