• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sudziba] wo skalderis


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Tobias Sutton

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Wo Skalderis

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : hph

4. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://streamable.com/hdj7d6 https://streamable.com/6u3q70  (100 pings vel nav nekas btw) :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

otraja video nebija pat redams pings, pietam tu man pat netrapiji :DDD, kad iemacisies shaut, tad ari liec sudzibas par hph. taa dala naftas teritorijai, ir loti bugaina, liekas ka trapi, bet patiesiba ne... 

butu pings, pirmajam video labaka kvalitate, tad butu ari ģēlas, jo pirmaja video nevar nemaz skaidri redzet pingu...,

var redzet, ka lodes pat lidz manim netika pirmaja video.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clozy_Pozy said:

otraja video nebija pat redams pings, pietam tu man pat netrapiji :DDD, kad iemacisies shaut, tad ari liec sudzibas par hph. taa dala naftas teritorijai, ir loti bugaina, liekas ka trapi, bet patiesiba ne... 

butu pings, pirmajam video labaka kvalitate, tad butu ari ģēlas, jo pirmaja video nevar nemaz skaidri redzet pingu...,

ne nu nezinu ko tu tur neredzi, netaisos ar 10 sek video nemties tikai del kvalitates ;D tur skaidri redzams ka tur tavs pings ir ap 100, ne vairak pa 110 chista :D 

nav tur nekas bugains, gan ar diglu, gan ar emku visas lodes tiri trapiju

tu vari neattaisnoties

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ortiz. said:

ne nu nezinu ko tu tur neredzi, netaisos ar 10 sek video nemties tikai del kvalitates ;D tur skaidri redzams ka tur tavs pings ir ap 100, ne vairak pa 110 chista :D 

nav tur nekas bugains, gan ar diglu, gan ar emku visas lodes tiri trapiju

tu vari neattaisnoties

netrapija, var redzet ar lenki ka vinas apstajas pie ta maza zhoga, nav man hph, ja butu jau sen nopalijies butu, jo ar hakiem nemaucu un nezinu kur un kaa tos vispar ielikt... 

man pings tur bij dahuja, visa mafbizz laikaa, jo mājā pievienotas 5+ ierices pie viena interneta

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clozy_Pozy said:

netrapija, var redzet ar lenki ka vinas apstajas pie ta maza zhoga, nav man hph, ja butu jau sen nopalijies butu, jo ar hakiem nemaucu un nezinu kur un kaa tos vispar ielikt... 

man pings tur bij dahuja, visa mafbizz laikaa, jo mājā pievienotas 5+ ierices pie viena interneta

image.png.41f200c68541548e0397bbf5110f7c02.png - pec si teikta domaju, ka vari gatavot jau naudu

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Ortiz. said:

image.png.41f200c68541548e0397bbf5110f7c02.png - pec si teikta domaju, ka vari gatavot jau naudu

 

 

xdddddddd, pacans noscreenoja to xaxxaxaxaxa. 

labi, ieieshu no cita konta un turpinashu kapat, vai ja vajadzes tik loti, tad nopirks unbanu, bet man tur pat netrapija, jo ta vieta tur ir tik bugaina ka lodes netiek lidz pretiniekam, man ari ta bija, kad shavu par tavejo bet vidaks aizgaja pa pieskari.

Link to comment
Share on other sites

Spēlētājs saņems 365d banu par HPH. TC.

Ar 100ping vismaz vienai m4 lodei vajadzēja noņemt HP.

Paldies par sūdzību!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...