• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Paul_Mendez


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Van_Popkovskij

2. Administrātora niks spēlē : Paul_Mendez

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://failiem.lv/u/95asbqeha#sign_up

4. Apraksts par situāciju : Nu es šodien dabuju banu par to ka vakar itkā izmantoju Speedhax kaut vai tas bij bugs bet tas vienalga un biju dabujis unban šodien lai varētu atkal spēlēt bet šis cilvēks mani nobanoja atkal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

slikts tas Paul Mendez ,laikam japazino KOVAM pa raciju ,lai iedod mutisku bridinajumu. Sitas jau galigi nekur, un neka...

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, - El Duksis - said:

Pierādījums studijā, ka esi bijis jau banots iepriekš. Ja pierādīsi, tad unbans studijā būs. 

Kā lai es tev pierādu ja es pēkšņi vakarā tikai tiku on ja es no muteres kartiņas unban nopirku tāpēc ka mana nobloķēta tehnisku iemeslu dēļ

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Van_popkovskij said:

Kā lai es tev pierādu ja es pēkšņi vakarā tikai tiku on ja es no muteres kartiņas unban nopirku tāpēc ka mana nobloķēta tehnisku iemeslu dēļ

 

Nu tad nešņuksti zem deguna par to, ka admini hujovie un bano tevi 2x. Būtu tev pierādījumi, tad iemestu un viss beigtos skaisti.

Domāju te var TC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, - El Duksis - said:

Nu tad nešņuksti zem deguna par to, ka admini hujovie un bano tevi 2x. Būtu tev pierādījumi, tad iemestu un viss beigtos skaisti.

Domāju te var TC.

kā lai es pierādu ja tu mani nobanoji vnk ne par ko kautvai es no rīta iegaju on un paķēru banu par forumu un tad vakara ka tiku majas ar ar muteres karti nopirku unban un es muterei par to unban naudu atdevu, jo es atdodu naudu vienmer ja kaut ko piem perku ar muteres karti ja manai kartei kaut kas noticis

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...