• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība//*GSG*// Mike , Jon.


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andrew Krewazz Sharlote Wineizy

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mike Howard  , Jon Mendez

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Croll

4. Kā vainas dēļ tas notika : Vin

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  https://streamable.com/26iwsx       https://streamable.com/vj6ckw

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es sen nebiju šāvis. Pirmā terra ieraudziju,ka jūs tā darat un izdomāju,ka ar gribu un rekā sanāca beigās

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, - Kristiāns said:

Es sen nebiju šāvis. Pirmā terra ieraudziju,ka jūs tā darat un izdomāju,ka ar gribu un rekā sanāca beigās

Visiem vienādi noteikumi , neredzu neviena vieta ka izmantoju Croll, tikai kad jūs to darījāt , :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jūs tādi crollisti esat, ka paši nezinat ko tas nozīmē. Jons nevienu reizi tev netrāpija ar croll un pat tevi viņš nenošāva. Runājot par mani moska tur bija, bet tikai 1 lodi tev trāpiju un ar to nošāvu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, -MikeHoward- said:

Jūs tādi crollisti esat, ka paši nezinat ko tas nozīmē. Jons nevienu reizi tev netrāpija ar croll un pat tevi viņš nenošāva. Runājot par mani moska tur bija, bet tikai 1 lodi tev trāpiju un ar to nošāvu.

 Trāpija gan + Tu ar to padari ātrāku šaušanu tas ir servera pārkāpums un par to ir sods 3 dienām uz bananu salu 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, -Abbadabba- said:

 Trāpija gan + Tu ar to padari ātrāku šaušanu tas ir servera pārkāpums un par to ir sods 3 dienām uz bananu salu 

Ātrāku šaušanu arī padara, kad tu vienkārši pietupies, nevis pietupies un uz kādu pusi griezies, tad vienkārši spaidot c arī skaitītos bans, jo padari ātrāku šausanu.

Jons tev nevienu lodi netrāpija, es tev tikai vienu trāpiju un ar to āri nosprāgi kā nabags. 

Sūdziba aplama, TC.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, -MikeHoward- said:

Ātrāku šaušanu arī padara, kad tu vienkārši pietupies, nevis pietupies un uz kādu pusi griezies, tad vienkārši spaidot c arī skaitītos bans, jo padari ātrāku šausanu.

Jons tev nevienu lodi netrāpija, es tev tikai vienu trāpiju un ar to āri nosprāgi kā nabags. 

Sūdziba aplama, TC.

 Bļe ej iemacies kas ir Crolll, ej palasi noteikumus CROLL IR AIZLIEGTS , būs tev japatērē 3 euro

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

                                                                                   Spēlētāji Mike_Howard, un Jon_Mendez Saņems 3 dienu banu par C roll

                                                                                                                                   Paldies par sūdzību.

Link to comment
Share on other sites

  • Korņa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...