• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Christopher Hoffman, Lee Hoffman


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dylan Ortiz

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Christopher Hoffman, Lee Hoffman

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : hph

4. Kā vainas dēļ tas notika : nezinu

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://streamable.com/hq821m https://streamable.com/vglf2q

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Paskaties warning kur Garry shady zipā ar speedhacks, nu labi, es tagad arī iemetīšū

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, -Hoffman- said:

Paskaties warning kur Garry shady zipā ar speedhacks, nu labi, es tagad arī iemetīšū

 

MET

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+ man bija tā ka kad sēdi no mobīliem datiem nets baigi sūdīgi iet , manā ekrāna tu vispār biji kaut kur bisķīt citur, pings ir norm , bet internets gan lēns , pavirsu vel GTA 5 lādēju

Link to comment
Share on other sites

es nez, manaa ekrana tu mani vienu reizi hitoji tik nez vai vidakā redz cik man beigās hp palika jo tev asinis šķīst pa ekrānu, un 60 pings ir padaudz priekš terras -_-

Link to comment
Share on other sites

Just now, -WonJager- said:

es nez, manaa ekrana tu mani vienu reizi hitoji tik nez vai vidakā redz cik man beigās hp palika jo tev asinis šķīst pa ekrānu, un 60 pings ir padaudz priekš terras -_-

MET

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, -Hoffman- said:

+ man bija tā ka kad sēdi no mobīliem datiem nets baigi sūdīgi iet , manā ekrāna tu vispār biji kaut kur bisķīt citur, pings ir norm , bet internets gan lēns , pavirsu vel GTA 5 lādēju

dirst vari kadam citam :D 

2 minutes ago, -WonJager- said:

es nez, manaa ekrana tu mani vienu reizi hitoji tik nez vai vidakā redz cik man beigās hp palika jo tev asinis šķīst pa ekrānu, un 60 pings ir padaudz priekš terras -_-

ja, labi, vareji pa garry nofilmet, gribu redzet vidaku no tavas puses :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...