• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Alex Mccarty


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Yon_Cassidy

2. Administrātora niks spēlē : Alex_Mccarty

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://www.youtube.com/watch?v=SMm7SDyEQ2s

4. Apraksts par situāciju : Domāju kad dzenis, mani nepatiesi ķurmā iemeta 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:D

Dome ar OM gribēja rīkot RP situāciju. Protams, ka ierodas GSG un sāk izdomāt savus noteikumus. Es jūs varēju jau tur iejailot daudz ātrāk, bet nezināju pašu situāciju, jo domāju, ka jūs arī esat iesaistīti RP, kā beigās izrādijās, ka neesat. Izgāju cauri specam, ienācu atpakaļ , redzu, ka tu plivinies ar ieroci domē, reālā dzīves situācijā tu pat ar to ieroci domē iekšā netiktu, saņēmi atbilstošu sodu. Nav ne jausmas ko tu tur gribēji veidot atkal, katru dienu gribat Mia par ķīlnieku paņemt or smth. :D 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es uz turieni gaju vinai naudu prasit, bet tadkad tas bomzis tur ar flakonu saka uzdarboties, zjebal palika :/

 

Link to comment
Share on other sites

Rekur mans video , ko es redzēju tajā brīdī. Ieeju specā un tu tur plivinies ar ieroci. Jums ar GSG un SYY vispār tur nebija jābūt, tas jau ir CS, kur nu vēl ar ieročiem.  https://streamable.com/yhyt3h

Ja nebūtu iejailojis tevi par CS, tad sāktos diezgan liels DM fests, kas tur tāpat notika, jo Jogurtins saka trakot.

Link to comment
Share on other sites

Nope, pēc butibās tiem civilajiem butu japaceļ rokas utt.. tas kad tas nēģeris tur sāka šaudīties, nebij mana vaina. Un kāpēc gsg un syy tur nevarēja atrasties?

 

Link to comment
Share on other sites

Piekritu  @Jahmeds

12 hours ago, Jahmeds said:

Nope, pēc butibās tiem civilajiem butu japaceļ rokas utt.. tas kad tas nēģeris tur sāka šaudīties, nebij mana vaina. Un kāpēc gsg un syy tur nevarēja atrasties?

 

Edited by BrianSAD
Brīdinu!
Link to comment
Share on other sites

Reālajā dzīvē patiešām bandas biedrs bez jebkāda konteksta, bez reāla iemesla, bez maskas, bez reāla plāna neietu domē un viens pats censtos kādam draudēt ar ieroci vai kādu nolaupīt (ja viens Tavs tēls ir garīgi slims, taču, cik zinu, Tu savu tēlu neatveido šādu), turklāt netika arī veidota jebkāda RolePlay situācija iepriekš, kur būtu saprotams, ka taisies ko šādu darīt.

Ja vēlies, drīksti iesniegt sūdzību par pārējiem spēlētājiem ''sūdzības par spēlētājiem'' sadaļā ar savu video, jo administrators nebija tur no pašas situācijas sākuma un nebija iespējams piefiksēt sākotnējos pārkāpumus.

Sūdzība tiek slēgta.

Link to comment
Share on other sites

  • Blake locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...