• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Žiguļē


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Turks

2. Administrātora niks spēlē : Žigulis

3. Pierādījumi par pārkāpumu :

4. Apraksts par situāciju : tātad no rīta saujam db un tad vakar pusē ielido bans no žiguļē, par db, bet nu still tur mes tikko apstajamies  2-4sec un tas skaitās db? MUMS *** soferis nomira  blje kad kādi citi mauc ar db noplīst mašīna  tas jau nekas ne? :D    bulletrack var redzēt ka pat īsti nešāvu, un kāds *** patiess? :D mašīna tikko salūza un uzreiz db pat nepagāja dazas sec, un no db izkāp nejau uzreiz bet aizķerās. gl hf

Spiezam like,  piesekojat un tiksimies rītdien

Link to comment
Share on other sites

Es atbildēšu uz tavējo jautājumu,2-4sec un tas skaitās db?  2 sekundes nav stāvošDB, bet kā jau 3 tad jā.

Esi OS vecis, bet līdz šim vēl to nezini.  Tā vienmēr banoja un banos, ja Kamars nemainīs neko. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Žigulis said:

Es atbildēšu uz tavējo jautājumu,2-4sec un tas skaitās db?  2 sekundes nav stāvošDB, bet kā jau 3 tad jā.

Esi OS vecis, bet līdz šim vēl to nezini.  Tā vienmēr banoja un banos, ja Kamars nemainīs neko. 

Tu zināji ka no ripojošas mašīnas nevar izkāpt tapēc ari neviens netika laukā.

Esi Servera admin vecis, bet  līdz šim tu to vēl nezini.

Link to comment
Share on other sites

Tiešām Jūs visi esat smieklīgi jaunieši. :D Jims ir bijis ne pirmo reizi 6 acc lvl, bet Jūs vēl strīdaties, kadri. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Žigulis said:

Tiešām Jūs visi esat smieklīgi jaunieši. :D Jims ir bijis ne pirmo reizi 6 acc lvl, bet Jūs vēl strīdaties, kadri. 

Pietupjās - crolls

ripo mašīna - Db 

kāds sakars ar jimu? es par tevi metu sūdzibu ka nepatiesi uzliki banu 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Žigulis said:

https://prnt.sc/10ru6zv 33 sekundē tieši tu beidz DB taisīt/ + 1 sekunde klāt un to vari salīdzināt ar VIDEO. 

Atļauts ir max līdz trīs sekundēm, kā vairāk uzreiz BANS.

32 sekundē vēl mašīna ripoja 33 jau beidzām vienu sec db okey bans paties vne?

Link to comment
Share on other sites

Jūsu mašīna ripo dēļ bugiem, bet ne pati pa sevīm. Un baigi viņa tur neripo, tikai tad kad šauj pa Jums. 

Drusku pabrauc uz aizmuguri un tā ir ķip baigā braukšana ? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Žigulis said:

Jūsu mašīna ripo dēļ bugiem, bet ne pati pa sevīm. Un baigi viņa tur neripo, tikai tad kad šauj pa Jums. 

Drusku pabrauc uz aizmuguri un tā ir ķip baigā braukšana ? 

bugi vainīgi ka es varēju zināt ka del bugiem? ja tā neskaitās ripošana tad tur kopā ir 3 sekundes tikai kas ir atļauts

Link to comment
Share on other sites

Jums pašiem vajag domāt kad šakt šaut un kad beigt. Es jau neko, bet paši tagad paceļat šo tēmu, bet tajā pašā terra Jūsu GSG sūdzējās par BG par stāvošu DB, kaut tur max 1 sekunde bija. 

Kur Jūsu problēma, es tiešām HVZ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Žigulis said:

Jums pašiem vajag domāt kad šakt šaut un kad beigt. Es jau neko, bet paši tagad paceļat šo tēmu, bet tajā pašā terra Jūsu GSG sūdzējās par BG par stāvošu DB, kaut tur max 1 sekunde bija. 

Kur Jūsu problēma, es tiešām HVZ.

A kur bg bans par db kaut tur  max 1 sec bija , mēs sākam stāvet 32sec un 33 tu jau beidzi filmēt sanāk kad mēs arī vienu sekundi vne? 

 

12 minutes ago, Žigulis said:

https://prnt.sc/10ru6zv 33 sekundē tieši tu beidz DB taisīt/ + 1 sekunde klāt un to vari salīdzināt ar VIDEO. 

Atļauts ir max līdz trīs sekundēm, kā vairāk uzreiz BANS.

Pats tu saki ka 33 sekundē beidzu taisīt db, tātad sanak ka nepaties jo db ir 1sec , sākam 32 un beidzām 33 Ko tu pats pateici, gaidu unban :)

Link to comment
Share on other sites

Tak beidz spamot, mašīnai RIP un  Jūs maucat DB jau no 29 sekundes! Beidzat 33sek, tad dead. Kur problēma ??? No kura laika ja mašīna rip un hvz ko dara nav stāvošDB ??

Es nekādus Full video netaisos dot! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Žigulis said:

Tak beidz spamot, mašīnai RIP un  Jūs maucat DB jau no 29 sekundes! Beidzat 33sek, tad dead. Kur problēma ??? No kura laika ja mašīna rip un hvz ko dara nav stāvošDB ??

Es nekādus Full video netaisos dot! 

https://prnt.sc/10ruim0 mašīnai bija rip un vinja nestāveja apstājas 32 so ja gaidu unban

Link to comment
Share on other sites

protams ka cilvekam unban jado, kads db, vins tadas lietas nedara, #Atbrivot Turku! Viņš man premku vēk nav iedevis :/

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Pēc foruma noteikumiem es viegli varu piepisties, nav minēts ka var stāvēt 3 sekndues DB! 

Tāpēc bans patiess, gl  To ka mašīna kustās no servera bugiem @Sarkanais Kamars tā ir viņa problēma, bet ne maneājā. 

Mašīna dead un neviens ar viņu nebrauc! Sen zināms, ka admini izdomā savējos noteikumus. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Žigulis said:

Pēc foruma noteikumiem es viegli varu piepisties, nav minēts ka var stāvēt 3 sekndues DB! 

Tāpēc bans patiess, gl  To ka mašīna kustās no servera bugiem @Sarkanais Kamars tā ir viņa problēma, bet ne maneājā. 

Mašīna dead un neviens ar viņu nebrauc! Sen zināms, ka admini izdomā savējos noteikumus. 

ne vsjo tiiko saplist car uzreiz db nea? okey moz vsp jaunu jaievies ka nevar db vsp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...