• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Howijs // Mareks Howard


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Tobias Sutton

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mareks Howard

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : hph

4. Kā vainas dēļ tas notika : nezinu, laikam manas, jo gandriz viens pats pacelu mafbizzu B)

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://streamable.com/6mat2h

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mareks - "Jau momentā kad tu uzrakstīji ''GG" sapratu, ka, iespējams tavi hiti tev rādījās ka trāpija, bet manā pusē trāpija tikai viens hits un par to,cik pamanīju man HP nenorāva. Iepriekš ar bija situācija pret riverām kur šāvu, man ar parāda ka es iehitoju čalim, bet šis nejūt. Pēc nākamajām 2 kolēģu lodēm viņš nokrita. Nez, lai lemj admini, ja būs bans, tad būs. Ja īpašnieks par servera gļukiem pasaka, ka GTA vainīgs, tad te viss ir skaidrs un balle beigusies.  Nez cik jēdzīgi ir slēgt 4vs1 hph, ja tā pat ir skaidrs, ka tevi atvāktu." P.s. Man bija instant replay on, es nospiedu lai saglabājas, bet pilns ssd disks, nesaglabājās.

Sveicieni kaimiņam no howija <3 

Edited by kaiminzs
pašol tu dirst no kaimiņa
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, darkijs ♡ said:

Mareks - "Jau momentā kad tu uzrakstīji ''GG" sapratu, ka, iespējams tavi hiti tev rādījās ka trāpija, bet manā pusē trāpija tikai viens hits un par to,cik pamanīju man HP nenorāva. Iepriekš ar bija situācija pret riverām kur šāvu, man ar parāda ka es iehitoju čalim, bet šis nejūt. Pēc nākamajām 2 kolēģu lodēm viņš nokrita. Nez, lai lemj admini, ja būs bans, tad būs. Ja īpašnieks par servera gļukiem pasaka, ka GTA vainīgs, tad te viss ir skaidrs un balle beigusies.  Nez cik jēdzīgi ir slēgt 4vs1 hph, ja tā pat ir skaidrs, ka tevi atvāktu." P.s. Man bija instant replay on, es nospiedu lai saglabājas, bet pilns ssd disks, nesaglabājās.

Sveicieni kaimiņam no howija <3 

Nu, lai tā būtu. Es te lieku huiņu nedzīšu, bet vnk piebildīšu, ka manuprāt desync tur nevarēja būt, jo abiem bija normāls pings un īsti nebija nekādas textūras, dēļ kurām varēja bugoties šāvieni.

 

Gaidam atbildi no adminiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā ! Hosts ir perfekto , vainīgs ir modots GTA :(  Nav pierādāms, ka Marekam trāpija tikai x1 "desync" dēļ no viņa perspektīvas.

Mareks Howard saņems 365d banu par hph

TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...