• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Egils_Vanadzins


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Diaz_Rito

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Egils_Vanadzins

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Kā jau var redzēt fujaks ar busiņu teleportējās uz jumta un ar hph pacēla teru.

4. Pierādījumi par Pārkāpumu :

 

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Palūdz piekomentēt, jo banāns foruma. ( Priekš modiem ) 

Tur nav hph, jo pirmkārt tu trāpiji tikai divas lodes un tās pašas bija animācijas laikā, manuprāt ar to pietiek saprast, ka lodes nereģistres vienmēr, otrkārt tu neparādiji tab, viņš saka, ka viņam bija paaugsts pings. 

Nekādu tp video nevar redzēt.


 

Link to comment
Share on other sites

Ir arī video kur ar busu lido ja baigi vēlies varu iemest, still tas neko nemaina vai animācijā vai kur 2 lodes trāpīju a hp nepazuda nemaz. Beidzat tak tos ballasus aizstāvēt visiem labi zināms ka viņi visi ir 15 gadīgi sweaty tryhardi ar haxiem xD

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Oskars422 said:

Ir arī video kur ar busu lido ja baigi vēlies varu iemest, still tas neko nemaina vai animācijā vai kur 2 lodes trāpīju a hp nepazuda nemaz. Beidzat tak tos ballasus aizstāvēt visiem labi zināms ka viņi visi ir 15 gadīgi sweaty tryhardi ar haxiem xD

Nu, bet ja vari tad iemet to video ar fly, nebūs man vairs jakomentē, man tikai palūdza kaut ko ierakstīt, pats es sēžu zem bana par DB. 

Animācija kad kāpj kaut kur augšā var mainīt, jo tavā ekrāna viņš raustijās, bet viņa ekrāna lēnām kāpa augšā, tāda veidā viņam hitus nereģistrē. 

Pēc dzirdēta, tam cilvēkam nav 15 gadi, bet es tajās lietās neiejaukšos.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Oskars422 said:

Ir arī video kur ar busu lido ja baigi vēlies varu iemest, still tas neko nemaina vai animācijā vai kur 2 lodes trāpīju a hp nepazuda nemaz. Beidzat tak tos ballasus aizstāvēt visiem labi zināms ka viņi visi ir 15 gadīgi sweaty tryhardi ar haxiem xD

Aizpisies neviens nepiesedz , 2 hiti neko nedod , beidz raudat ka nevari pacelt , lien būdā  , 14 gadīgais .

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Oskars422 said:

5 gadīgi sweaty tryhardi ar haxiem xD

sedi bikses lowak,tu te ar 2 hitiem nepieradisi neko,pings pat nav redzams

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Oskars422 said:

Ir arī video kur ar busu lido ja baigi vēlies varu iemest, still tas neko nemaina vai animācijā vai kur 2 lodes trāpīju a hp nepazuda nemaz. Beidzat tak tos ballasus aizstāvēt visiem labi zināms ka viņi visi ir 15 gadīgi sweaty tryhardi ar haxiem xD

Sedi bikses pajobak

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, -Abbadabba- said:

Aizpisies neviens nepiesedz , 2 hiti neko nedod , beidz raudat ka nevari pacelt , lien būdā  , 14 gadīgais .

Jums jau tie 2 hiti protams ka neko nedod ar jūsu jobano HPH xD

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Oskars422 said:

Jums jau tie 2 hiti protams ka neko nedod ar jūsu jobano HPH xD

Lowaks vai dalbajobs esi ?

Nepiss man tas suspis 

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts un suspend klāt
Link to comment
Share on other sites

Just now, Petrows said:

Lowaks vai dalbajobs esi ?

Kam tu mēģini iestāstīt ka BG nečīto, viss tiek pierādīts katru dienu kad memberi no bg dabū banu uz 365 xD

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Petrows said:

Lowaks vai dalbajobs esi ?

Nepiss man tas suspis 

Who asked? :D 

Edited by BrianSAD
+1wp // Off-Topic
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Blake locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...