• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba par James_Forrest


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Ed_Gold

2. Administrātora niks spēlē : James_Forrest

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Nav pieradijums jo nevaru scren

4. Apraksts par situāciju :Krč šodien ienacu on un redzeju ka vines spēletajs ar autabusu lido un es pa viņu šavu krč James bija onn bet nebanoja viņu nost un mani ielika jail par to ka nošavu viņu un beigas banu uzlika.

 

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, ko, lai tev saka. Spēlē ir vēl spēlētāji, kurus es vēroju. Truklāt, tas notika īsti pēc tā, kad ienācu on. Minūte vai divas un tu brīnies, ka neredzēju. Eksistē tāda lieta, kā report, bet izskatas, ka tu to zini, tik nemāki pareizi pielietot. Report parasti lieto, lai paziņotu par citiem spēlētājiem, kas pārkāpj noteikumus nevis, lai  apsaukātu administrāciju ( https://prnt.sc/10cvtg5 )  par to, ka nevar paspēt apskatīt 20 spēlētājus vienlaicīgi. Situācija, ko es redzēju bija tu aizlido uz LM, pa ceļam apdauzi pāris stabus, nošauj spēlētāju.(Šie spēlētāji gan zināja, kā izmantot report, paziņoja par tevi, kad ieskrēji) Gan jails, gan bans ir patiesi. Ieteikums tev nākotnei- ja tevi neapmierina, kas citos spēlētājos izmanto /report un, ja tomēr tiec cietumā, tad savaldi savas emocijas.

P.S. Pavēro, kas te rakstīts, tikko iekrāsoju tekstā. Arī, ja biju, man ir citi, ko vērot. Nevaru 100% zināt, kur, kas notiek. Reporto, aizskrienu tur. Nekas melots netika.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Forrest said:

Nu, ko, lai tev saka. Spēlē ir vēl spēlētāji, kurus es vēroju. Truklāt, tas notika īsti pēc tā, kad ienācu on. Minūte vai divas un tu brīnies, ka neredzēju. Eksistē tāda lieta, kā report, bet izskatas, ka tu to zini, tik nemāki pareizi pielietot. Report parasti lieto, lai paziņotu par citiem spēlētājiem, kas pārkāpj noteikumus nevis, lai  apsaukātu administrāciju ( https://prnt.sc/10cvtg5 )  par to, ka nevar paspēt apskatīt 20 spēlētājus vienlaicīgi. Situācija, ko es redzēju bija tu aizlido uz LM, pa ceļam apdauzi pāris stabus, nošauj spēlētāju.(Šie spēlētāji gan zināja, kā izmantot report, paziņoja par tevi, kad ieskrēji) Gan jails, gan bans ir patiesi. Ieteikums tev nākotnei- ja tevi neapmierina, kas citos spēlētājos izmanto /report un, ja tomēr tiec cietumā, tad savaldi savas emocijas.

Mhm es visu labi redzeju

 

Link to comment
Share on other sites

visi jau māk dirst čali bet šoreiz nemaki melot jo tieši kad viņš lidoja tu biji on jo es tieši skatijos spēletajus taka nedirs daudz:1f607:

Edited by BrianSAD
+1wp // Dubultposts
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...