• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Kā tā var būt!?


Ivans_Drago

Recommended Posts

Mans niks iekš servera - Ivans_Drago

 

Pēc ilgām in-game dienām, ko esmu pavadījis pelnot un krājot naudu, vakar es beidzot iegādājos māju. Un šodien ieejot spēlē, es piedzimu parastajā spawnā (2pilsētā) un rakstot /spawnchange man saka ka man nav mājas. Aizbraucu pārliecināties un jā, manai mājai nav īpašnieka, un nauda man vairs nav.

Vai nav kādi dati kur uzrādās ka esmu pircis to māju? Un ja nav es vēlētos lai man atdod māju, vai vismaz atgriež naudu, ko tik ilgi krāju.

 

Es domāju bilde nav nepieciešama, jo ko tad es fočēšu - māju kura "itkā" nav nopirkta..

Link to comment
Share on other sites

kad nopērc māju obligāti pieskrien pie bankomāta un piespied "papildināt mājas kontu" . Pēc visa spriežot tu to neizdarīji un māju pārdeva valstij.

Link to comment
Share on other sites

kad nopērc māju obligāti pieskrien pie bankomāta un piespied "papildināt mājas kontu" . Pēc visa spriežot tu to neizdarīji un māju pārdeva valstij.

Tev taisnība, tā es neesmu darījis, un kā es varēju zināt, ka tā jādara?

Turklāt ja pārdevu valstij, kapēc man nauda nav atnākusi atpakaļ?

Link to comment
Share on other sites

kad nopērc māju obligāti pieskrien pie bankomāta un piespied "papildināt mājas kontu" . Pēc visa spriežot tu to neizdarīji un māju pārdeva valstij.

 

 

Piekrītu tev ,bet katram spēlētājam butu jātceras ka ir obligāti japapildina nauda lai nepazustu maja un viņa butu vell joprojām tava !!

Link to comment
Share on other sites

Turklāt ja pārdevu valstij, kapēc man nauda nav atnākusi atpakaļ?

 

droši vien tevi piekāsa :D

 

vajadzētu būt ieskaitītai kontā pusei no mājas pirkuma summas, ja tā nav, tad tā ir servera vaina.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu tev ,bet katram spēlētājam butu jātceras ka ir obligāti japapildina nauda lai nepazustu maja un viņa butu vell joprojām tava !!

Nu protams ka būtu, to vajadzētu pievienot pie uzraksta - Vai vēlies iegādāties māju. Jo savādāk kā lai es zinu, ka tā ir jādara, es to neuzskatu par savu vainu.

Tāpēc arī griežos šeit, ar vēlmi atgūt vai nu māju, vai nu naudu..

Link to comment
Share on other sites

Man bija māja un mašīna abas pazuda, kautvai nebija P/D un kad ienācu serverī, parādijos majās un radijās "server closed connection", ienācu bck un māja pazuda, nebija " P/D ".

Skaitās itkā " labs " serveris... kāda iespēja, vel bugains.

Link to comment
Share on other sites

kad nopērc māju obligāti pieskrien pie bankomāta un piespied "papildināt mājas kontu" . Pēc visa spriežot tu to neizdarīji un māju pārdeva valstij.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad kautkas tiks darīts.?

Jo mana vaina tā nav, nekur tas nav fkng rakstīts, no zila gaisa to iedomāties nevarēju!

 

Diemžēl nē. Pašam bija jāpalasa pirms sāc spēlēt samp.lv serverī.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...