• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Ace labakais admins!


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Andrejs Perdelis

2. Administrātora niks spēlē : ace yamaguchi

3. Pierādījumi par pārkāpumu : image.thumb.png.f702484569887d83a88b0b109dddf519.png

4. Apraksts par situāciju : Ieliku sudzibu braalaa vieta, jo speleja no mana datora, tapec ari video ierakstija mana datora, bij parak liels slinkums lai ietu caur brala forumu, bet tagad manam bralim bus bans, jo vins spele no "cita" profila. Labi, ari mana kluda, jo biju tik slinks lai ieietu brala profila, bet ne jau bans jamet uzreiz, uzprasi, nezinu vrbt PMā, nevis ja tev nicks ir ierakstits ka kada banota cilveka nick, tad tas uzreiz ir vins un vinam jadod bans

Link to comment
Share on other sites

Netaisos prasīt moderatoriem, lai skatās katram cilvēkam IP adresi un pēc tam secina..., nebiji teicis, ka bans nav no tevis, tāpēc arī liku tev banu...

2 hours ago, Kakulacitis said:

Labi, ari mana kluda, jo biju tik slinks lai ieietu brala profila

Pats atzīsties..., man šķiet, ka tev var TC..., cik zinu, jūs no vairāk, kā 2 profiliem spēlējat..., - Andrejs, Roberts, Igors, Don's...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Yamaguchi said:

Netaisos prasīt moderatoriem, lai skatās katram cilvēkam IP adresi un pēc tam secina..., nebiji teicis, ka bans nav no tevis, tāpēc arī liku tev banu...

Pats atzīsties..., man šķiet, ka tev var TC..., cik zinu, jūs no vairāk, kā 2 profiliem spēlējat..., - Andrejs, Roberts, Igors, Don's...

nu es sampu vispar gandriz nespeleju, bralis tik sezh un kapaa... 

viss ko zinu, ir, ka bralis speleja uz mana datora, iefilmeja ka speletajs izmanto hakus, iemetu no sava konta sudzibu un tagad bralis sedes zem bana

pilnigi poh ko vins tur dara in game, bet butu baigi bedigi, ja vinam butu bans, jo iemetu sudzibu no mana konta...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

https://prnt.sc/118a8i6 - noteikums.

Kā mēs varam zināt, ka Tu dod to pašu kompi ar to pašu internetu brālim spēlēt? Nevienu nebiji brīdinājis iepriekš un administrators rīkojās pareizi, izzīlēt viņš to nevarēja.

Šāds noteikums pastāv un, ja gribi spēlēt, tad pērc unbanu brālim/sev un visiem pārējiem saviem/viņa profiliem, jo tie nebija vienīgie, ar ko hakojāt.

Turklāt, bija banu restarts.

Sūdzība aplama, slēdzu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Blake locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...