• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Tūning


Ella

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu : Nu tatad ,es biju tūnētavā ,gribēju diskus apskatīt kādus varētu uzlikt,kad tuning darbinieks sāk tūnēšanu piedāvā noņemt diskus un uzlikt orģinālos, Un tad šeit arī viss sākās,es piespiedu NĒ un viņi nonēmās tapat ,parādijās orģinālie diski, un spiežot arī JĀ tas pats ir!.Tālāk es izdomāju kad atstāšu vecos un teicu Tuning darbiniekam kad nemainīšu vecos atstāšu ,teicu lai liek atpakal vecos ,bet pašsaprotami kad diskus pa brivu nevar uzlikt tāpēc teicu lai dod 20k un liek vecos diskus,vinš protams no tā atteicās,jo kurš grib dot savu personigo naudu dēļ servera problēmām!

Un tas jau ir Nonerpiski,jo nu dzīve tač ja diskus noņem lai piemērītu citus tev atpakaļ uzliek tavus vecos pēctam! Domāju tūning tā jau daudz sapelnās uz mums visiem un vel kautkas šitāds ,tas vispār iet pāri robežām. Nevainoju viņus ,bet ja tā ir lai naudu atgriež vismaz!

3. Pierādījumi par problēmu : Tur pierādijumus nevajag,ta nav vienreizēja problēma ,bet katru reizi kad kāds grib nomainīt diskus!

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Seit Tuning darbnīcas vadītāja, es atvainojos, bet vaina nav tūning darbiniekā, vaina ir pašā tunētavā. Tas ir pirmamkartam!

Otrāmkārtām - Disku izvēle ir tur pat garažā pie sienas, un ja gribat paskatīties uz sava auto tos, jums tāpat būs jātērē nauda lai viņus pārliktu, par disku noņemšanu nemaksā. JA Jums kādi no uzliktajiem diskiem nepatīt, jūs tos atcelat, nevis acceptojat! 

Reālajā dzīvē cilvēki nedomāju, ka mašīnai mainītu un mērītu diskus kā zeķes katru dienu!

Teiksu uzreiz. Pēc tā saucamā restarta... jau darbnīca nestrādāja kā tai īsti vajadzētu. Nevarēja pārlikt krāsas, tos pašus diskus, nācās taisīt restartiņu, itkā viss aizgāja... un tas arī līdz nākošai reizei. Bet man personīgi ar klientiem problēmu nav bijušas!

Par paintjob runajot.... Vot viņu nepiedāvā noņemt, bet viņu var dabūt nost uzliekot to pa jaunam, klientam to atceļot.

Pirms braukšanas uz tūnētavu Jums ir jāsaprot, ka Jums ir jāzin ko jūs izvēlaties savam auto - tā ir krāsas id un disku id. To jūs varat atrast Tūnētavas sadaļā!

Es tik skatos ka Ellai ik pa laikam kautkas neapmierina, tad robeza, tad tunesana, tad ucp. Tev to problēmu laikam vairāk nekā pārējiem!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Santa_W said:

Seit Tuning darbnīcas vadītāja, es atvainojos, bet vaina nav tūning darbiniekā, vaina ir pašā tunētavā. Tas ir pirmamkartam!

Otrāmkārtām - Disku izvēle ir tur pat garažā pie sienas, un ja gribat paskatīties uz sava auto tos, jums tāpat būs jātērē nauda lai viņus pārliktu, par disku noņemšanu nemaksā. JA Jums kādi no uzliktajiem diskiem nepatīt, jūs tos atcelat, nevis acceptojat! 

Reālajā dzīvē cilvēki nedomāju, ka mašīnai mainītu un mērītu diskus kā zeķes katru dienu!

Teiksu uzreiz. Pēc tā saucamā restarta... jau darbnīca nestrādāja kā tai īsti vajadzētu. Nevarēja pārlikt krāsas, tos pašus diskus, nācās taisīt restartiņu, itkā viss aizgāja... un tas arī līdz nākošai reizei. Bet man personīgi ar klientiem problēmu nav bijušas!

Par paintjob runajot.... Vot viņu nepiedāvā noņemt, bet viņu var dabūt nost uzliekot to pa jaunam, klientam to atceļot.

Pirms braukšanas uz tūnētavu Jums ir jāsaprot, ka Jums ir jāzin ko jūs izvēlaties savam auto - tā ir krāsas id un disku id. To jūs varat atrast Tūnētavas sadaļā!

Es tik skatos ka Ellai ik pa laikam kautkas neapmierina, tad robeza, tad tunesana, tad ucp. Tev to problēmu laikam vairāk nekā pārējiem!

Tu domā visi cilvēki ir vienādi,varbūt es gribu redzēt kā izskatās diski uz mašīnas un es nevainoju jūs es rakstu par serveri! Ja nepamaniji sūdziba ir sadaļā ''Sūdzības par Serveri'' :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
7 hours ago, Sarkanais Kamars said:

Sanak ka tu nopirki originalos diskus, nevar but ka izvelejies NE un tev tapat noperkas

Nu ja netici pārbaudi pats! Domā man baigā jēga melot un likt sūdzību,bet viss itka čiki puki man viņi parādijās pēc kāda laika atpakaļ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...