• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Žigulis


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Turks makaveli

2. Administrātora niks spēlē : žigulis

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://prnt.sc/10pcm9d https://prnt.sc/10pcmfd

4. Apraksts par situāciju : tatad mes tikko iesmpamojam ienaca velviesn mes teicām lai iet off un vinjs nepaspēja iziet un wp domāju sis ir nepaties, vajag ieviest pēc cik ilga laika dod wp par biedru savadak tiešām tu biji tik ātrs ka nepaspējam ss ir redzami visi pierādijumi

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Žigulis said:

Nepis mozgu, mēs terra atradāmies 4 pipari, kad 11 bijām, čatā var redzēt, ka teicām lai iet off, viņš izgāja off pēc dažām sekundēm. Terra sākās un pēc pus minūtes bijām 10.

Ja tu visu taisies pēc noteikumiem darīt, tad vari spēlētājus te negaidīt. :) 

(es jau teicu, ka būs problēmas ar tevi)

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Žigulis said:

Bla iespamoja terru,pēc tam izgāja viņš off. Ko varat pisties par katru sīkumu kā kaprīzas meitenes.

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi teikt man taču poxuj, bet sāks sūdzēties ka nepildu savējo darbu.  Iedošu wp hujova, nedošu arī. Un ko man tad darīt ?? loģiski pēc noteikumiem visu darīt. 

Jebkurā gadījumā būšu slikts un tāpēc vot tā. Būtu es servera owneris sen varētu banda būt kaut 100 purni jo rly tā arī būtu. 

Gaidam atbildi un miers. 

Jebkurā gadījūmā bus no kaut kā kāds heits un īsti vienalga, sodīdi tiks visi, ja jau tāda attieksme.  

24/7 spamo reportus kāpēc netiek kāds sodīts, redz, kādam taču intresē šie noteikumi! 

Link to comment
Share on other sites

Rekur, es te vispar neesmu iesaisitits, bet es so sudzibu redzeju. Vinam ir 2 wp (gsg liderim) un ir si sudziba, tapec vajag dot 2 wp kalt, kas sanak jau 4 wp. Tas nozime kad lid off, ja?

 

Edited by Ezerinjsh
lieks posts +1wp
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, waero. said:

Rekur, es te vispar neesmu iesaisitits, bet es so sudzibu redzeju. Vinam ir 2 wp (gsg liderim) un ir si sudziba, tapec vajag dot 2 wp kalt, kas sanak jau 4 wp. Tas nozime kad lid off, ja?

 

ko tu vispār iesaisties? pat teikumu normāli nemāki salikt kopā, ne pieturzīmes salikt.

Edited by Ezerinjsh
lieks posts +1wp
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, -MikeHoward- said:

ko tu vispār iesaisties? pat teikumu normāli nemāki salikt kopā, ne pieturzīmes salikt.

Es jau neko. Bet es neesmu Latvietis un man nav ipasi kaba gramatika,par pieturzimem es neredzu jegu likt vinas.

Edited by Ezerinjsh
https://prnt.sc/10pehex // nepareizais skrīns par wp
Link to comment
Share on other sites

Vadoties pēc gang checkera, manuprāt, vienmēr nevar spriest. Domāju, ka viņš var bugoties tāpat kā reconnect, kad uzrāda pēkšņi vecos ID, kuri jau ir izgājuši off. Bet nu, pēc maniem uzskatiem, te katrā ziņā bija par ātru dot WP, jo terra bija tikko sākusies. Turks būs unbanots, bet 2 WP tiks atlikti. Slēdzu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Blake locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...