• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba par Blaine Henderzu


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Oskar Carter ||  https://prnt.sc/10cb5jg

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Blaine_Henderz

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Gaidijām karu par mazo fabrikas kvadrātu / chalis izdomā ieslēgt ha pe haku lai varētu mūs noshaut

4. Kā vainas dēļ tas notika : nu nejau mana

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://streamable.com/b7ilvb

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

:D izmantoji iespēju nofilmēt kamēr esi miris. no kurienes tad beigās video nomiri, ja neviens nešāva pa Tevi? uztaisiji bugu sevi nopaļijot, jo man hph tur nav. Tevi Es neredzēju tādā gadijumā pats kautko samuķijis tur sev esi.

paskaties tev no sākuma video ir 0hp, nozīmē miris esi kautkādu bugu izmantojis un augšāmcēlies. nebugo tad nebugosies man hp.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hєяηαηɗєz ☭☪ said:

:D izmantoji iespēju nofilmēt kamēr esi miris. no kurienes tad beigās video nomiri, ja neviens nešāva pa Tevi? uztaisiji bugu sevi nopaļijot, jo man hph tur nav. Tevi Es neredzēju tādā gadijumā pats kautko samuķijis tur sev esi.

paskaties tev no sākuma video ir 0hp, nozīmē miris esi kautkādu bugu izmantojis un augšāmcēlies. nebugo tad nebugosies man hp.

Kāds vel bugs!??? Ja tev vel šauj no trijām pusēm bet tev ha pe haa nenāk nost?? Chali kāpēc ir jāizmanto palīgprogramu lai būtu dievs sāc spēlēt godīgi... Nav smuki citeri 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Eincha said:

Kāds vel bugs!??? Ja tev vel šauj no trijām pusēm bet tev ha pe haa nenāk nost?? Chali kāpēc ir jāizmanto palīgprogramu lai būtu dievs sāc spēlēt godīgi... Nav smuki citeri 

chali tu varēji nemaz netaisīt sūdzību, jo pingu neparādiji. TC

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hєяηαηɗєz ☭☪ said:

chali tu varēji nemaz netaisīt sūdzību, jo pingu neparādiji. TC

Chali es vēlos tad taisu!! Necīto vairs!! 

 

Ta lucu kkads admins izskata, kam ir vismaz smadzenes! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eincha said:

Chali es vēlos tad taisu!! Necīto vairs!! 

 

Ta lucu kkads admins izskata, kam ir vismaz smadzenes! 

:D nu bet te tc, jo pats tu hakoji ar savu bugu ka miris staigāt vari + pings netika parādīts. gaidam gaidam

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hєяηαηɗєz ☭☪ said:

 

 

Chali nekraj postus! Labāk gaidam, kad izskatīs. Ja neko es te nepieradis tad tu esi uzvarējis viss... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Par maz pierādījumu, pinga nav, iespējams, nobugojies pats, kā arī šaubos, ka pašā sākumā slēgtu hph. TC.

Paldies par sūdzību!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...